• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jutro szkoła - jak wrażenia?

Status
Not open for further replies.
Też jestem w zecie i co? zdasz w technikum mature, a zawodowego(może, lecz nie sądze) w Poznaniu zawodowy w technikach zdaje ~ 25% całej szkoly =]

Jak chcecie się uczyć programowania, to odkładajcie kase z tibii i idźcie na płatny kurs programowania na którym się nauczycie 10x tyle.

Przecież napisałem kilka postów wyżej dokładnie to samo co Ty i się zgadzam z tym że 30% zdaje zawodowy za pierwszym podejściem. A po co komu taki kurs skoro można sobie za 10x MNIEJ kupić kurs np. na eduweb czy na videokurs i umieć więcej niż przez rok na programowaniu w TI.
 
Przecież napisałem kilka postów wyżej dokładnie to samo co Ty i się zgadzam z tym że 30% zdaje zawodowy za pierwszym podejściem. A po co komu taki kurs skoro można sobie za 10x MNIEJ kupić kurs np. na eduweb czy na videokurs i umieć więcej niż przez rok na programowaniu w TI.

To nie to samo, taki kurs trwa pół roku i krok po kroku Ci tłumaczą, nie rozumiesz czegoś to się nie krępujesz i wołasz nauczyciela. 200% lepsza nauka, pewnie pisałeś, nie czytałem każdego postu z tematu :p
 
Hmm... no ale właśnie pod tym względem jeżeli czegoś nie rozumiem to odtwarzam lekcje od nowa i od nowa aż zrozumiem + taki że mogę korzystać z kursu kiedy chcę a nie kiedy chce korepetytor :)
 
Ja zaczynam teraz 2 klasę w technikum informatycznym. Ogólnie tylko z nielicznych lekcji dowiedziałem się czegoś nowego z informatyki. Strasznie denerwują mnie osoby, które idą na informatykę z myślą, że będą tylko grać w gry...

hehe ja szedłem do technikum po to żeby cos sie nauczyc,
lecz wyszło jak wyszło, durne przepisywanie pascala z tablicy + cs, tibia, wszelkiego rodzaju gry na gry.pl
 
Dziwnie to zabrzmi ale to TIBIA nauczyła mnie większości tego co umiem w tej chwili robić na PC ;/ Gdyby nie to siedział bym pewnie teraz bez grosza pogrywając w CS-a ;D
Dziwnie to zabrzmi ale gadasz jakbyś był mną. Co do nauczycieli to póki co ustaliliśmy wstępnie, że wychowawczyni ma na nas wyjebane.
hehe ja szedłem do technikum po to żeby cos sie nauczyc,
lecz wyszło jak wyszło, durne przepisywanie pascala z tablicy + cs, tibia, wszelkiego rodzaju gry na gry.pl
Ja mam jakiś dziwny profil klasy coś z łącznością sieciową chyba nie za bardzo zrozumiałem. Może nazwa "1 j" bardziej coś wyjaśni? Szczerze ode mnie w klasie jest ze 4 takie tępe osoby, które właśnie tak to sobie wyobrażały jak napisałeś z czego dwóch nie znam a dwie mam szczerą nadzieję, że zostaną 'wydalone', ale trafił nam się ogarnięty nauczyciel, więc mam nadzieję, że nie skończy się na cs'ie.
 
no to jak po pierwszym dniu już mówicie że ma na was wyjebane to jestescie przechujami.
 
hehe ja szedłem do technikum po to żeby cos sie nauczyc,
lecz wyszło jak wyszło, durne przepisywanie pascala z tablicy + cs, tibia, wszelkiego rodzaju gry na gry.pl
To informatyki trzeba mieć pasję, a jeśli ją masz to wszystkiego możesz nauczyć się w domu przez internet - lub jeśli masz pieniądze (oczywiście do dyspozycji) to naprawdę wiele osób wyjaśnij ci to przez Skype, TeamViewera, lub po prostu spotka się z tobą w twoim mieście, i ci wszystko spokojnie wytłumaczy. Najważniejsze są podstawowy, bo programowanie gdy pozna się już jego tajniki jest dość podobne dla wszystkich języków, oczywiście jest nie lada różnica między składnią z Pascala, a z C++, lub przykładowo składnia między C# a C++ - jest dość podobna, choć C# stawia bardziej na obiektowość, nie tak jak C++.​

 
hehe ja szedłem do technikum po to żeby cos sie nauczyc,
lecz wyszło jak wyszło, durne przepisywanie pascala z tablicy + cs, tibia, wszelkiego rodzaju gry na gry.pl

Hah ja umiem więcej niż moi kumple z techników, a uczęszczam do liceum.. może to się za 2 lata zmieni, ale lepiej się człowiek uczy tworząc różne rzeczy do gier niż robiąc jakieś kalkulatory czy kij wie co
Wkurwia mnie w liceum tylko, że ludzie proszą o pomoc z excelem >.< Trochę pojebane, że uczę się o jakiś mitozach mejozach na biologi, a na informie nakurwiamy w wordzie...
 
ja na technologii informacyjnej gralem w bilarda online (mialem przez rok, 2 h w tygodniu)
 
Wkurwia mnie w liceum tylko, że ludzie proszą o pomoc z excelem >.< Trochę pojebane, że uczę się o jakiś mitozach mejozach na biologi, a na informie nakurwiamy w wordzie...
Dokladnie, to ciekawe.
Najciekawsze jest jednak to dlaczego w programie jest dalej pascal.
Heh na poczatku pierwszej klasy typek (straszny nerd btw.) powiedzial nam, ze jestesmy pierwsi ktorych rownolegle bedzie uczyl pascala i c++.
Mielismy chyba 3 lekcje z c++ (zreszta na tych lekcjach bylo takie gowno, ze bralem lapa do szkoly i pisalem sobie skrypty i gralem ;/).
Co do roznica miedzy technikum, a liceum to i tak wole LO (w moim przypadku), poniewaz wiem, ze tak czy siak bede szedl na studia, wiec po co o rok mam sobie wydluzac nauke?
 
Dokladnie, to ciekawe.
Najciekawsze jest jednak to dlaczego w programie jest dalej pascal.
Heh na poczatku pierwszej klasy typek (straszny nerd btw.) powiedzial nam, ze jestesmy pierwsi ktorych rownolegle bedzie uczyl pascala i c++.
Mielismy chyba 3 lekcje z c++ (zreszta na tych lekcjach bylo takie gowno, ze bralem lapa do szkoly i pisalem sobie skrypty i gralem ;/).
Co do roznica miedzy technikum, a liceum to i tak wole LO (w moim przypadku), poniewaz wiem, ze tak czy siak bede szedl na studia, wiec po co o rok mam sobie wydluzac nauke?
Jakoś jest dziwnie, u mnie w technikum na programowaniu najpierw omawia się jeden język (w całości, czyli obsługa, wykorzystanie itd.), a następnie przechodzi się do drugiego. Teoretycznie po pierwszej klasie mamy już cały Pascal opanowany, tylko jeszcze na początku powtórka z rozrywki i przejście do C++.​
 
Jakoś jest dziwnie, u mnie w technikum na programowaniu najpierw omawia się jeden język (w całości, czyli obsługa, wykorzystanie itd.), a następnie przechodzi się do drugiego. Teoretycznie po pierwszej klasie mamy już cały Pascal opanowany, tylko jeszcze na początku powtórka z rozrywki i przejście do C++.​
My w drugiej klasie bedziemy mieli wlasnie excela takze...
Ja jebie
Dowidzenia
 
Wymietek, ja w drugiej klasie mam 6 godzin informatyki plus praktyki, więc zabiera mi się na bóle kręgosłupa itd., no może że będzie więcej wf. Ogólnie wydaje mi się, że wyniosę sporo informacji (życiowych i ważnych) bo nie chciałbym skończyć wyłącznie na technikum. Uważam osobiście, że mam dobre predyspozycje i chęci do programowania, więc mogę jeszcze coś zrobić dla świata pożytecznego.

____________________________________
Jeśli chodzi o mnie wydaje mi się, że technikum to raczej najlepszy wybór, bo gdybyś nie chciał już dalej się uczyć, to możesz zostać z zawodem technika i zarabiać. Lub gdy będziesz studiował (są studia dla tych co ukończyli technikum), to możesz jednocześnie dorabiać sobie, oraz uczyć się.​
 
#Ale costam
Powiedz to mojej matce.
Rzeczywiscie tak jest, aczkolwiek po LO masz bardziej ogolna wiedze o swiece, rozszerzona(fakt, ze wiekszosc rzeczy to gowno ktore Ci sie nigdy nie przyda, ale jednak), no i raczej lepsze % na maturze (nie zawsze, ale u mnie napewno).
 
1 klasa - jezyk c
2 klasa - pascal
3 klasa - php z mysql i cos tam jeszcze
4 klasa - xxx
 
A ja zaczynam od oprogramowania Pascal. :)

Też miałem tp w pierwszej, możesz liczyć na moją pomoc ;d
Ja teraz będę miał fajnie bo nareszcie porządnego języka będą uczyć a mianowicie c++ :>
 
4 klasa - asp, c#
Serio tak masz? U nie jakoś niby z czasem byśmy się nie wyrobili, więc nauczymy się tylko trzech języków: Pascal, C++ i Java. Chociaż C# i Java są dość podobne, podkreślam dość, bo to nie jest to samo - łączy się opieranie się na klasach, obiektach, ale C# wprowadza nowe rozwiązania =) Jeśli chodzi o mnie to ja mam luz, bo tak, wszystko umiem - Pascal, C++, Java i C#.​
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top