• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak dobrze rozreklamować serwer?

Ja wiem, jak za friko dać reklamę w TVN24!

Zrób wielki transparent powieś na jakiejś fabryce, po czym ją podpal, następnie nakręć jak straż to gasi, dobrze ujmując w obiektywie transparent, wchodzisz na TVN24.pl i wysyłasz im film od użytkownika, wyświetlają najlepsze w TV, pożar dużej fabryki na 100 procent wyświetlą. Efekt reklamy murowany, jak bob budowniczy!
 
Haha ale temat się rozwinał :D
Ładnie ładnie, zamist odpowiadać na pytania to dyskusja jest :D

Z tym Małyszem dobre:D
 
Albo zróbcie jak jakiś gość w Turcji czy gdzieś tam
Włam się do telewizji i zamiast transmisji ustaw reklamę
I co z tego ze cię złapią i zamkną ale będzie dobra reklama
 
Albo zróbcie jak jakiś gość w Turcji czy gdzieś tam
Włam się do telewizji i zamiast transmisji ustaw reklamę
I co z tego ze cię złapią i zamkną ale będzie dobra reklama

... a z daleka było słychać strzały ...

Serdecznie zapraszam, Adam Małysz
 
Najlepiej zrobić wyprawę ekspadową na Mount Everest i wywiesić transparent: "Free Points to guilds and players, Join to XX server!" :D
 
@up
a nie lepiej do twojego avka dopisać "Wbijać noobstwo, friii pointsyyy."
 
jejku piszesz: kto nie wbije to zadzwoni do niego telefon i po 7 dniach umrze smiercia tragiczna
 
Najlepiej dostać się do jakiegoś programu który będzie leciał na żywo i wbić na scene z krzykiem i WIEEELLKIM transparentem z reklama otsika. Przy tym trzeba szybko biegać bo przy live jest bardzo muskularna ochrona :D
lub przekierowanie z policja.pl -> twój ots :D
 
Najlepiej dostać się do jakiegoś programu który będzie leciał na żywo i wbić na scene z krzykiem i WIEEELLKIM transparentem z reklama otsika. Przy tym trzeba szybko biegać bo przy live jest bardzo muskularna ochrona :D
lub przekierowanie z policja.pl -> twój ots :D

@lanceq
Muskularna ochrona nie biega szybko :( Bardziej można się bać co zrobią jak cię złapią :)
 
Back
Top