• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak usunąc "Buy with backpack"

Piterro

New Member
Joined
Mar 25, 2008
Messages
93
Reaction score
0
Witajcie

Czy ktoś wie jak usunac z kazdego npc opcje : "Buy with backpack" ? Przez to ludzi na tfs 0.3.4 kupują wszystko w maxymalnych ilościach za darmo .

Z góry dzieki
 
za free? to jest niemożliwe chyba(chodzi mi o kupowanie za 0gp)
 
może gdzieś da się zmienić cenę tego backpacka? bo z tego co wiem to dolicza +20gp do zapłaty, można by było zmienić cenę z 20gp na xxxk?
 
Nie o to chodzi .

Ludzie pokazali mi , ze jak mają np 5 cc , mogą kupić sobie za to 100 bp czegokolwiek .

Opis sposobu :
22:57 Pozdro [7]: wkladasz 1 cc w miejsce strzal
22:58 Pozdro [7]: rece zajete np miecz i bp
22:58 Pozdro [7]: bp nie mozesz miec gdzie zawsze
22:58 Pozdro [7]: pisze hi trade i i zaznaczasz zeby kupowalo w bp
22:58 Amuletseller: Hello Pozdro. I sell amulet of loss,dwarven ring,might ring,key ring,time ring,energy ring,stealth ring,life ring, ring of healing, club ring ,sword ring and axe ring.
22:58 Pozdro [7]: i wybierasz 21 itemow do kupienia np 21 time ringow

I naprawde pod nim zaczely sie pojawiac bp z time ringami .
 
Nie o to chodzi .

Ludzie pokazali mi , ze jak mają np 5 cc , mogą kupić sobie za to 100 bp czegokolwiek .

Opis sposobu :
22:57 Pozdro [7]: wkladasz 1 cc w miejsce strzal
22:58 Pozdro [7]: rece zajete np miecz i bp
22:58 Pozdro [7]: bp nie mozesz miec gdzie zawsze
22:58 Pozdro [7]: pisze hi trade i i zaznaczasz zeby kupowalo w bp
22:58 Amuletseller: Hello Pozdro. I sell amulet of loss,dwarven ring,might ring,key ring,time ring,energy ring,stealth ring,life ring, ring of healing, club ring ,sword ring and axe ring.
22:58 Pozdro [7]: i wybierasz 21 itemow do kupienia np 21 time ringow

I naprawde pod nim zaczely sie pojawiac bp z time ringami .
edytowałeś system npc bez wiedzy mamy?
nigdy więcej tego nie rób, bo mama będzie na Ciebie zła :)
 
Działa to - byłem teraz z ziomkiem na fajce, mówił mi o tym... Jutro dam edita z "more info"
 
Działa to - byłem teraz z ziomkiem na fajce, mówił mi o tym... Jutro dam edita z "more info"

to chyba ten "ktos" komu robiliscie faje nie umyl faji :blink:
i jakies toksyczne substancje dostaly wam sie do drog mozgowych!
 
Back
Top