• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Motoryzacja.

Orientuje się ktoś ile teraz kosztuje wyrobienie prawka? Bo za rok trzeba iść :x
1200 + lekarz (30 złotych chyba).

@down
Nom, pomyłka - 50.
 
Last edited:
lol a u mnie lekarz 100, ale za to badanie wyglądało:

literki na palecie w odległości jakiś 3 metrów XDDD, jakieś badanie równowagi czy chuj wie czego (stanie na jednej nodze będąc pochylonym (to chyba się nazywa jaskółka) przez 5 sekund) i parę innych rzeczy typu "czy nadmiernie pan spożywa alkohol" itd


a u mojego kolegi to było jakieś przejebane dokładne, że kurde okulistyczne badania specjalnie lol, jakieś kurwa reakcje badanie itd. i kurwa powiedzieli mu niby, że "musi nosić okulary podczas prowadzenia, oraz, że jeśli zdaje pan w roku 2013 to musi pan popracować nad koordynacją ruchową i refleksem" lol? o co biega z tym, wie ktoś może czy naprawdę takie badanie będzie wymagane czy akurat puścili mu ścieme? (na rekacje, refleks, koordynacje ruchową ??)

bo z powodu urazu łękotki niestety chyba nie będę mógł zdawać w tym roku i zastanawiam się jak to będzie wyglądało w następnym
 
lol a u mnie lekarz 100, ale za to badanie wyglądało:

literki na palecie w odległości jakiś 3 metrów XDDD, jakieś badanie równowagi czy chuj wie czego (stanie na jednej nodze będąc pochylonym (to chyba się nazywa jaskółka) przez 5 sekund) i parę innych rzeczy typu "czy nadmiernie pan spożywa alkohol" itd


a u mojego kolegi to było jakieś przejebane dokładne, że kurde okulistyczne badania specjalnie lol, jakieś kurwa reakcje badanie itd. i kurwa powiedzieli mu niby, że "musi nosić okulary podczas prowadzenia, oraz, że jeśli zdaje pan w roku 2013 to musi pan popracować nad koordynacją ruchową i refleksem" lol? o co biega z tym, wie ktoś może czy naprawdę takie badanie będzie wymagane czy akurat puścili mu ścieme? (na rekacje, refleks, koordynacje ruchową ??)

bo z powodu urazu łękotki niestety chyba nie będę mógł zdawać w tym roku i zastanawiam się jak to będzie wyglądało w następnym

Yyyy, nikt nie pytał co badają o_O, gość tylko pytał o cenę, a ty tu z historyjką o Twoim kumplu wyjeżdżasz ;d
 
lol a u mnie lekarz 100, ale za to badanie wyglądało:

literki na palecie w odległości jakiś 3 metrów XDDD, jakieś badanie równowagi czy chuj wie czego (stanie na jednej nodze będąc pochylonym (to chyba się nazywa jaskółka) przez 5 sekund) i parę innych rzeczy typu "czy nadmiernie pan spożywa alkohol" itd


a u mojego kolegi to było jakieś przejebane dokładne, że kurde okulistyczne badania specjalnie lol, jakieś kurwa reakcje badanie itd. i kurwa powiedzieli mu niby, że "musi nosić okulary podczas prowadzenia, oraz, że jeśli zdaje pan w roku 2013 to musi pan popracować nad koordynacją ruchową i refleksem" lol? o co biega z tym, wie ktoś może czy naprawdę takie badanie będzie wymagane czy akurat puścili mu ścieme? (na rekacje, refleks, koordynacje ruchową ??)

bo z powodu urazu łękotki niestety chyba nie będę mógł zdawać w tym roku i zastanawiam się jak to będzie wyglądało w następnym

U mnie dał kartkę z pytaniami, trzeba było odpowiedzieć na nie Tak/Nie oraz jakąś książeczkę w któej był rysunek złożony z kółek. Trzeba było w nim dopatrzyć się cyfry ( nie pamiętam jakieś ale podajże 21? ) i tyle. Co do okularów to tylko poinformował mnie, że muszę mieć je na egzaminie jeśli w papierach które składałem było, że okulary, a nie soczewki. Trwało to może 3 minuty ? A 50 zł jest. Zarobek - żyć, nie umierać :D
 
Yyyy, nikt nie pytał co badają o_O, gość tylko pytał o cenę, a ty tu z historyjką o Twoim kumplu wyjeżdżasz ;d

Mnie akurat wzruszyła ta historyjka, a tak serio to nie powinno Ci to przeszkadzać.
 
Mnie akurat wzruszyła ta historyjka, a tak serio to nie powinno Ci to przeszkadzać.

Bo on w każdym temacie napierdala historyjki, mnie one rozpierdalaja : D a co mi powinno przeszkadzać, a co nie to Cie nie powinno interesować.
 
Rozumiem mówisz o sobie ? :D

O wszystkich w tym temacie. Ty nie powinieneś z tym się nie zgadzać wkońcu przed 8 w twoim nicku powinna być 9 i będzie ukazany twój rocznik.

Co do tematu chujowe macie te autka ja mam lepsze

most_expensive_cars_5.jpg
 
Last edited:
Stwierdzam fakt, ale ten Alex jest zdupcony - kolejny temat a ten robi z siebie błazna.

@topic
Na razie nie mam auta, bo jeszcze nie mam prawa jazdy - choć już jestem w toku robienia jego ;).
 
O wszystkich w tym temacie. Ty nie powinieneś z tym się nie zgadzać wkońcu przed 8 w twoim nicku powinna być 9 i będzie ukazany twój rocznik.

Co do tematu chujowe macie te autka ja mam lepsze

most_expensive_cars_5.jpg

spoko resorakami sie bawisz

@topic
ja za prawko w zeszlym roku zaplacilem 1250 + 50 lekarz
 
O wszystkich w tym temacie. Ty nie powinieneś z tym się nie zgadzać wkońcu przed 8 w twoim nicku powinna być 9 i będzie ukazany twój rocznik.

Co do tematu chujowe macie te autka ja mam lepsze

Nie wiem co ty bierzesz, ale albo to odstaw, albo bierz połowę...
 
Stwierdzam fakt, ale ten Alex jest zdupcony - kolejny temat a ten robi z siebie błazna.

@topic
Na razie nie mam auta, bo jeszcze nie mam prawa jazdy - choć już jestem w toku robienia jego ;).

To nie ja na 1376 postów mam wszystkie napisane w polish board, ani jeden z sensem i jak kolwiek pomocny.

@topic

Udowodnijcie że macie raz prawo jazdy dwa samochód to wam uwierze na razie większość się wypowiada pokazujecie jakieś auta za 20 tyś + a robicie tematy na PB z pytaniem że skarbówka was łapie za 1000 zł nie wiecie co zrobić i sracie w gacie.
 
Na C+E nie wiecie ile kosztuje dokładnie i ile za jeden egzamin ?

W każdym mieście ceny minimalnie mogą się różnić, zależy jeszcze od tego czy chcesz iść się uczyć do firmy "jedź, nie pierdol", czy "uważaj jedzie samochód", nie polecam tanich firm za 999 zł bo instruktorzy są tam najczęściej świeżo po egzaminie, a jazda wygląda tak że Ci mówi gdzie masz jechać i wyjebane ma czy źle coś robisz.

To nie ja na 1376 postów mam wszystkie napisane w polish board, ani jeden z sensem i jak kolwiek pomocny.

Ale to ty robisz z siebie pajaca i wpierasz każdemu z osobna, że nim jest. Za dużo tediego się chyba nasłuchałeś w tej Warszawie :D
 
To nie ja na 1376 postów mam wszystkie napisane w polish board, ani jeden z sensem i jak kolwiek pomocny.

@topic

Udowodnijcie że macie raz prawo jazdy dwa samochód to wam uwierze na razie większość się wypowiada pokazujecie jakieś auta za 20 tyś + a robicie tematy na PB z pytaniem że skarbówka was łapie za 1000 zł nie wiecie co zrobić i sracie w gacie.

91173920720886596286.jpg

96929322013505760009.jpg


Jak widać anglik, właśnie jest u mechanika - dostosowuje go do polskich dróg i zakłada instalacje LPG.
 
BMW 3 e36 coupe
przygotowywana tylko pod tor - drift(co dziwne, przegląd przechodzi bez problemu)
aktualnie 2.0 M50B20 - 150KM seria, jeszcze w zime 4,4 M62B44, jakieś 320 KM po chipie.
 

Attachments

Last edited:
To nie ja na 1376 postów mam wszystkie napisane w polish board, ani jeden z sensem i jak kolwiek pomocny.

@topic

Udowodnijcie że macie raz prawo jazdy dwa samochód to wam uwierze na razie większość się wypowiada pokazujecie jakieś auta za 20 tyś + a robicie tematy na PB z pytaniem że skarbówka was łapie za 1000 zł nie wiecie co zrobić i sracie w gacie.

Aco Ty z policji jesteś, że muszę SPECJALNIE TOBIE udowadniać ? ;o
Nie, więc nic udowadniać nie muszę ;]
Robisz z siebie tylko idiotę.
 
Back
Top