• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mistrzostwa Świata

Status
Not open for further replies.
Heh znowu niespodzianka Niemcy 0 - 1 Serbia ;) Za chwilę Anglicy :p
 
Hiszpania - Lose
Niemcy - Lose

Co jest?

Moi faworyci to, Argentyna i Hiszpania. ;)
 
Szwajcarzy i Serbowie to czarne konie :D

Myślę czy nie postawić Ghany i Serbii, albo Paragwaj i Serbie za 5 dyszek ;d
 
Argentyna gra bardzo dobrze, i chyba bede im kibicowac :)

Zobaczymy jak anglia z słowenia bedzie, niby zremisowali oboje wczesniej jak i z algeria no no bedzie ciekawie
 
Last edited:
Te mistrzostwa są z góry ustawione według mojego oka.

Dokładnie.

Wyniki są nie przewidywalne, każde jedne państwo zaskakuje (no, nie licząc Polski :p).
 
Te mistrzostwa są z góry ustawione według mojego oka.



Co rozumiesz przez pojęcie ustawione? Jak mistrzostwa mogą byc ustawione losie... zastanów się chwile zanim coś palniesz.
 
Last edited:
Jak mistrzostwa mogą byc ustawione
facep.png
 
Co rozumiesz przez pojęcie ustawione? Jak mistrzostwa mogą byc ustawione losie... zastanów się chwile zanim coś palniesz.

O losie, a jak wytłumaczysz korupcję PZPNu?

Sprawa jest ciekawa, mnie zaskoczyła głównie wygrana Korei Płd. nad ex. mistrzami Europy- Grekami. Ale remis cweli z Ameryki z Angolami, przegrana Hiszpanii czy ten triumf Serbii też daje do myślenia.
Od tyludziesięcu lat zawsze były jakieś różnice między drużynami z całego świata, a tu nagle taki trach? Wszyscy kopią na tym samym poziomie? Przecież takie zmiany zachodzą wyjątkowo stopniowo, o ile w ogóle zachodzą w takich liczbach.
 
Przynajmniej jest co oglądać, nie wiadomo od razu kto wygra przez to mistrzostwa są ciekawsze :)
 
najlepszy mecz calego turnieju !!
zajebiste akcje atak za atakiem :>
tak powinny wygladac wszystkei mecze.

@@
Nawiazujac do tego co gadacie fakt to co sie teraz dzieje jest smieszne... ale nie sadze by byla to korupcja
 
O losie, a jak wytłumaczysz korupcję PZPNu?

Sprawa jest ciekawa, mnie zaskoczyła głównie wygrana Korei Płd. nad ex. mistrzami Europy- Grekami. Ale remis cweli z Ameryki z Angolami, przegrana Hiszpanii czy ten triumf Serbii też daje do myślenia.
Od tyludziesięcu lat zawsze były jakieś różnice między drużynami z całego świata, a tu nagle taki trach? Wszyscy kopią na tym samym poziomie? Przecież takie zmiany zachodzą wyjątkowo stopniowo, o ile w ogóle zachodzą w takich liczbach.
Ustawione, chyba najglupsza rzecz jaka kiedykolwiek napisales. W ogole ogladales ktores z meczow, ktore wymieniles? Bardzo w to watpie. Poziom pilki na swiecie sie wyrownuje. Swiadczy chociazby fakt, ze Afrykanskie zespoly sciagaja szkoleniowcow z Europy oraz to, ze coraz wiecej ludzi z czarnego ladu gra w ligach europejskich.
Okthxbb

PS Argentyna wygra :p
 
Ustawione, chyba najglupsza rzecz jaka kiedykolwiek napisales. W ogole ogladales ktores z meczow, ktore wymieniles? Bardzo w to watpie. Poziom pilki na swiecie sie wyrownuje. Swiadczy chociazby fakt, ze Afrykanskie zespoly sciagaja szkoleniowcow z Europy oraz to, ze coraz wiecej ludzi z czarnego ladu gra w ligach europejskich.
Okthxbb

PS Argentyna wygra :p

Ojej. Dobrze wiedzieć, ze masz w zwyczaju komentować bez zapoznania się z materiałem.
Poza tym, masz bardzo wąski punkt widzenia jeśli chodzi o moja wypowiedz. Zreszta, jak i ten poprzedni, tylko Samme zalapal.
 
Ojej. Dobrze wiedzieć, ze masz w zwyczaju komentować bez zapoznania się z materiałem.
Poza tym, masz bardzo wąski punkt widzenia jeśli chodzi o moja wypowiedz. Zreszta, jak i ten poprzedni, tylko Samme zalapal.

Wąski punkt widzenia masz raczej Ty, pisząc głupoty mając nikłe pojęcie i wiadomości o tym sporcie. Kolega wyżej podał argumenty,a gdzie są Twoje argumenty he?
 
Osz kurfaa jada po elfie?
To tu jest korupcja!
Sasir ich przekupil o.0
 
Bez kitu, Hiszpania owned, Niemcy owned, Anglia jakby nie było też owned :huh:
Pozostała Argentyna, która dotychczas nie zawodzi :wub:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom