• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jutro szkoła - jak wrażenia?

Status
Not open for further replies.
no nie wiem jak ty, ale ja z porzyganej klawiatury bym nie korzystał już na drugi dzień, bo tego samego dnia pewnie by mi było wszystko jedno...

Racja nie pomyslalem:huh: Btw. Miłego życzę :)
 
1 godzinka dziennie zamiast na kompa poświęcić na naukę i będzie gites ;)
 
Dziwne wakacje, pogoda ch*owa, raz tylko wyjechałem, śmigając do roboty i balując wieczorami aktualnie wyszedłem na 0 jeśli chodzi o zarobek bo wszystko przej**** i 600 zł długów o_O
Co do szkoły to klasa maturalna, pewnie jak zwykle będę się pojawiał raz na jakiś czas i zaliczał na minimum.
 
Nom, pogoda przejebana w te wakacje, ale trochę turbomelanżów się zaliczyło więc w sumie nie było aż tak źle.
 
Ja sie wczoraj najebalem nie chce mi sie dzis juz ruszac z domu ide napierdalac w WoWa, nie bylo jakiejs super imprezy, ale tych wakacji nie jedna taka zaliczylem, a najwieksza i najlepsza w moim calym marnym zywocie byl Woodstock 2011!
II klasa liceum - tym razem nie spierdole, biore sie za nauke.
 
a ja tam nie wiem wgl na którą rozpoczęcie, nie wiem jaki książki i wgl :D dopiero za 2 tygodnie bd kupować :D
 
Jak myślę, że jutro mam wstac o 8 rano czy tam 15 minut później to nie chce mi się żyć ; X ale za to trzeba dzisiaj porządnie pożegnać wakacje :D

Oooo ale wysilek cale wakacje wstaje o 6:30 i biegam po 3-9km... ;(
 
Haha! Jakby nie otland i komixxy to bym zapomniał xD!
Nieodparte wrażenie - Komixxy.pl - Serwis komiksowy
Ja znam z klasy dwie osoby z którymi do podstawówki chodziłem. Z drugiej strony nie może być tak źle. Ide do technikum teraz do pierwszej klasy. Jak będę miał rosyjski to się przepisze do innej klasy. Gimnazjum to tam luz. Boję się tylko teraz fizyki bo wcześniej mi każdy podpowiadał. Nie no pierwsza klasa technikum i nie mam pojęcia o wzorach na energie/moc/pracę xDD! Ogółem to muszę się w tym roku ogarnąć albo jak wypowiedzi wyżej po prostu to spierdolę.

Ale nie ma co panikować mamy jeszcze tydzień wakacji!
55762740.png


@down
W paintcie takie sprzedają
 
Last edited:
Haha! Jakby nie otland i komixxy to bym zapomniał xD!
Nieodparte wrażenie - Komixxy.pl - Serwis komiksowy
Ja znam z klasy dwie osoby z którymi do podstawówki chodziłem. Z drugiej strony nie może być tak źle. Ide do technikum teraz do pierwszej klasy. Jak będę miał rosyjski to się przepisze do innej klasy. Gimnazjum to tam luz. Boję się tylko teraz fizyki bo wcześniej mi każdy podpowiadał. Nie no pierwsza klasa technikum i nie mam pojęcia o wzorach na energie/moc/pracę xDD! Ogółem to muszę się w tym roku ogarnąć albo jak wypowiedzi wyżej po prostu to spierdolę.

Ale nie ma co panikować mamy jeszcze tydzień wakacji!
55762740.png

Rosyjski nie jest taki zły jakby co możesz liczyć na pomoc ode mnie i lolka bo my też mamy ruski ;s
btw. chciałbym mieć taka edycje windowsa gdzie jest do 38 sierpnia gdzie mogę taką znaleść ?
 
Technikum Informatyczne, bedzie od chuja nauki.
Wrażenia z wakacji są neutralne, raz było lepiej raz gorzej.
Podsumowując wakacje uważam za udane i na pewno nie bede ich żałował.

A teraz trzeba brac się do nauki i nie opierdalać się.

P.S Poza tym będzie problem aby przyzwyczaić się i wstawać o 6 rano -.-​
 
Zajebiście ... ja niestety do pracy , bo of course szkoły nie wybrałem , ale pewnie gdześ zaocznie xd.
Ale i tak w październiku xd.
 
Ja znam z klasy dwie osoby z którymi do podstawówki chodziłem. Z drugiej strony nie może być tak źle. Ide do technikum teraz do pierwszej klasy. Jak będę miał rosyjski to się przepisze do innej klasy. Gimnazjum to tam luz. Boję się tylko teraz fizyki bo wcześniej mi każdy podpowiadał. Nie no pierwsza klasa technikum i nie mam pojęcia o wzorach na energie/moc/pracę xDD! Ogółem to muszę się w tym roku ogarnąć albo jak wypowiedzi wyżej po prostu to spierdolę.
Fizyka i Matematyka to podstawa na studiach!
 
Fizyka i Matematyka to podstawa na studiach!

chyba, ze ksztalcisz sie na bezrobotnego

coolface-skidi.jpg


tak w ogole ciekawi mnie jedno; ci co ida do wieczorowek/zaocznych liceow:

wierzycie, ze dobrze zdacie mature? z tego co mi wiadomo tam nie wymagaja zbyt wielkich nakladow inteligencji a nie wszyscy maja samozaparcie zeby ksztalcic sie we wlasnym zakresie
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top