• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@Ludzie, którzy płacą gówniarzowi

Status
Not open for further replies.
.

zapewne i tak mu nie zrobicie nic

Tak?
Ależ się mylisz, jeżeli ma ktoś dowody to zrobimy mu.
Jak on nawet już nie wie co robi i co za to będzie miał...
Zamiast się zająć pracą lub ots'a robić on woli rozpierdalać i przez to rozjebie siebie samego.
Nawet nie wie o tym...
 
Tak?
Ależ się mylisz, jeżeli ma ktoś dowody to zrobimy mu.
Jak on nawet już nie wie co robi i co za to będzie miał...
Zamiast się zająć pracą lub ots'a robić on woli rozpierdalać i przez to rozjebie siebie samego.
Nawet nie wie o tym...

Nie musisz zapierdalac do niemiec ;) Istnieje cos takiego jak telefon, lub zrob to poprzez Polska policje. Gdyby mieszkal w Anglii juz dawno mialby zarzuty, tutaj sie nie pierdola z czyms takim. :peace::ninja:
 
Nie musisz zapierdalac do niemiec ;) Istnieje cos takiego jak telefon, lub zrob to poprzez Polska policje. Gdyby mieszkal w Anglii juz dawno mialby zarzuty, tutaj sie nie pierdola z czyms takim. :peace::ninja:

W Niemczech tez sie nie pierdola z takim czyms.

Polska to kraj gdzie wszystko pierdola na czym sie nie znaja.
 
Specjalist ma racje...:p Sasir tylko na was zarabia dzieki czemu ma jak opłacic dedyk pod DDoS'a xD
 
Wszystko do czasu, a w papierach będzie miał już na całe życie.
 
dedyki z ovh nie nadają się na ddos, poza tym jeżeli wali z 3 dedyków to co za problem zebrać ludzi i mu przyciąć te dedyki?
 
podaj ip swojego serwa specjalist bo chetnie zagralbym sobie ;)

ludzie ktorzy placa maja rozum ;)
a gowniarzem to jestes ty palko

Ich Liebe Deutschland:peace:!
 
nie mam teraz czasu na otsy ziomek, a co do rozumu tamtych ludzi, to chodzi Ci o to, że wtedy mają twoje dobre dane, czy co? ;/
 
Banda idiotów która nie potrafi sobie poradzić z jednym cieciem, który na dodatek jest debilem.

Tyle mam do powiedzenia.
 
Nie rozumiem jak można komuś takiemu kasę wpłacać, ja bym nawet grosza nie dał...
 
ta sasirowska menda kupuje serwy na proserwer.pl...
 
Juz dawno powinniscie do zglosic polskiej policji, szkody sa wyrzadzane polakom i sasir bedzie sadzony w polsce.

Skorzystajcie wkoncu ze swoich praw i zniszczcie to dziecko wojny
 
Noobrlmapki może i dobrze że jedzie, ale wczoraj położył unitedots.pl a to jest evo i to dość ładnie przerobione z tego co widziałem
On robi to z 2 powodów, 1. Zbiera kase na zabezpieczenie swojej iriany. 2. Robi sobie miejsce na otservlistcie : )

DO PIECA

Nie polozyl unitedots.pl
Straszyl ze chce 100zl za koniec atakow, ale nic nie dostal ;) Jak zacznie atakowac, dzwonie od razu do ovh i niech sami namierzaja i blokuja
 
Gdyby to były tylko rl mapy,
teraz na własne atakuje i nawet niechce haraczy (czym ja podpadłem)

Można mu pierdolnąć jego serwery jego bronią jak coś priv :eek:
 
Last edited:
nie dac sie temu gnojowi !! a czemu nie crashuje vexoria.net i tych co maja najwiecej osob tylko bierze i jakies co 200 osob gra...
 
Nie polozyl unitedots.pl
Straszyl ze chce 100zl za koniec atakow, ale nic nie dostal ;) Jak zacznie atakowac, dzwonie od razu do ovh i niech sami namierzaja i blokuja

Ty masz united? gadalismy na moim otsie xP
Najlepiej jest zbierać logi i pisac do serwerowni skąd jest atak, takie moje zdanie.

Jeśli będzie się to powtarzać nie zawaham się się pójść na policję
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top