• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mistrzostwa Świata

Status
Not open for further replies.
No niemcy naprawdę grali ładnie dzisiaj. Zobaczmy co pokaże hiszpania.
 
Włochy - Paragwaj, nie zdziwił bym się jak by padł remis.
 
A jednak przeczucie mam, jutro łatwe zwycięstwo Brazylijczyków. Słowacja też powinna wygrać i liczę na moja ulubioną reprezentację - Portugalię.
 
kupon1m.jpg
kupon2j.jpg

:thumbup:
 
Dzisiaj łatwe zwycięstwo Hiszpanów, Chile pociśnie "Hondurasów?". RPA - Urugwaj stawiam remis :)
 
Troszkę z innej strony

z8026598M.jpg



Argentyna pewne zwycięstwo. Nie potrzebna czerwona kartka Nigeryjczyków sami zafundowali sobie porażkę :\ Jeszcze dzisiaj Francja - Meksyk liczę na drugą ekipę :)
 
Powiem wam jedno, pewniakiem do medalu sa Niemcy ale zwyciestwo bedzie swietowac inny kontynent niz Europa. Wogole szacunek dla pilkarzy z Korei pln. widac, ze wlozyli duzo serca w tamten mecz ale takie zamurowanie sie na polowie i granie z kontry nie jest dobrym pomyslem zwlaszcza kiedy przeciwnik zaczyna grac bardzo dynamicznie i ma w szeregach twardych graczy ktorzy potrafia sciagnac na siebie 2-3 obroncow rozbijajac caly szyk. Szwajcarzy widac, ze graja podobnie do polskiej reprezentacji za czasow Beenhakkera, zapewne przeanalizowali kleske Polski w meczu z Hiszpaniu i postawili na gre defensywna chociaz i to moglo ich zgubic przy tak dynamicznej i silnej Hiszpani, bo ile mozna pociagnac broniac sie caly czas pod swoim polem karnym?? Zreszta jeszcze nie wiadomo jakie asy ukrywa Chile. Polecam wam obserowanie wynikow w grupie G bo druzyny ktore z niej wyjda prawdopodobnie mocna zakreca tym mundialem i ciekawe jak Holandia zagra po wyjsciu z grupy (bo jest tez pewniakiem wg. mnie).
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top