• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jutro szkoła - jak wrażenia?

Status
Not open for further replies.
głupi myśli że go tam czegoś nauczą haahhaahahahhaahahah

Zależy jaka szkoła. Kumple chodzą do techników informatycznego i na pierwszej lekcji mieli jak włączyć komputer.... :)
Co prawda później mieli co jakiś czas programowanie itp, ale większość ich lekcji wyglądała tak że grali w cs 1.6 ^^
Podstawy linuxa to dla nich czarna magia.. Z programowania C++ umieją tylko przepisać program z tablicy, a PHP to większość nie wie co to..
No i podstawy GIMPa :) więc ja dziękuję za takich informatyków :) a później się dziwić że większość nie umie zdać zawodowych...
 
głupi myśli że go tam czegoś nauczą haahhaahahahhaahahah
Dziś dowiedziałem się, że dopiero 3 i 4 rok uczą programowania <lol> Ale przynajmniej mam upragniony język niemiecki
face_1282902130_by_Tabok_thumb.png

Zależy jaka szkoła. Kumple chodzą do techników informatycznego i na pierwszej lekcji mieli jak włączyć komputer.... :)
Co prawda później mieli co jakiś czas programowanie itp, ale większość ich lekcji wyglądała tak że grali w cs 1.6 ^^
Podstawy linuxa to dla nich czarna magia.. Z programowania C++ umieją tylko przepisać program z tablicy, a PHP to większość nie wie co to..
No i podstawy GIMPa :) więc ja dziękuję za takich informatyków :) a później się dziwić że większość nie umie zdać zawodowych...
Hahaha poważnie? Trzeba być hardkorem żeby iść na technika informatyka i nie wiedzieć jak się kompa włącza. Ile lat temu to było? Ale bez jaj jakbym się w otsy nie bawił to sam bym gówno o tym wiedział ;d
 
Ja zaczynam teraz 2 klasę w technikum informatycznym. Ogólnie tylko z nielicznych lekcji dowiedziałem się czegoś nowego z informatyki. Strasznie denerwują mnie osoby, które idą na informatykę z myślą, że będą tylko grać w gry...
 
Ja teraz poszedłem do zawodówki na mechanika samochodowego z rocznym opóźnieniem :D mam tyle lapsów w klasie że zal i praktycznie nikogo nie znam a i same chłopoki :(.

matematyka to nie ma technika moja tematyka matematyki nie dotyka
xd
 
powiem tyle, zajebiste pierwszoklasistki przyszły do liceum, aż chce się chodzić popatrzeć na te dupeczki
 
Ja teraz poszedłem do zawodówki na mechanika samochodowego z rocznym opóźnieniem :D mam tyle lapsów w klasie że zal i praktycznie nikogo nie znam a i same chłopoki :(.


xd

olaboga w olsztynskiej samochodowce uczyli ulamkow zwyklych _/
 
Zależy jaka szkoła. Kumple chodzą do techników informatycznego i na pierwszej lekcji mieli jak włączyć komputer....
smile.gif
Pierwszy raz słyszę - ja chodzę do technikum, jestem na profilu informatycznym i w pierwszej klasie tygodniowo miałem 6 godzin informatyk: w czym wchodzi ogólna informatyka (IT), programowanie strukturalne i obiektowe (cały program obejmuję Pascala, C++ i częściowo Jave) oraz urządzenia techniki komputerowej. Co z tym idzie na koniec pierwszej klasy, lub początek pierwszej znamy (lub powinniśmy znać): budowę komputera (ogół) oraz jego szczegółowo niektórych elementów jak: płyta główna, procesor itd., główny zarys (podstawy) programowania, jak i język w Pascal (składnia, słowa kluczowe, warunki, funkcje, procedury itd.).​
____________________________________________

Wychodzi na to, że albo twój kumpel zmyśla, albo że ta jego szkoła sięga dna - bez urazy, ale jeśli wszystko jest tak jak opisywałeś, to lepiej siedzieć w domu i samemu się kształcić. No bo jak Counter Strike 1.6, plus jak włączyć komputer - banały, lub bzdury, o których nauczyciel nawet nie wspomina - no bo po co mówić o oczywistości.

Ja bym radził kolegą zmienić szkołę, jak nie chcą mięć pustki w głowie =).​
 

Pierwszy raz słyszę - ja chodzę do technikum, jestem na profilu informatycznym i w pierwszej klasie tygodniowo miałem 6 godzin informatyk: w czym wchodzi ogólna informatyka (IT), programowanie strukturalne i obiektowe (cały program obejmuję Pascala, C++ i częściowo Jave) oraz urządzenia techniki komputerowej. Co z tym idzie na koniec pierwszej klasy, lub początek pierwszej znamy (lub powinniśmy znać): budowę komputera (ogół) oraz jego szczegółowo niektórych elementów jak: płyta główna, procesor itd., główny zarys (podstawy) programowania, jak i język w Pascal (składnia, słowa kluczowe, warunki, funkcje, procedury itd.).​
____________________________________________

Wychodzi na to, że albo twój kumpel zmyśla, albo że ta jego szkoła sięga dna - bez urazy, ale jeśli wszystko jest tak jak opisywałeś, to lepiej siedzieć w domu i samemu się kształcić. No bo jak Counter Strike 1.6, plus jak włączyć komputer - banały, lub bzdury, o których nauczyciel nawet nie wspomina - no bo po co mówić o oczywistości.

Ja bym radził kolegą zmienić szkołę, jak nie chcą mięć pustki w głowie =).​

Co to za szkoła ?
Bo nas w ZSEIL w tamtym roku na progr st. męczyli Turbo Pascalem który wyszedł z użycia kilka(naście) dobrych lat temu na szczęście teraz będę miał c++i jave a i doszły mi dwa przedmioty - utk i migk, przynajmniej nie mam 3 h programowań pod rząd.

pozdrowienia dla kolegi z zawodówki :D
 
Co to za szkoła ?
Bo nas w ZSEIL w tamtym roku na progr st. męczyli Turbo Pascalem który wyszedł z użycia kilka(naście) dobrych lat temu na szczęście teraz będę miał c++i jave a i doszły mi dwa przedmioty - utk i migk, przynajmniej nie mam 3 h programowań pod rząd.

pozdrowienia dla kolegi z zawodówki :D

Też jestem w zecie i co? zdasz w technikum mature, a zawodowego(może, lecz nie sądze) w Poznaniu zawodowy w technikach zdaje ~ 25% całej szkoly =]

Jak chcecie się uczyć programowania, to odkładajcie kase z tibii i idźcie na płatny kurs programowania na którym się nauczycie 10x tyle.
 
A co Ty chciałeś mieć na mechanice dupeczki? :D
Zawodówka dla mnie bez perspektyw , chodź jeśli nie wybierasz się na studia to ok.
Ja skończyłem rok temu liceum prof. policyjne xD ,a idę na prawdopodobnie informatykę zaocznie tylko nie mam pojęcia jaki kierunek.
 
Powiem wam ze jestem na uniwersytecie technicznym (ktory mial byc polibuda, ale wladze przyciely w chuja i nie jest), studiuje kierunek zwiazany z chemia, ale mialem tez ti, a na nim "programowanie" - w delphi, gdzie najtrudniejszym zadaniem bylo uzycie podwojnej petelki i dzialanie na tablicy, gdzie losowo ustawiano wartosci 0/1 (saper). Takze rewelacji na kierunkach technicznych sie nie spodziewajcie, chyba, ze na jakiejs telekomunikacji, tam pewnie troche trudniej jest
 
plan mam do dupy... 3x na 8 rano, 2x na 10 i co dziennie do 14:45 ;...
 
uczyl mnie historii facet ktory wlasnie wczesniej pracowal w samochodowce - nie mial paru zebow i okazywal wyrazny uraz psychiczny
 
W samochodowce w Oln to przeciez robia tak ze nauczyciel rzuca kartki ze sprawdzianami na ziemie i ktora spadnie trescia do gory to 5, a dol to 1 ;].
a co jak treść jest na obu stronach?:D
 
W samochodowce w Oln to przeciez robia tak ze nauczyciel rzuca kartki ze sprawdzianami na ziemie i ktora spadnie trescia do gory to 5, a dol to 1 ;].
Jak ktoś ma pecha w życiu to po co mu 5?
 
Dużo zależy od szkoły, w szczególności od nauczycieli. W jeden cię przycisną, że nauka będzie koniecznością, a w innej będą mieli na ciebie wyje**ne

Ja miałem zamiar iść na inf, ale musiałbym dojeżdżać, nie widziało mi się to więc poszedłem na mechanika chodź się tym nie interesowałem.

Dziwnie to zabrzmi ale to TIBIA nauczyła mnie większości tego co umiem w tej chwili robić na PC ;/ Gdyby nie to siedział bym pewnie teraz bez grosza pogrywając w CS-a ;D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top