• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@Ludzie, którzy płacą gówniarzowi

Status
Not open for further replies.
jestem xd
skeyba placisz czy chcesz stracic pozostalosci na serwerze premiera.mine.nu?
 
Tak tak, teraz miszcz Sasir robi sobie DoS z dedyka, zarobi będzie robił z dedyków (kilku).

Na to jest haczyk, bo możecie zgłaszać to do serwerowni, operatorów, prokuratury czy gdzie tam sobie wymyślicie.

Gorzej, jeśli miszcz Sasir zabawi się w botnet'a :). Do sterowania VPSik kupiony w Chinach, czy Korei (są, niewiele droższe od tych w OVH) i w tym momencie jest nietykalny. Możecie zgłaszać matce, ojcu, cioci, wujkowi, dziadkowi, babci, komputerowi, myszce, kwiatkowi, czy motylowi. Da to tyle co nic :peace:.

Proponowałbym więc cieszyć się z faktu, że to tylko DoS'y :).
 
Tak tak, teraz miszcz Sasir robi sobie DoS z dedyka, zarobi będzie robił z dedyków (kilku).

Na to jest haczyk, bo możecie zgłaszać to do serwerowni, operatorów, prokuratury czy gdzie tam sobie wymyślicie.

Gorzej, jeśli miszcz Sasir zabawi się w botnet'a :). Do sterowania VPSik kupiony w Chinach, czy Korei (są, niewiele droższe od tych w OVH) i w tym momencie jest nietykalny. Możecie zgłaszać matce, ojcu, cioci, wujkowi, dziadkowi, babci, komputerowi, myszce, kwiatkowi, czy motylowi. Da to tyle co nic :peace:.

Proponowałbym więc cieszyć się z faktu, że to tylko DoS'y :).
Ale sasir nie jest aż tak inteligentny żeby stworzyć sobie botnet'a ;-p

kupił 2-3 dedyki i wielki mi ddos
 
I dobrze bo teraz kurwa każdy może mieć otsa, ściąga stawia orsza na 3 dni i nowego robi, a ludzie którzy tracą sporo czasu na jakieś fajne skrypty czy coś ledwo wyrabiają. Dzieci 5 lat otsy mają to jest już paranoja tak mnie to wkurwia niesamowicie już jak widze codziennie startuje 50 otsow i codziennie tyle upada.
Moim zdaniem tfs powinien być tylko dla donatorów jakoś to wpizdu ograniczyć te serwerowe noobostwo
 
Last edited:
spoko mam siostrę cioteczną wysoko ustawioną w policji w warszawie. niby oddział policji prewencyjnej ale da się wszystko zrobić. i apeluje do wszystkich poszkodowanych żeby zbierali logi i napisali do gadu-gadu żeby były dowody w sprawie to grupowo byśmy uderzyli.




@up mowisz o nob otsach a sasir atakuje nas z top 15 otservlisty wiec nie ma tu doczynienia z nobostwem...
 
Moim zdaniem tfs powinien być tylko dla donatorów jakoś to wpizdu ograniczyć te serwerowe noobostwo
Całkowicie popieram.. wyeliminuje to dzieci stawiające rl mapy na trzy dni ;)
 
Nawet to i tak nie oznacza że tych noob otsow nie bedzie ;P
 
ten kto kupi donatora będzie sprzedawał silnik taniej na tibi.net -.-
 
tfs dla donatorow, taaa...
neokidy z syndromem rlmapnupa wyciagna kase od rodzicow(i bedzie jak teraz, no moze czesc ogarnietych ktozy kasy nie maja[freeot/jeszcze nie stoi/whatever]odpadnie)
 
ps. koleguje się ktoś z Elfem i może mi napisać co się z nim dzieje?|
nie ma go już dłuższy czas
nie odbieram telefonów oraz zero odzewu jest na wiadomości.

a i gadu gadu automatycznie wszystko zbiera, nie trzeba do nich pisać:
Drogi Użytkowniku
Możemy udostępnić organom ścigania oraz innym uprawnionym organom i
instytucjom państwowym dane dotyczące Użytkownika,
jego Numeru Użytkownika, dane dotyczące czasu i numeru IP logowania oraz
wykaz rozmów Użytkownika.
W tym celu wymienione dane są przechowywane.

Nie udostępniamy w/w informacji bezpośrednio użytkownikom Gadu-Gadu.


--
Ewentualne odpowiedzi proszę tworzyć wraz z zachowaniem wcześniejszej
korespondencji.
Wiadomości zwrotne proszę traktować jako potwierdzenie otrzymania
zgłoszenia.

Anna
Młodszy Specjalista Wsparcia Technicznego
Dział Obsługi Użytkowników
GG Network S.A.
Al. Stanów Zjednoczonych 61; 04-028 Warszawa
e-mail: [email protected]; [email protected]

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000264575,
NIP: 867-19-48-977. Kapitały zakładowy: 1 758 461,10 zł - wpłacony w całości
 
W każdym razie ekipie TFS'a by się to opłaciło :). A na tibi.net też jest administracja, więc o ile takie działanie jak rozprowadzanie "taniej" jest nielegalne to nie widzę przeszkód, ażeby wprowadzono tam zakaz.

Z takim "piractwem" można walczyć, w przeciwieństwie do realmapek.
 
And Now !!

AKOTERA.COM

Sasir uszaty pies !

Nieda pograc mam nadzieje ze ta ekipa cos przynajmniej zdziala :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom