• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

huntera.net -anty kick?

Status
Not open for further replies.
Na logike, nie chodzi mi o takie coś, po prostu w tematach tego typu wszedł by xinn i napisał, to moja lista, więc będę sobie spoofował... a nie, że on się tego wypiera...

Nikt nikomu nie musi się tłumaczyć :) Ty mi, ja Tobie, on Nam, My jemu... Jeżeli rzeczywiście spoofowie to chujowo z jego strony, bo jako admin tej listy nie daje szans innym dobrym serwerom się wybić, ale on na tym kase zbija więc ma wyjebane na innych.. Jak już mówiłem, większość z PB by robiła podobnie, albo w bardziej nachalny sposób. Oczywiście Xinn nie przyzna się do tego, bo jakby napisał coś takiego to od razu pójdzie opinia o jego serwerach że sam admin się do tego przyznaje, a tak to można powiedzieć że to są zwykłe plotki..
 
Xinn masz log zone na hexanie
Ale jebie mnie to haha ja ci pisałem ze ci zaplace jak dasz mi spokoj ;d wręcz błagałem! ale pierdole to ;d

I co z tego ze mam? Osoby, ktore wylaczyly klienta (trenuja na trainach np.) nie sa wliczani do ilosci graczy online.

@up:
Ploteczki i ploteczki... Od 2 lat slysze to samo. Od 2 lat powtarzam to samo - uwazasz ze spoofuje? Przedstaw dowod i idz z tym na forum. Do tej pory nie doczekalem sie takiego tematu bo po prostu jest to zwykle zawistne gadanie bzdur/sianie plotek.
Tak samo jak nigdy nie doczekalem sie zadnego dowodu w sprawie moich wielu rzekomych korupcji.
 
Ja na texanie miałem zliczanie takie samo z tematu kuli + na stronie ( a przecież na stronie się nie liczy!) a i tak dałeś bana nie miałeś żadnych dowodów na spofa wtedy co cię tak prosiłem i co i gówno.
 
Osoby które mają jakieś żale niech zalogują na dotpay, homepay czy cokolwiek, podliczcie ile $$ zarobiliście dzięki otservliście.
 
Okej pierwszy troll - no to zaczynamy. Zbanowany pod koniec tamtego roku po tym jak swietny temat zalozyl na otland (szkoda ze jest juz usuniety) - zarzekal sie ze wszystko jest OK a ja jestem ten zly, korupcjogenny i w ogole najgorszy na swiecie administrator. Odpisalem w temacie, przedstawiajc dowody spofowania (zalogowanych kilkadziesiat czy tez kilkaset fejkowych postaci do podwyzszenia ilosci graczy online) oraz oswiadczylem, ze po takiej probie oczernienia mnie, ma dozywotniego bana. Reakcja ponizej:

nnuqeq.jpg
 
Przedstaw dowod i idz z tym na forum.
Dobrego spoofowania nikt nie wykryje, bo wszystko co wysyła komputer na zewnątrz wolno manipulować, więc dane o ilości online, postacie online wolno zmieniać wedle woli.


@down
Gdzie błąd? Jeśli skrypt/program jest dobrze napisany, to komputer nie może zrobić błędu - ale osobiście nie polecam kłamać - bo jak gracz wbije na serwer, to będzie wiedział co się święci. Spoof jest dla tych, którzy nie umieją sobie poradzić sami w świecie OT.
 
Last edited:
Dobrego spoofowania nikt nie wykryje, bo wszystko co wysyła komputer na zewnątrz wolno manipulować, więc dane o ilości online, postacie online wolno zmieniać wedle woli.

Kazdy predzej czy pozniej robi blad... Wszystko jest do wykrycia

@up
Gdybys wiedzial jakie ludzie bledy robia probujac spoofowac... I jak latwo jest ich wykryc...
 
Last edited:
I co z tego ze mam? Osoby, ktore wylaczyly klienta (trenuja na trainach np.) nie sa wliczani do ilosci graczy online.

@up:
Ploteczki i ploteczki... Od 2 lat slysze to samo. Od 2 lat powtarzam to samo - uwazasz ze spoofuje? Przedstaw dowod i idz z tym na forum. Do tej pory nie doczekalem sie takiego tematu bo po prostu jest to zwykle zawistne gadanie bzdur/sianie plotek.
Tak samo jak nigdy nie doczekalem sie zadnego dowodu w sprawie moich wielu rzekomych korupcji.

Nie twierdzę że spoofujesz i mam głęboko to wszystko w dupie, ale wkurza mnie gadanie innych jacy to oni są uczciwi...
 
Nie twierdzę że spoofujesz i mam głęboko to wszystko w dupie, ale wkurza mnie gadanie innych jacy to oni są uczciwi...

A zgadzam sie... Na PB, zazwyczaj najglosniejsi sa Ci ktorzy maja najwiecej na sumieniu.
 
Dobrego spoofowania nikt nie wykryje, bo wszystko co wysyła komputer na zewnątrz wolno manipulować, więc dane o ilości online, postacie online wolno zmieniać wedle woli.


@down
Gdzie błąd? Jeśli skrypt/program jest dobrze napisany, to komputer nie może zrobić błędu - ale osobiście nie polecam kłamać - bo jak gracz wbije na serwer, to będzie wiedział co się święci. Spoof jest dla tych, którzy nie umieją sobie poradzić sami w świecie OT.


Z tym się nie zgodzę, bo dzisiejsi gracze są za bardzo pazerni żeby grać na dobrych serwerach bez punktów, nagród pieniężnych i nie ma ich tylu co 2 lata temu, nie mówiąc już o tym że polacy sobie nawzajem serwery rozpierdalają i polskie gildie i nie tylko spierdalają na zagraniczne serwery....
 
bo ci co maja najwiecej na sumieniu to zazwyczaj ludzie o niskiej samoocenie i trzeba ja sobie podniesc w internecie dlatego tez kombinuja cos tam gdzies zobacza/uslysza a pozniej na forum co to nie on, a nie liczy sie z konsekwencjami
 
Weście gamonie dejcie se pokój z tym, kto co mo tyn na tym zarabia, chlyba komu żałujicie? Puki mo czym tym robi i nie zaglondajcie komu na rynce, zrobcie se sami lista i róbcie na nij co chcycie.
 
żałujecie mu czy co? jego lista jego wybór nie wiem czy spofuje czy nie ale pomyślcie sami, pewnie jakbyście sami mieli taką listę to byście zrobili wszystko żeby wasze serwery były pierwsze i takie tam.
 
@bot:
Spoofowal? A pokaz mi, ktory moj serwer w jakikolwiek sposob oszukuje. Przedstaw jakikolwiek dowod na forum. WYZYWAM CIE!
Xinn To samo pisałem do ciebie , miałeś mi pokazać na moim serwerze chociaż jedną postać która "spofuje"/ zalogowana np dłużej niż 20 godzin , na początku dostałem odpowiedź : że niby codziennie włączam magebomba , a później jak prośiłem o dowody wgl nie odpisywałeś . Teraz poprostu olewam cała tą sytuacje i od ponad pół roku jak tylko dostane bana , zmienniam ip . Choc wiem że ban jest nie sprawiedliwy bo na swoim serwerze mam dokładnie w liczniku pokazane kto na serwerze jest zalogowany a kto trenuje na "no login" oraz save global co dziennie . Pewnie według ciebie dalej włączam codziennie prezez ponad rok na moim serwerze magebomba poto aby zwiększyć liczbe online graczy ....
 
Xinn na początku dostałem odpowiedź : że niby codziennie włączam magebomba , a później jak prośiłem o dowody wgl nie odpisywałeś .

a niby po co miał ci odpisywać by stracić hajs i zyskać szacuneczek ?

stara dobrze wyglądająca lista polskich serverów jak to jeszcze administrator nie ingerował w liste...

otservlist.org - Open Tibia Server
 
Last edited:
Selvest ma racje, wprowadzenie no-logout zone wszystko spierdoliło. Typowa zagrywka CipSoftu w nasza stronę - sami się zniszczyliśmy.
 
Xinn To samo pisałem do ciebie , miałeś mi pokazać na moim serwerze chociaż jedną postać która "spofuje"/ zalogowana np dłużej niż 20 godzin , na początku dostałem odpowiedź : że niby codziennie włączam magebomba , a później jak prośiłem o dowody wgl nie odpisywałeś . Teraz poprostu olewam cała tą sytuacje i od ponad pół roku jak tylko dostane bana , zmienniam ip . Choc wiem że ban jest nie sprawiedliwy bo na swoim serwerze mam dokładnie w liczniku pokazane kto na serwerze jest zalogowany a kto trenuje na "no login" oraz save global co dziennie . Pewnie według ciebie dalej włączam codziennie prezez ponad rok na moim serwerze magebomba poto aby zwiększyć liczbe online graczy ....

Na szczescie aktualizacja, ktore zostanie niedlugo dodana, powstrzyma takie osoby jak Ty przed dodawaniem takiego trashu na liste serwerow :)
Twoja historia to stek klamstw... Nigdy w zyciu nikomu nic o mage-bombach nie pisalem. Dowody? Nie ma sprawy, chcesz liste postaaci? Nie ma sprawy.
Wow postac ktora zalogowala sie sie.. Uhm, 9h w przyszlosci: Rocket24 - Characters
To Ci dopiero historia! :)

A tutaj lista spoofow, chociaz spodziewam sie ze tak naprawde 90% listy osob na Twoim serwerze to jedna wielka sciema:
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters
Rocket24 - Characters

Kolejny idiota do kolekcji złapany. Czuje się jak w świecie pokemonow...
 
tych co wymieniłeś jakoś nei widze zeby spofowali -.- , wytłumacz mi co w tych postaciach jest nie tak ? Zalogowane kilka godzin? po 7-10? przecież w Rocket24 - Who is online? jest napisane Currently 266 players are Online - 170 are active and, 96 are AFK. . z czego na moim otsie mam 80 miejsc z no login potem , 30 miejsc w prywtanych trainerach w domkach oraz 30 miejsc na vip coint . Jak chcesz mogę cie oprowadzić po ots-ie do tych postaci też mogę cię przeteleportować -.-
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top