• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak dobrze rozreklamować serwer?

Tapcioo

Faleria.eu - 2016
Joined
Jun 1, 2009
Messages
496
Reaction score
389
Location
Poland
Witaaajcie forumowicze ;)
Pytanie takie samo jak w temacie.
Jak dobrze rozreklamować serwer aby grało tak np po 200 osób ?

Pozdrawiam;)
 
Ehh - trudne pytanie...

Dodawać po forach i ot listach to na pewno.
Można też po-spamować/trollować po forum(czyt. wklejanie reklamy we wszystkie tematy na forum - przydaje się bot)
OFC nie tylko na forach związanych z tibią/opentibią, ogólnie na tych o tematyce gier i ogólno-tematycznych
Jak jesteś znany,lubiany na forum to w sygnie też nie zaszkodzi
Bota z reklamą na podobnych serverach puść.

Nic ci z graczy jak nie będziesz miał dopracowanego serwera

Jak by był złoty środek to na każdym by grało ~200os a liczba graczy którzy grają w tibie jest mniejsza niz kiedyś a tych na ots też się zmniejszyła.

#up
mówisz i masz - nie jest w błędzie choć pewnie nie oto mu chodziło do końca
 
Witaaajcie forumowicze ;)
Pytanie takie samo jak w temacie.
Jak dobrze rozreklamować serwer aby grało tak np po 200 osób ?

Pozdrawiam;)


HAHA 200 graczy, zrób chociaż tak żebyś miał 50-ciu to pogadamy =]
 
Na tym forum widać nikt nie pomaga, wszyscy kozaczą tylko w gębie.
Tacy ludzie to polscy idioci ;)
 
Zależy jakie masz fundusze... Można próbować różnych rzeczy :)
1) Możesz pogadać z liderem jakieś gildii by wpadł a ty mu zapłacisz najpierw w punktach do shopa + zdrapka albo coś...
2) Reklamować na forach do tego stworzonych
3) Reklama na otservlist
4) Dobra zapowiedź przed startem //eternal kingdoms jest tego przykładem
5) Kupić reklamę w tvn przed mam talent czy jakimś innym gównem
6) Chodzić po otsach i spamować (polecam jak chcesz mieć d(d)osa)
7) więcej pomysłów nie mam
 
5) Kupić reklamę w tvn przed mam talent czy jakimś innym gównem

Chcialbym to widziec w TV , OTS najlepszy na swiecie RL Map Tibia jaja !! :D:D
 
obroni tibie krzesłem tylko tak hardkorowo to tibia znowu będzie w tvn i powrócą lata 2006 = reklama dla wszystkich.
 
5) Kupić reklamę w tvn przed mam talent czy jakimś innym gównem

Chcialbym to widziec w TV , OTS najlepszy na swiecie RL Map Tibia jaja !! :D:D

To może składamy się na te 50k złoty za 15 sekund i reklamujemy jakiegoś OTSa? Ja mogę dać z 20zł, brakuj już tylko 49,998k zł :)
 
To może składamy się na te 50k złoty za 15 sekund i reklamujemy jakiegoś OTSa? Ja mogę dać z 20zł, brakuj już tylko 49,998k zł :)

Jakiegoś? HEHEHE!

Zatrudnimy jeszcze Adama Małysza i będzie "Ja już gram - Adam Małysz" i pokazuje jak leci po schodach na Svargrond :).
 
Jakiegoś? HEHEHE!

Zatrudnimy jeszcze Adama Małysza i będzie "Ja już gram - Adam Małysz" i pokazuje jak leci po schodach na Svargrond :).

HAHA mozna zrobic movie z nickiem Adam Malysz i zrobic w tibi to samo , lecimy po kosztach :D:D
 
HAHA :D dobrze jest rozwieszać ogłoszenia przed jakimiś podstawówkami czy gimnazjum ;d albo jak kto woli, zaczaić się na jakąś relacje na żywo w tv i wbiec z krzykiem, wpadać na xxx.net zajebiste oro :p
 
Albo wejdź na xxx.pl za każde wejście Kubica dostanie 1zł na kolejną operację :>

Tak w ogóle to niech szybko wraca do zdrowia :)

Albo Hołowczyca jeżdżącego po darashi ^^
Bera Grylsa w okolicach port hope jedzącego larwy.
 
wchodzisz na taki fail ots jak narvia.eu na ktorym biega 400 osob na lagach i spamujesz ip swojego otsa bo tamten po 10min i tak upada i kradniesz ludzi :X
 
Pozdrawiam ziomka... Co można zrobić, żeby zużyć całego procka? albo procek z drewna albo while(1)
 
Zrób coś innego np Pacc za sms / staly exp x15 ...
kup sterowany samolot i doklej 50m x 50m plakat [GRAJ NA XXXXXXX.PLLL ]
 
HAHA :D dobrze jest rozwieszać ogłoszenia przed jakimiś podstawówkami czy gimnazjum ;d albo jak kto woli, zaczaić się na jakąś relacje na żywo w tv i wbiec z krzykiem, wpadać na xxx.net zajebiste oro :p

Albo jakaś relacja z gali boxu lub jak następnym razem będzie taka sytuacja że Smoleńsk itd. wyobraź sobie , że 1h po katastrofie jesteś na miejscu z takim zajebistym transparentem na plecach: Najlepszy OTS na Świecie: www.xxxx.pl :D miliony wyświetleń na youtube + tv Ciebie pokazują przez rok :D a nawet co rok będą Ci taka reklame robić, bo przecież rocznica będzie.. jak to w Polsce tu wszystko trzeba czcić.
 
Albo jakaś relacja z gali boxu lub jak następnym razem będzie taka sytuacja że Smoleńsk itd. wyobraź sobie , że 1h po katastrofie jesteś na miejscu z takim zajebistym transparentem na plecach: Najlepszy OTS na Świecie: www.xxxx.pl :D miliony wyświetleń na youtube + tv Ciebie pokazują przez rok :D a nawet co rok będą Ci taka reklame robić, bo przecież rocznica będzie.. jak to w Polsce tu wszystko trzeba czcić.
Trzeba poczekać aż naprawią drugiego tupolewa, który zepsuł się tuż po naprawie. Potem będą wykonywać symulację, a że w Polsce mamy wszystko najlepsze, to i symulacja dobra musi być. Tak więc jesteśmy prawie pewni, że rozbije się i ten drugi tupolew. Wtedy ja już tam będę czekał...
 
Trzeba poczekać aż naprawią drugiego tupolewa, który zepsuł się tuż po naprawie. Potem będą wykonywać symulację, a że w Polsce mamy wszystko najlepsze, to i symulacja dobra musi być. Tak więc jesteśmy prawie pewni, że rozbije się i ten drugi tupolew. Wtedy ja już tam będę czekał...

Można by też napisać do TVN'u, że masz bardzo ważne dowody dot. tego, że to Rosja spowodowała katastrofę w Smoleńsku - z tym , że aby to im te informacje przekazać, domagać byś się mógł spotów w TVN przez miesiąc :D. Eh, ale mam wyobraźnie :).
 
Back
Top