• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak myslicie ile jeszcze da sie zarobic na tbii ?

enemia mape ma stara i w chuj bugow jest , ale balans na enemi jest dobry , ale jak widać teamy wolą star wandy niż jakieś tam pieniądze , starzy ludzie na shadowcoresie graja a ots ma 3 miesiące , jak widać da się utrzymać graczy
 
Dobra dobra to proste reklamy nie ma bo jedyna reklame jaka widzialem to mi starsza pokazala jak mialem 13 lat... ;]
dała mi gazete ja czytam a tu ... "chinczyk zmarl przed komputerem z wycieczenia grajac w tibie" "12 latek pozyczyl wirtualny miecz koledze ten mu nie oddal i go zabil W PRAWDZIWYM ZYCIU" o grzesiu z krzeslem tez bylo to naprawde byla najlepsza reklama jaka czytalem :)
odrazu wyrwalem kartke i pokazalem kumplowi a on opowiadal to dalej i dalej :> to jest wlasnie ta reklama tibi "tibia zło zajeb matke krzeslem hujowa grafika" i nasmiewanie sie z tych co w to graja to potem sie nie przyznaja juz :p ...
 
ja nie rozumiem większości ludzi;) narzekaja na tibie że głupia gra itd... głupia może i jest ale to tylko dlatego że banda jak to mówią "gimbusów" wchodzi na serwer i robi burdel to nie ma sie co dziwic że tibia staje się nudna i głupia. Ja lubie czasami pograć z nudów albo dlatego że powracaja stare wspomnienia itd.. OTSY są opłacalne tylko trzeba zrobić dobry;) a nie te gowniane rl mapy i evo co ludzie stawiają dla kasy. sam sobie postawie serwer pod 8.6 albo 9.6 bardziej 9.6 bo fajne grafiki itd. Żeby zrobić coś dobrego trzeba mieć pomysł i chęci. bo jak ktoś zrobi serwer z własną mapą wywali sps shop i oleje serwer bedzie liczyc kase to nie ma się co dziwić że ludzie nie będą grać.
 
Po pierwsze to nie ma chętnych na grę już przez 8.6 każdemu się przejadła ta gra po drugie wolę grać na globalu niż na śmiesznym serwerze z exp x3.
A czy da się jeszcze zarobić ? Jasne że się da ale chyba lepiej zmienić grę :)
 
8.6 jako wiodący klient jeszcze się trochę potrzyma. Moim zdaniem kwestia kilku miesięcy, aż większość otsów przejdzie na nowe protokoły. Jednak, na pewno się nie zgodzę, że 8.6 umarło, bo to nigdy nie nastąpi.
 
x1n6dl.jpg

jak to pieknie wyglada (jesli chodzi o glupia gre oczywiscie)
przestancie stawiac to jebane gowno 8.6, zacznijcie myslec, no kurwa ludzie, niech to sie skonczy bo to parodia, ludzie nie uzywaja nic procz myszki na tej tibi (tez do czasu), cala reszte odpierdala elfbot, pomyslcie pierw glowa a potem kieszenią, 2 strony polskich serverów z czego 10 bez spoofa na których gra 100+ osob, servery 9+ to przyszłośc tej gry, bedziecie to gowno 8.6 stawiac to i tak z czasem stracicie swoje smieszne pieniadze z otsow ;) a przedwszystkim graczy.Pare miesiecy i max 1 strona na otsliscie polakow zostanie, i gowno zarobicie, non stop te 8.6, nie macie juz mozgow, co drugi z was leci z najglupszym problemem na polish board bo nie wie jak ma scignac baze danych, no idioci poprostu, jebani polacy co chca all za free, bo nie chce wam sie podstaw nauczyc i zrobic czegos lepszego niz download i run.
 
najbardziej mnie rozpierdala "rozpierdol ots", nowe outfity, potwory i bodajże itemki, ale pod 8.6
no kurwa, ludzie, szczyt kretyństwa

zamiast szukać nowych graczy pod 9.6
to większość szuka ich wśród pojebanych gildii aka psów na sms shop i elf neo kidów aka mam 12lat i jestę ogar pvp
 
najbardziej mnie rozpierdala "rozpierdol ots", nowe outfity, potwory i bodajże itemki, ale pod 8.6
no kurwa, ludzie, szczyt kretyństwa

zamiast szukać nowych graczy pod 9.6
to większość szuka ich wśród pojebanych gildii aka psów na sms shop i elf neo kidów aka mam 12lat i jestę ogar pvp
A co niby jest złego w custom contencie? Chyba dobrze, że ownerzy serverów robią coś swojego, a nie używają normalnych potworów itp, tym bardziej jeśli chodzi o servery fun.

jak to pieknie wyglada (jesli chodzi o glupia gre oczywiscie)
przestancie stawiac to jebane gowno 8.6, zacznijcie myslec, no kurwa ludzie, niech to sie skonczy bo to parodia, ludzie nie uzywaja nic procz myszki na tej tibi (tez do czasu), cala reszte odpierdala elfbot [...]
A co to za problem przenieść server pod 9.X? Z tym nie jest aż tyle roboty. Dla evo jednak jest gorzej z racji braku funkcji "doSendAnimatedText", która jest na takich serverach bardzo często wykorzystywana.
 
Dla evo jednak jest gorzej z racji braku funkcji "doSendAnimatedText", która jest na takich serverach bardzo często wykorzystywana.

można sobie tą funkcję łatwo i przyjemnie zastąpić i nie trzeba edytować wszystkich skryptów, wystarczy, żeby usunąć z source informacje, że tej funkcji już nie ma (bo chyba tak do tfs'a została wpisana by ludzie wiedzieli czemu nie działa (tak mi kiedyś kolega mówił, nie sprawdzałem tego))

i poprostu zrobić taką funkcje w libie :)

np.
function doSendAnimatedText(text, pozycja, kolor)
inna funkcja wysyłająca text, na pozycje, ale bez określania kolorów
end

nie znam na pamięć parametrów tej funkcji, chodziło mi poprostu o sposób, a nie o przykład




###### TEMAT

ciekawe czy napinacze są tak ograniczeni umysłowo czy poprostu już nie mają czego pisać...

Map Tracker wszedł (publiczny, bez bugów) dość niedawno, a więc trochę pottrwa zanim się updatnie mapę :)
|--> okey, sam część terenów ściągnąłem od Wangsty z sekcji download, maps ale pozostaje jeszcze oskryptowanie tego, jeśli chcemy zrobić orsha to wystarczy dać by działały teleporty i zrobić szybko monstery, ale jak chce się zrobić coś bardziej dokładnego to trochę trwa uzupełnienie dialogów, quest loga, rozmów z npc'ami itd. a ci poważni hosterzy nie koniecznie chcą od razu odpalić gówno, większość teraz sobie samemu dopracowuje i odpali jak skończy by nie zrazić do siebie ludzi

Napewno znajdą się tacy co tylko czekają na download & run ale to są pionki
 
jak to pieknie wyglada (jesli chodzi o glupia gre oczywiscie)
przestancie stawiac to jebane gowno 8.6, zacznijcie myslec, no kurwa ludzie, niech to sie skonczy bo to parodia, ludzie nie uzywaja nic procz myszki na tej tibi (tez do czasu), cala reszte odpierdala elfbot, pomyslcie pierw glowa a potem kieszenią, 2 strony polskich serverów z czego 10 bez spoofa na których gra 100+ osob, servery 9+ to przyszłośc tej gry, bedziecie to gowno 8.6 stawiac to i tak z czasem stracicie swoje smieszne pieniadze z otsow ;) a przedwszystkim graczy.Pare miesiecy i max 1 strona na otsliscie polakow zostanie, i gowno zarobicie, non stop te 8.6, nie macie juz mozgow, co drugi z was leci z najglupszym problemem na polish board bo nie wie jak ma scignac baze danych, no idioci poprostu, jebani polacy co chca all za free, bo nie chce wam sie podstaw nauczyc i zrobic czegos lepszego niz download i run.

co do botowania na otsie to jest juz bot crackowany pod 9.6+. tylko nie jest on taki noobfriendly jak elfbot ale to i tak kwestia czasu niestety:(
 
Jeśli mówiąc już tak na poważnie to ja z własniego doświadczenia mam pewne obawy przed tymi wersjami nowymi pod 9.4+. Otóż miałem wersja tfsa pod 9.4+ przeniesioną na 8.6 i mało tego, że co poniektóre crashbugi z 8.6 dalej istnieją w najlepsze to jeszcze z niczego nagle powstają jakieś nowe crashe, które 1 raz widziałem na oczy związane z odczytem atrybutami itemów. Dlatego można narzekać na 8.6 ale po użyciu exhaustów gdzie się da, zablokowaniu kilku opcji itp. jest to silnik naprawdę stabilny. Mam osobiście ots z różnymi atrybutami na itemach, gdzie każdy wprowadza inne zmiany plus kilkadziesiąt talentów, który każdy wywołuje kolejne ataki co 100ms, gdzie atak jest co 0.5 sec i jest naprawdę stabilnie wszystko działa ok.

Uważam, że jeśli chodzi o 8.7+ to tylko otsy międzynarodowe bo polaków zbyt mało na takich gra.
 
Back
Top