• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Motoryzacja.

91173920720886596286.jpg

96929322013505760009.jpg


Jak widać anglik, właśnie jest u mechanika - dostosowuje go do polskich dróg i zakłada instalacje LPG.

ale mnie pompa wzięła jak to ogłądałem XD



#alex


ale co ma ilość postów do umiejętności i tym podobnych?

zwykłeś na podstawie ilości postów szacować czy ktoś coś umie? tzn sprawdzasz kto ile miał w resources, a kto ile na polish boardzie?

bezsensu
 
Nie kto jak komu pomógł a kto pisał posty typu "Mam fajny samochód i dawał zdjęcie z randoma pisząc że nie chce mu się wstawiać swoich bo tak naprawdę nie ma żadnego samochodu tym bardziej prawa jazdy." Z takimi pytaniami to idzcie sobie na jakieś forum typu owion itd i tam dostaniecie normalne odpowiedzi. Nigdy nie uwierze takim osobą jak mrozek który prosił mnie jak dziecko żebym mu pomógł w byle jakim błędzie na GG i zakładał tematy z banalnymi problemami, siedział przy tibii 20h i tutaj wyjedzie że ma samochód za ponad 20 tysięcy +-. Założe się, że nie ma nawet 15 lat.
 
Nie kto jak komu pomógł a kto pisał posty typu "Mam fajny samochód i dawał zdjęcie z randoma pisząc że nie chce mu się wstawiać swoich bo tak naprawdę nie ma żadnego samochodu tym bardziej prawa jazdy." Z takimi pytaniami to idzcie sobie na jakieś forum typu owion itd i tam dostaniecie normalne odpowiedzi. Nigdy nie uwierze takim osobą jak mrozek który prosił mnie jak dziecko żebym mu pomógł w byle jakim błędzie na GG i zakładał tematy z banalnymi problemami, siedział przy tibii 20h i tutaj wyjedzie że ma samochód za ponad 20 tysięcy +-. Założe się, że nie ma nawet 15 lat.

eh.

IMG_1491.JPG


;x :$

cTWxu.jpg


JLCWk.jpg


[video=youtube_share;I_KifroZYtk]http://youtu.be/I_KifroZYtk?hd=1[/video]
 
Last edited:
Nie kto jak komu pomógł a kto pisał posty typu "Mam fajny samochód i dawał zdjęcie z randoma pisząc że nie chce mu się wstawiać swoich bo tak naprawdę nie ma żadnego samochodu tym bardziej prawa jazdy." Z takimi pytaniami to idzcie sobie na jakieś forum typu owion itd i tam dostaniecie normalne odpowiedzi. Nigdy nie uwierze takim osobą jak mrozek który prosił mnie jak dziecko żebym mu pomógł w byle jakim błędzie na GG i zakładał tematy z banalnymi problemami, siedział przy tibii 20h i tutaj wyjedzie że ma samochód za ponad 20 tysięcy +-. Założe się, że nie ma nawet 15 lat.
Po pierwsze jakoś nie przypominam sobie żebyś pisał w którymś temacie założonym przeze mnie ??
Ja Ciebie prosiłem ?!
Hah żebym ja Ciebie znał chociaż to wszystko byłoby cacy :D :D :D
Skąd wiesz, że siedzę przy Tibii 20 godzin ? :O Pierwszę słyszę... :D:D:D:D:D
Ździwiłbyś się ile mam lat, ale to niestety nie jest 15 ;]
Proszę nie rób z siebie większego idioty niż nim jesteś i nie błaźnij się dalej tutaj :)

BTW
Zajebisty jesteś skoro przekładasz problemy z Tibią czy z silnikiem na to co się dzieje w rl życiu... hahaha

Ja mam prawo jazdy od roku.
Ja zbieram się od wakacji żeby zrobić, jak od stycznia nie wejdzie to zrobię na wakacje, a jak wejdzie przepis, to cóż, poczekam ten jeden rok :D
 
Last edited:
Mercury Cougar 3.0 V6, 220KM

Fotki po woskowaniu:

3WJ[2S.jpg


aUzm2c.jpg


VwWPbT.jpg


...i z przed tygodnia na spocie:

uSmmis.jpg



Honda Shadow VT600

Pierwszy motocykl, kupiony głównie dla narzeczonej, ja się przymierzam na przyszły rok do Hondy Valkyrie.

3gJlQl.jpg
 
Opel Astra 96, 1.6 bena, stare ale jare xd. Fota nie moja, ale mój jest identyczny.

15878189_3_644x461_opel-astra-17-td-kombi-1996-opel_rev004.jpg
 

Attachments

  • 15878189_3_644x461_opel-astra-17-td-kombi-1996-opel_rev004.jpg
    15878189_3_644x461_opel-astra-17-td-kombi-1996-opel_rev004.jpg
    25.8 KB · Views: 1 · VirusTotal
@Elf
Pali jak smok ? :D
Ubezpiecznenie "miliony" ? :D
Ile dałeś za felgę ? :D

Pali ok. 14L w mieście (Pb98 only), 9-13 na trasie (żeby palił te 13 trzeba cały czas 200+). Za ubezpieczenie płacę 1000zł, bo "podarowałem" auto w 30% dziadkowi, który ma pełne zniżki i dopisałem do współwłaściciela, choć w tym roku spodziewam się jeszcze mniej (ze względu na prawo jazdy ponad 3 lata). Felgi (7.5Jx18, ET42) z nowymi BF Goodrich (do 300km/h) mnie kosztowały 1700zł, czyli praktycznie darmo :)

Auto jest po swapie bloku z Jaguara (szlif zaworów na dwa kąty, całkowity porting głowic, optymalizacja kanałów dolotowych), skrzynia z Mondeo ST200 (wygodniejsze przełożenia - długa czwórka i piątka, krótka trójka), custom wydech z nierdzewki oraz przelotowe kolektory wyechowe pokryte ceramiką. Wystrojony, czeka na nowe sprzęgło, a w garażu leży i czeka na wiosnę komplet dokładek. Wszystko robione za mojego posiadania :)

Jako ciekawostkę dodam, że ostatnio na S7 leciałem 270km/h wg. GPS i 289km/h wg. odczytów z ECU (Torque dla Androida + ELM327 BT).
 
Pali ok. 14L w mieście (Pb98 only), 9-13 na trasie (żeby palił te 13 trzeba cały czas 200+). Za ubezpieczenie płacę 1000zł, bo "podarowałem" auto w 30% dziadkowi, który ma pełne zniżki i dopisałem do współwłaściciela, choć w tym roku spodziewam się jeszcze mniej (ze względu na prawo jazdy ponad 3 lata). Felgi (7.5Jx18, ET42) z nowymi BF Goodrich (do 300km/h) mnie kosztowały 1700zł, czyli praktycznie darmo :)

Auto jest po swapie bloku z Jaguara (szlif zaworów na dwa kąty, całkowity porting głowic, optymalizacja kanałów dolotowych), skrzynia z Mondeo ST200 (wygodniejsze przełożenia - długa czwórka i piątka, krótka trójka), custom wydech z nierdzewki oraz przelotowe kolektory wyechowe pokryte ceramiką. Wystrojony, czeka na nowe sprzęgło, a w garażu leży i czeka na wiosnę komplet dokładek. Wszystko robione za mojego posiadania :)

Jako ciekawostkę dodam, że ostatnio na S7 leciałem 270km/h wg. GPS i 289km/h wg. odczytów z ECU (Torque dla Androida + ELM327 BT).

Spalanie w miarę jak na ten silnik :D
Widzę nieźle pokombinowałeś w furze.
Felgi jak mówisz, ta cena to nic, sam chciałbym takie dorwać za tą cenę :D
Ja zbytnio nie widzę sensu kręcenia w tym moim, ale zobaczymy.
Maturka i robotę mam dobrze płatną załatwioną, wtedy jak się uda to sprzedaje golfa, passata, dokładam i chciałbym golfa R32 na silniku BFH tylko, że on właśnie ma silnik 3 litry i boję się o to spalanie, ofc jeszcze koszt kupna samochodu :D
Jak się nie uda to planuję zakupić Golfa IV 1.8T GTI ofc z jedyną wersją silnika AUQ i nim się "bawić"
Chociaż myślę też często nad jakąś Hondą na V-Tec'u lub Type-R'ze ale na nich zbytnio nie znam się i trochę boję się w to pchać :D
No i nie mam znajomego który mógłby kręcić w nim silnik, co innego z VW
 
Back
Top