• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Maturzysci =D

Niby mata była łatwa ale pierwsza strona była popierdolona...

Rozjebało mnie zadanie z ostrosłupem... Ławiejszego nie mogli wymyślić ;p
no... a to z pociągiem to już kosmos. Rok temu płakali że trudna. W tym dali prostą - płaczą że prosta. Za rok dadzą trudną - będą płakać że trudna ^^
 
W zeszłym roku jak dla mnie była chujowa.. Na styk 30%, a jak sprawdziłem sobie tegoroczną to miałbym ponad 50% bez niczego..
Współczuje tym co za rok będą pisali, bo teraz będzie hałas że jest za łatwa to następnemu rocznikowi dojebią do pieca :) :)

Powodzenia na jutrzejszym angielskim ;) no i na reszcie przedmiotów jak ktoś pisze :)
 
Rozszerzona w porównaniu do poprzedniego roku była łatwiejsza, ale nie aż tak jak wygląda to w porównaniu do tegorocznej podstawy.
Powiem wam, że na rozszerzonej było zadanie z ostrosłupem, w którym mieliście podane (prawie) wszystkie bogi, przy czym resztę obliczało się z Pitagorasa i podawało objętość ostrosłupa. Nie wiem czy to zadanie nie było jeszcze łatwiejsze niż to co na podstawie, bo na podstawie musiałeś wiedzieć gdzie w czerwonej książeczce jest tabelka z wartościami funkcji trygonometrycznych i wiedzieć co to jest tangens, a tu wystarczył sam Pitagoras i wzór na objętość :f.
Ogólnie rzecz biorąc jestem zażenowany poziomem matur, a to dlatego, że teraz będzie większa konkurencja.
 
no... a to z pociągiem to już kosmos. Rok temu płakali że trudna. W tym dali prostą - płaczą że prosta. Za rok dadzą trudną - będą płakać że trudna ^^

To mi wychodzi łatwa w 2014, oby się sprawdziło :d
 
ja nie poszedłęm na matmę dzisiaj bo miałęm mieć seminarkę
ale kumpel nie przyszedł i dupa ;f
 
Po kij poszedłem do technikum, za rok będę miał przeje*ane......

spokojnie, podobno mają być zadania podobne do tych
calki28.gif
 
Kawon fajne wzory xD Czekam na cos lepszego xD Jak narazie na studiach dojebali mi liczbe do potegi ktora ma potege do potegi potegi :D W sumie liczba fajna wychodzila xD
 
Kawon fajne wzory xD Czekam na cos lepszego xD Jak narazie na studiach dojebali mi liczbe do potegi ktora ma potege do potegi potegi :D W sumie liczba fajna wychodzila xD

Mi jak dojebała na analizie zadania to po prostu odechciało mi się chodzić.. Dlatego od września idę na dzienne i całkowicie na inną uczelnie i kierunek prawdopodobnie też inny..
Programowanie itp. to fajna sprawa, ale na studiach informatycznych matematyka tak mnie dobiła że ręce opadają...
 
lawl, na informie jest iirc tylko 1 sem anala i 1 sem fizy, do tego całkiem fajnie prowadzonej
na wszystkim innym jest kupa
no, moze wydział gier i zabaw i oio mają łatwiej ale co po tym można robić?
 
spokojnie, podobno mają być zadania podobne do tych
calki28.gif


Kawon fajne wzory xD Czekam na cos lepszego xD Jak narazie na studiach dojebali mi liczbe do potegi ktora ma potege do potegi potegi :D W sumie liczba fajna wychodzila xD

o, to własnie

przecież to są wzory a nie zadania, żaden normalny wykładowca nie wymaga wyprowadzeń do wzorów, z reszta całka nieoznaczona to dopiero początek
 
@up boj sie boj
Skad moge wziasc haslo na strone oke ? =C
w gimnazjum mi dawali ale zgubilem =s ??
 
Back
Top