• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Motoryzacja.

akues

Well-Known Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
1,653
Reaction score
73
Location
Poland
Ja się pochwalę swoim coltem do driftu po lodzie jak zamarźnie w tym roku jezioro u mnie,

Colt 3 1500GLXi, 1,5k cm3 90km 12v, napęd przód<_< - i teraz nalepsze - w benzynie, nie w gazie! :eek: Z 3 pali gume nawet :D 935kg tylko.

Kiedyś był temat o motoryzacji ale ma już masę stron to dałem nowy.

Macie Wy jakieś samochody? Ew. planujecie mieć, albo jakieś motory? ^_^
 
Last edited:
Samochód:
BMW 320d E90 2006r.
Jak samo oznaczenie mówi to jest silnik 2.0 diesel, który posiada 163KM (nowsze już mają 170..). Maksymalna prędkość jaką udało mi się uzyskać to 239km/h (na liczniku pokazywało 240km/h, ale na pomiarze prędkości który był niedaleko miejscowości Syców pokazało mi na tablicy 239km/h, niestety pomiar zlikwidowany przez przebudowę drogi na słynne S8). Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to na wiosnę planuję wymianę na BMW 330d bądź 530d ale po lifcie (czyli rok 2007-2008, silnik 3.0 w dieslu).

Motocykl:
Honda CBR 600rr z 2007r.
Posiada 120KM i max jaki udało się uzyskać to 272km/h. Myślę że jeszcze parę km w górę by pociągnął, ale drogi zaczęło mi brakować. Planuję wymienić moją czarnulkę na Yamahę R1 z 2008r., ale wiadomo wszystko zależy od funduszy.

Chciałbym się też zaopatrzyć w pojazdy, który służyłyby do katowania (czyt. drift samochodem i stunt motocyklem), a mianowicie takie których by mi nie było szkoda w razie uszkodzenia. Niestety wszystkiego mieć nie można przez ograniczenia $..
 
Jakbym miał nadmiar kasy to bym sobie strzelił coś w stylu porsche Cayenne, ale nawet prawka nie mam :( a karta rowerowa chyba nie starczy ;x
 
a ja jeżdże mountem w tibii.

a tak na prawde juz od ponad roku jeżdze scigaczem bez prawka oczywiscie przepisów w tym roku złamałem na kilka tysięcy zł i do tej pory mnie nie złapali :ninja:
 
Ale wy śmieszni jesteście... ha ha ha

@temat
Golf IV 1.4 16V, na razie seryjny, ale chcę jakieś ciekawe zawieszenie wsadzić, oryginalną kijową felgę na coś lepszego :)
Ponadto jeżdże też Passatem B5 1.8T, fajnie ciągnie jak wciskasz gaz :D
 
Suzuki DRZ 400 SM, do stuntu, na drogę i do terenu spisuje się bardzo dobrze :)
 
Wasze samochody.

Zobaczyłem ten temat i tylko to mi przyszło na myśl "hhahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahah" założę się, że większość z tego forum chodzi do gimnazjum i w dodatku ma problemy z wyjściem z niego więc co mówić dopiero o posiadaniu samochodu czy samym zdaniem na niego prawo jazdy. Dalej chwalcie się samochodami i wiekiem którego nie posiadacie.
 
Zobaczyłem ten temat i tylko to mi przyszło na myśl "hhahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahah" założę się, że większość z tego forum chodzi do gimnazjum i w dodatku ma problemy z wyjściem z niego więc co mówić dopiero o posiadaniu samochodu czy samym zdaniem na niego prawo jazdy. Dalej chwalcie się samochodami i wiekiem którego nie posiadacie.

To samo pomyślałem :D
#topic Posiadam fiata 126p i świetnie biega :>
 
Zobaczyłem ten temat i tylko to mi przyszło na myśl "hhahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahah" założę się, że większość z tego forum chodzi do gimnazjum i w dodatku ma problemy z wyjściem z niego więc co mówić dopiero o posiadaniu samochodu czy samym zdaniem na niego prawo jazdy. Dalej chwalcie się samochodami i wiekiem którego nie posiadacie.

mówisz za pewne o swojej osobie :D golf 3, bo tanio
 
Własnie sprzedalem golfa 4 teraz szukam prawdopodobnie e46

@Kawon nieźle, na czym sie tego dorobiles ?
 
Honda Civic Coupe z 2004 roku po lifcie, silnik 1.7 VTEC 125KM.
MC1eP.png
 
Zobaczyłem ten temat i tylko to mi przyszło na myśl "hhahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahah" założę się, że większość z tego forum chodzi do gimnazjum i w dodatku ma problemy z wyjściem z niego więc co mówić dopiero o posiadaniu samochodu czy samym zdaniem na niego prawo jazdy. Dalej chwalcie się samochodami i wiekiem którego nie posiadacie.

Rozumiem mówisz o sobie ? :D
 
Mój colt za 2600zl (z tablicy zdjęcia bo nie chce mi się wrzucać swoich :p):

55553481_1_644x461_super-colt-olsztyn.jpg


55553481_2_644x461_super-colt-zdjecia.jpg


55553481_3_644x461_super-colt-mitsubishi.jpg


A tak naprawdę nie jest już mój bo go wczoraj sprzedałem za 200zl i rozwaliłem. Szkoda taka dobra fura była.. : /
 
kawon nieźle, na czym sie tego dorobiles ?

Większość to z pracy, stron www, sprzedaży na allegro i z otsów :) reszta od rodziców, motocykl+kombinezon/kask/rękawice/buty/sportowy wydech two brothers za własne bo rodzice nie chcą mieć nie wspólnego z motocyklem (twierdzą że się zabije..) ;))
 
A ja śmigam astrą f 93 rok ; D z nowym gazem
silnik 1.6 8v 75 kucy ; d cały zgnity właśnie jutro idę go obrzucać szpachlą no i pianka montażową ; D
 
Większość to z pracy, stron www, sprzedaży na allegro i z otsów :) reszta od rodziców, motocykl+kombinezon/kask/rękawice/buty/sportowy wydech two brothers za własne bo rodzice nie chcą mieć nie wspólnego z motocyklem (twierdzą że się zabije..) ;))

Nie dziwie się rodzicom, nawet jeśli ogarniasz jazde i jeździsz rozsądnie to zawsze masz mniejsze szanse jak jakiś idiota w Ciebie puknie.

Orientuje się ktoś ile teraz kosztuje wyrobienie prawka? Bo za rok trzeba iść :x
 
Back
Top