• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Internet - problem

Aleh

Active Member
Joined
Jan 9, 2009
Messages
1,228
Reaction score
39
Location
Rzeszów
od jakiegoś tygodnia co jakieś 30-60 minut net przestaje działać, diody na routerze się świecą normalnie a net nie działa. Dopiero jak uruchomię ponownie router net "wraca". Dzwoniłem do Netii koleś nie umiał mi pomoc. Przyjął zgłoszenie o awarii, przyjechali technicy na drugi dzień i oczywiście podczas ich obecności net działał. Zauważyli kilka rozłączeń na centrali ale nie umieli zaradzić. Mam router Asmax 1004g od Netii - może przegrzewa się czy coś?

jakieś pomysły?
 
Last edited:
od jakiegoś tygodnia co jakieś 30-60 minut net przestaje działać, diody na routerze się świecą normalnie a net nie działa. Dopiero jak uruchomię ponownie router net "wraca". Dzwoniłem do Netii koleś nie umiał mi pomoc. Przyjął zgłoszenie o awarii, przyjechali technicy na drugi dzień i oczywiście podczas ich obecności net działał. Zauważyli kilka rozłączeń na centrali ale nie umieli zaradzić. Mam router Asmax 1004g od Netii - może przegrzewa się czy coś?

jakieś pomysły?

Weź od kogoś inny router i zobacz czy nadal tak będzie. U mojego brata był ten sam problem, w jego przypadku była to wina routera.
 
w moim przypadku jest to wina routera rozlacza mi raz na 2 dni i musze resetnac router
 
o.o sąsiad ma to samo tylko jemu wraca net bez restartu routera. Inny kumpel oddalony od mojej miejscowości z 30km ma to samo czyli to nie tylko u mnie !!
 
Ja kocham moj internet tylko pod tym wzgledem ze nigdy ale to nigdy nie przerywa ale jego szybkość mnie powala :[ DSL 2mb dzielony na xx kompów, na szczescie mam panel i ustawiam kazdemu moc jak mi sie podoba xD to zem zofftopował
 
od jakiegoś tygodnia co jakieś 30-60 minut net przestaje działać, diody na routerze się świecą normalnie a net nie działa. Dopiero jak uruchomię ponownie router net "wraca". Dzwoniłem do Netii koleś nie umiał mi pomoc. Przyjął zgłoszenie o awarii, przyjechali technicy na drugi dzień i oczywiście podczas ich obecności net działał. Zauważyli kilka rozłączeń na centrali ale nie umieli zaradzić. Mam router Asmax 1004g od Netii - może przegrzewa się czy coś?

jakieś pomysły?

Zadzwoń do netii żeby Ci zresetowali port, jak to nie pomoże to przetestuj sobie na modemie lub innym routerze czy dalej wywala.
 
Ja bierzecie jakieś gówno, to teraz macie ;<
Ja tam mam UPC i nie narzekam, chociaż chuje mnie wyjebali z internetem 50mb/s ;<
 
nie wszyscy mogą upc, mój kumpel ma blok dalej skrzynkę ale sąsiedzi robią problemy i kabla p[uścić nie może ^^
ja miałem upc a teraz mam osiedlówkę, moja mama chciała zaoszczędzić 15zł miesięcznie -.-
 
Ja bierzecie jakieś gówno, to teraz macie ;<
Ja tam mam UPC i nie narzekam, chociaż chuje mnie wyjebali z internetem 50mb/s ;<
Zauważ że UPC obsługuje może z 15% Polski a neo dociera prawie wszędzie.
 
Back
Top