Max mlvl

mldo

New Member
Joined
Jun 29, 2014
Messages
36
Best answers
0
Reaction score
0
Witam, mam problem, mianowicie po wbiciu przez profesje np. palka 42mlvl i uzywaniu dalej czarów, występuje wyłączenie serwera. Czyli debuguje się mlvl i daje np 9901mlvl, jak ustawić lub co zmienić żeby nie przeskakiwało ograniczenia ?
TFS 0.4 Tibia 8.6
 

messenoire

Active Member
Joined
Sep 26, 2015
Messages
111
Best answers
0
Reaction score
42
Location
/root
Jak masz takie wysokie raty ze mozesz 42mlvl palkiem wbic to zmien formule na magic level (jestem na 90% pewny ze to bylo gdzies w source wiec musisz kompilowac). Pewnie manaspent jest za duzo i dlatego wywala jakies dziwne liczby.
 

ROKI721

New Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
29
Best answers
0
Reaction score
2
Location
Poland
@mldo
@TOPIC
Pozwolę sobie odświeżyć stary przeżyty temat z powodu braku zamknięcia tematu/rozwiązania.
@messenoire
Nie manaspent robi tutaj problem, a manamuliplier w vocations.xml w folderze data -> XML.
...
Plik vocations.xml zawiera wszystkie funkcje z którymi zmierza się dana profesja, odpowiada bezpośrednio za wszelkie awanse twojej postaci.
manamultiplier="x" odpowiada za spalanie many kosztem wbicia wyższego magic levelu oraz "x" jest liczbą od której zależy szybkość wbijanego poziomu magicznego. Jest to na zasadzie reverse, czyli im mniejszy rate tym szybciej wbijasz poziom magiczny.
Załóżmy iż mamy manamultiplier ="1.0" na postaci knight to mamy możliwość szybszego awansu niż druid w poziomie magicznym.
rate w config.lua odpowiada za cały serwer, więc jeśli problem dotyka cię tylko na paladynie, skorzystaj z tego co napisałem chwilkę temu.
 
Top