• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@Ludzie, którzy płacą gówniarzowi

Status
Not open for further replies.
Joined
Dec 22, 2007
Messages
1,984
Reaction score
2
Sasir zaczął się z wami bawić, ale błagam was nie dajcie się mu i nie płaćcie tej mendzie. Chyba, każdy wie, że Sasir nie jest jakimś anonimem - Logowanie do nasza-klasa.pl

Gdy was zaatakuje, napiszcie tutaj, napiszcie do waszej serwerowni, pare dowodów się zbierze na tego gnoja, później być może będzie musiał przyjechać gdzieś na rozprawę, a wtedy to "wiecie co z nim zrobić". Logi z jego opisów gg też by się przydały, [email protected], bo tak to on może powiedzieć, że ktoś się mu włamał na serwery.

NIE PŁACIĆ MU! WCZORAJ DALIŚCIE MU 380 ZŁ!
 
Imię: Mateusz Miejscowość: Żagań
Nazwisko: Łacina Wiek: ukryty
Pseudonim: Lacina Płeć: Mężczyzna
Telefon: ukryty
 
W sledziku, usuncie sledzika!! Buehehehe Ale w sumie niszczy RL Mapy, w sumie dobrze ;) A placic, wiesz wkoncu robota jak robota marnuje swoj czas i zasoby ;)
 
Kto mu płaci ten płaci, ależ też się w chuja zrobiłem 2x 5zł doładownako zapłaciłem. A tak to mam dowody nie niego screen z gg, jak grozi DDoS'em i rozpierdoleniem i 2x DDoS'a miałem...
 
Kto mu płaci ten płaci, ależ też się w chuja zrobiłem 2x 5zł doładownako zapłaciłem. A tak to mam dowody nie niego screen z gg, jak grozi DDoS'em i rozpierdoleniem i 2x DDoS'a miałem...

No i doskonale, przejdź się na komendę; kody, które mu dałeś są zapisane?
 
Noobrlmapki może i dobrze że jedzie, ale wczoraj położył unitedots.pl a to jest evo i to dość ładnie przerobione z tego co widziałem
On robi to z 2 powodów, 1. Zbiera kase na zabezpieczenie swojej iriany. 2. Robi sobie miejsce na otservlistcie : )

DO PIECA
 
czym on was tam wali? 100mb? lol ;o

Skoro wam tylko server laguje to ten "ddos" musi byc malutki ;o
 
Tak ja sam nie mam RL Map'y tylko mam EVOlution i 2x mnie poćisną...
Shozz Dobrze mówisz...
Anco mnie jebał z 2 Dedyków OvH które stoją na jego Starego.
 
To odrazu pisz do ovh z ip kturych cie wali i opisz sutyacje i niech sprawdza mu dedyka. lol
 
czym on was tam wali? 100mb? lol ;o

Skoro wam tylko server laguje to ten "ddos" musi byc malutki ;o
Taki DDoS leci od sasira:
eth0
KB/s in KB/s out
120133.4 6.18
119296.3 4.36
119806.9 9.82
120155.7 5.47
120150.1 2.49
120154.3 12.73
120131.5 6.55
120166.9 6.69

@topic
Mnie chyba kto inny jebał bo dostałem DDoS od botnet bo zajebiscie dużo ip było, chello, upc, neostrada etc.
Tylko że mnie jakiś Kamil F. bo go odszukałem ;'q
 
Noobrlmapki może i dobrze że jedzie, ale wczoraj położył unitedots.pl a to jest evo i to dość ładnie przerobione z tego co widziałem
On robi to z 2 powodów, 1. Zbiera kase na zabezpieczenie swojej iriany. 2. Robi sobie miejsce na otservlistcie : )

DO PIECA

Ciekawe na chuj mu będzie ta Iriana jak go zamkną xD Tam bardziej się mu przyda wygolona pupcia ;/
 
Anco
Już się w to nie bawię, dwóch kozaczków było nie będe wypisywał nicków, ddos'owali mnie napisałem do OvH i po Reinstalcji dostali...
Jak by on mieszkał lub jego rodzice w Polsce to by było Git'es ale, że zamieszkuje w Niemczech pod Frankfurtem to chuja mu zrobimy : (...
 
Anco
Już się w to nie bawię, dwóch kozaczków było nie będe wypisywał nicków, ddos'owali mnie napisałem do OvH i po Reinstalcji dostali...
Jak by on mieszkał lub jego rodzice w Polsce to by było Git'es ale, że zamieszkuje w Niemczech pod Frankfurtem to chuja mu zrobimy : (...

UNIA EUROPEJSKA! Idź na tą komendę...
 
To czemu kogos nie poprosisz zeby go jebnol ddosem? ale takim pozodnym. :p az mu ovh wyloczy dedyka xD

^^
//Anco
 
Anco
Już się w to nie bawię, dwóch kozaczków było nie będe wypisywał nicków, ddos'owali mnie napisałem do OvH i po Reinstalcji dostali...
Jak by on mieszkał lub jego rodzice w Polsce to by było Git'es ale, że zamieszkuje w Niemczech pod Frankfurtem to chuja mu zrobimy : (...

Wiec zglos to w niemczech, wydaje mi sie ze predzej mu cos zrobia niz w Polsce.
 
Ja bym się nie pierdolił z takim gościem, z grubej rury go potraktować, że jest w Niemczech to nie znaczy że mu wszystko wolno ?;-)
Albo pobawić się iptables...
 
Paxton będę Specjalnie Zapierdalał do Niemiec, żeby go Sprzedać niee...
Napisz E-mile do Niemieckiej Policji z Dowodami :)
Mam jego starego Full Adres.
 
Albo pobawić się iptables...
Iptables w przypadku udp flooda niewiele pomoże, pakiety i tak będą rzygać na serwer pomimo zamkniętych drzwi.

@up
Skąd? OVH Ci dało?:p
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top