• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jutro szkoła - jak wrażenia?

Status
Not open for further replies.
Wystarczy że Ty w niej jesteś.

Xaduś :(, wiem, że w życiu Ci się nie udało, ale dlaczego wyżywasz się na innych ludziach?
To, że jesteś nudziarzem siedzącym 24/7 w chacie to tylko i wyłącznie Twoja wina.
Bacząc na Twoje idiotyczne zachowanie, na ventrilo, kiedyś na WAR Evencie, na OTMAPPING.PL mogę uznać, że jesteś kolejnym debilem lubiącym 'hejtować' i wyżywać się na jednej i tej samej osobie, cały czas.
Ja na to sikam, kolego, natomiast racz wiedzieć, że jesteś zwykłą pindą. :)
Czekam na odpowiedź godną mistrza 'hejterów'. :)
 
Widać że kolejny gimbus idzie do nowej szkoły, gdzie podobnie jak w gimbazie myśli, że będzie rządzić nad "burakami".
Na szczęście w technikum/liceum szybko takie myśli wychodzą ;)
 
dobra xadrian, nie wiem masz może jakieś problemy z ethanem.. puknął Ci laskę?
napisz sobie na kartce: ,,Ethan to chuj", a potem ją zjedz..
 
Widać że kolejny gimbus idzie do nowej szkoły, gdzie podobnie jak w gimbazie myśli, że będzie rządzić nad "burakami".
Na szczęście w technikum/liceum szybko takie myśli wychodzą ;)

Czy ja wiem, nigdy nie miałem problemów z kolegami, gimbusku.
Ale ty zapewne byłeś tępiony - ajć! Powód 'hejtu' - completed.
 
killit1.jpg
 
Idźcie na pw, to jest temat do płaczu a nie kłótni.
Jak z Nim przechodzę na Visitora, to ignore, typowy typ, który dla 'hejt lansu' zrobi wszystko:).

@Xadrian
Jeżeli myślisz, że puszczam wszystko płazem, to się kolego pomyliłeś, potrafię być jeszcze większym kwasem, niż Ty x2.​
 
caly czas mnie nurtuje na co te pogrubienia i wytabowane wypowiedzi
 
Oj tam, oj tam - ja zacząłem używać wcięć, pogrubień, kursywy i innych bajerów - to od razu wszyscy zaczęli. Czyli jak by patrzyć matematycznie: PB -5 do kreatywności, Alehopper +5 do lansu =).​
 
Oj tam, oj tam - ja zacząłem używać wcięć, pogrubień, kursywy i innych bajerów - to od razu wszyscy zaczęli. Czyli jak by patrzyć matematycznie: PB -5 do kreatywności, Alehopper +5 do lansu =).​
Ja zgapiłem tylko wcięcia! :D
 
wracając do tematu to po jakiego c**ja uczą rosyjskiego? Komu niby się ma to przydać? Mam nadzieję, że w planie jutro dostanę jęz. niemiecki
 
wracając do tematu to po jakiego c**ja uczą rosyjskiego? Komu niby się ma to przydać? Mam nadzieję, że w planie jutro dostanę jęz. niemiecki
Nigdy się rosyjskiego nie uczyłem. Niby dobrze poznać chociaż jakieś podstawy dużej ilości języków, lecz wg. mnie powinno się w szkołach użyć tylko i wyłącznie angielskiego.
 
wracając do tematu to po jakiego c**ja uczą rosyjskiego? Komu niby się ma to przydać? Mam nadzieję, że w planie jutro dostanę jęz. niemiecki
Podstawy warto znać, tak samo paru innych języków. Jakby iść Twoim tokiem rozumowania to parę innych przedmiotów jest również zbędnych.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top