• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jutro szkoła - jak wrażenia?

Status
Not open for further replies.
Fizyka to taka ciekawsza matematyka, bardziej życiowa. A przydaje się głownie do odsiewania leni na pierwszym roku studiów technicznych.
Dzięki za pocieszenie. Skończy się pg po 10h na rl tibii po szkole(tj. pod koniec gimnazjum)...
fizyka_26224.jpg
 
najzabawniejsze z fizyki sa nieskonczone studnie potencjalu i podstawy mechaniki kwantowej
 
Ktoś pisał o studiach.

Jeżeli ktoś nie ma pusto w głowie, i wie jak w życiu sobie dobrze poradzić (tzw cwaniak po szkole średniej), wyjdzie lepiej niż nie jeden studencik który skończył nie jedne studnia. To jest Polska, jeżeli nie zaczniesz sam planować sobie jakiegoś biznesu, dużo nie zarobisz, a w życiu o to chodzi.
 
Ciekaw jestem jakie dupki spotkam które przyszły do naszej szkoły :D
 
U mnie w szkole zapewne przyjdzie 2-3 dziewczyny w tym 1 średniawa.
 
@up

Bądź zadowolony że masz przynajmniej 2-3 dziewczyny, u mnie 30 chłopa w klasie, 0 dziewczyn ;)
 
Jeżeli dziś kończą ci się wakacje, nie wchodź na otland po 20:00, bo nie ma po co...
1. i tak cię nikt nie zrozumie
2. i tak nie będziesz miał siły pisać i myśleć
3. zarzygasz klawiaturę


Oficjalnie kończą mi się jutro o 15:00
nie oficjalnie w pon o 15:00

=D
 
Technikum Informatyczne, bedzie od chuja nauki.
Wrażenia z wakacji są neutralne, raz było lepiej raz gorzej.
Podsumowując wakacje uważam za udane i na pewno nie bede ich żałował.

A teraz trzeba brac się do nauki i nie opierdalać się.
P.S Poza tym będzie problem aby przyzwyczaić się i wstawać o 6 rano -.-​

Juz nie pitol ze w technikum jest tyle nauki...
I kto stracil wakacje to stracil ja tylko w nie zyskalem i to duzo, a kto wolal siedziec na otlandzie 24/7/60 i marnowac czas to jego sprawa ;) Ja jebe dowidzenia

@topic o dziewczynach

To ze nie macie dziewczyn w klasie no to co? i tak zadnej nie wyrwiecie... Pozdro i powodzenia.
 
@topic o dziewczynach

To ze nie macie dziewczyn w klasie no to co? i tak zadnej nie wyrwiecie... Pozdro i powodzenia.

Zły dzień? Czy chcesz nakręcić następną kłótnię na forum? Idź przebiegnij się te swoje 3-9 km i wyrwij jakąś laskę dla mnie, ok? -.-
 
Technik Informatyk
Dziwna sprawa. U mnie jest to samo i połowa klasy to dziewczyny ;o
32 sierpnia

Zajebiście.. Spać mi się przez ministerstwo edukacji nie chce. Pojebało ich trochę z tymi szkołami. Ja bym wolał jednak w czasach prehistorycznych żyć... Wstaję koło 6 wyłażę z jaskinii i poluje na jakieś pierdolone jelenie czekam aż będzie burza i mam ogień na grilla a jak jest zima to wpierdalam na surowo(ewentualnie ognisko z niczego a'la bear grylls). Po co chcieć czegoś więcej? A nie jakieś szkoły komputery miasta cywilizacja książki... Ludzie też są zwierzętami, więc według mnie nie powinni dostać aż takiej inteligencji - przez nas się cała planeta rozpierdziela - lasy na całym świecie częściowo poszły się jebać to teraz pora na atmosferę(w nocy mam większą chęć do rozmyśleń, więc jeżeli kogoś uraziłem to wybaczcie mi treść tego posta ^.-).
 
Last edited:
Dziwna sprawa. U mnie jest to samo i połowa klasy to dziewczyny ;o

32 sierpnia

Zajebiście.. Spać mi się przez ministerstwo edukacji nie chce. Pojebało ich trochę z tymi szkołami. Ja bym wolał jednak w czasach prehistorycznych żyć... Wstaję koło 6 wyłażę z jaskinii i poluje na jakieś pierdolone jelenie czekam aż będzie burza i mam ogień na grilla a jak jest zima to wpierdalam na surowo(ewentualnie ognisko z niczego a'la bear grylls). Po co chcieć czegoś więcej? A nie jakieś szkoły komputery miasta cywilizacja książki... Ludzie też są zwierzętami, więc według mnie nie powinni dostać aż takiej inteligencji - przez nas się cała planeta rozpierdziela - lasy na całym świecie częściowo poszły się jebać to teraz pora na atmosferę(w nocy mam większą chęć do rozmyśleń, więc jeżeli kogoś uraziłem to wybaczcie mi treść tego posta ^.-).

Ty to masz marzenia.. Jeżeli twierdzisz po co kompy,cywilizacja itp to po co z nich korzystasz? Nikt Ci nie broni wypierdzielić do jakiegoś lasu, zabarykadować się w jakieś ziemiance i tam gnić. Wolny kraj (nie do końca, ale na to akurat Ci pozwolą)

Co do szkoły to wam współczuje. Do tych co mają maturę - jeżeli planujecie tylko zdać, bez jakichkolwiek super wyników, wystarczy wam minimum to zdacie spokojnie :)
co do techników to nie ma też tak ciężko jak niektórzy to opisują.. Mam kumpli w techników informatycznym to taki lajt mają że szok.. To ja w liceum miałem większy zapierdziel niż oni chociaż wszyscy twierdzą że technikum gorsze, bo więcej przedmiotów.

Do dzieci wyżywających się, bo skończyły im się wakacje i im odpierdziela że nie mogą siedzieć 24/7 przy kompie:
jeżeli macie zaraz wylewać swoje żale i pierdolić (za przeproszeniem) jacy wy to nie jesteście, jakie ja wielkie ZŁO napisałem to dajcie sobie siana..


Pozdrawiam :)
 
Technik informatyk - <3.
Mykam na rozpoczęcie!​

Powiedz kolegą że masz OTS'a, będzie +10 do informatyczności.

@kawon
Właśnie matura to nic, jak jest pora na egzamin zawodowy to jest chujnia bo większość nie zdaje za pierwszym podejściem :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top