• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nasza twórczość - produkcje filmowe

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
wiecie co, niby beka, ale ja bardziej miałem beke z tego starszego typa, ze wgl się daje tak z dzieciakiem kłócić zamiast go olać, pewnie ma jakieś niespełnione nadzieje z dzieciństwa, albo może go gnębili i chce się mu odegrać czy co xD

ale tak patrząc to trochę smutne, że takie dzieciaki tak już bluzgają i wgl nie lubię jakoś ludzi, co strugają pro ziomala, a są zwykłymi pizdami w realnym świecie...

a co niektórzy pierdolą, że internet to powód czy chuj wie co, gówno prawda, jak słyszę teksty na boisku takich 10 latków może nawet mniej to już porażka, non stop jakieś chuje czy kurwy lecą bez istotnego powodu, jakoś kiedyś tak nie było - tzn zawsze poleciała jakaś "kurwa" czy tego typu, ale gdy np. się wyjebałeś, źle zagrałeś czy coś, ale nie przypominam sobie żebyśmy do siebie krzyczeli "podaj ty zwichnięty skurwysynu" nawet teraz jak gramy czasem z dresami to czeogoś takiego nie ma, a u tych dzieci to już porażka :/
 
wiecie co, niby beka, ale ja bardziej miałem beke z tego starszego typa, ze wgl się daje tak z dzieciakiem kłócić zamiast go olać, pewnie ma jakieś niespełnione nadzieje z dzieciństwa, albo może go gnębili i chce się mu odegrać czy co xD

ale tak patrząc to trochę smutne, że takie dzieciaki tak już bluzgają i wgl nie lubię jakoś ludzi, co strugają pro ziomala, a są zwykłymi pizdami w realnym świecie...

a co niektórzy pierdolą, że internet to powód czy chuj wie co, gówno prawda, jak słyszę teksty na boisku takich 10 latków może nawet mniej to już porażka, non stop jakieś chuje czy kurwy lecą bez istotnego powodu, jakoś kiedyś tak nie było - tzn zawsze poleciała jakaś "kurwa" czy tego typu, ale gdy np. się wyjebałeś, źle zagrałeś czy coś, ale nie przypominam sobie żebyśmy do siebie krzyczeli "podaj ty zwichnięty skurwysynu" nawet teraz jak gramy czasem z dresami to czeogoś takiego nie ma, a u tych dzieci to już porażka :/

Dziwisz się że teraz tak jest ? Teraz każdy dzieciak jest wychowywany przez internet - kwejki, demoty i inne takie chuje.
 
Lanceq ty też ile ty masz lat? 17? to ty nie dziecko internetu?

loo, ja mam 18 i co? hmm internet poznawałem w 4 klasie tak trochę bardziej, ale to wtedy strony o autach itd. jeszcze jakieś sportowe, ale jakoś nie było wtedy takich kwejków, a przynajmniej ludzie nie wchodzili na takie rzeczy

to przykre, bo jakiś dzieciak, 6 klasista/gimnazjalista wejdzie na taki kwejk, poczyta jakieś tam wywody niespełnionych życiowo ludzi i nażuci taki styl na swoje życie.. albo coś błędnie zinterpretuje i potem mu się wypaczy rzeczywisty i prawidłowy wygląd na świat itp.

weź pierdolenie, że np. Dragon Ball czy Pokemony były złe, bo co kurwa bo się napierdalali co jakiś czas? tam była przyjaźń poświęcenie itp. w sumie przesłanie moralne miały lepsze niż większość innych kreskówek... ja pamietam jakąś taką scenę z pokemonów jak Ash wiózł pikachu tam do pokecenter jak był pobity pikachu, albo najlepszy odcinek jak Ash gdzieś się zagubił na jakiejś zimowej arei i tam do jaskini musieli wejść i wziął charmeliona i inne pokemony pod kurtke by im zimno nie było itd.

albo dragon ball, mieli koks mięśnie ale było pokazane jak musieli na nie zapierdalać, prawda, że nie realne możliwości, ale uczyło wytrwałości, może to się wydawać, że jakieś napakowane ziomki się napierdalają i przemoc i wgl, ale tak naprawdę większość czasu tych odcinków poświęcano na pokazanie jak musieli ciężko zapierdalać albo jakieś przesłania tych ich sensejów ;p

To potem takiego małego człowieka motywuje i to bardziej niż np. historie jakiś maratończyków czy np. taki Usain Bolt, bo poprostu są jeszcze na to zamali, dlatego oglądają kreskówki, a nie filmy z aktorami...

Śmieszne jest to, że większość ludzi dorosłych nie rozumie tego, że przyjacielskie bajki nic nie wnoszą.. super dzieciak sobie ogląda niewiem np. reksia albo tabaluge albo co tam jeszcze.. Tam w tych bajkach nic nie ma, są poprostu taką lamerską zabawą bez nauki.. jedyne ich przesłanie jest, że trzeba być miłym dla ludzi...

znowu przyrównam do dragon balla, tam bohaterowie odnosili wzloty i porażki, ale okupione ciężkim poświęceniem i wysiłkiem.. Wiadomo, że ci "dobzi" musieli wygrać, bo byłoby bezsensu by zło wygrało, ale to nie było takie proste jak w tych wszystkich lamerskich animowankach z tvp... bo super, potem są takie lamusy no life, które po za tym by być miłym dla innych nie mają innych wartości, wkońcu się oburzają na świat itp.

power rangers moim zdaniem było do dupy, nie wiedziałem właśnie czemu mnie to nie jara, teraz już to rozumiem - bo mieli wszystko za łatwo i za lamersko..



osobiście mnie jak byłem mały motywował taki dragon ball w sporcie, a przykładowo kolega mój, który (znam go od paru lat, nie od dzieciństwa) nie oglądał tych "krawywch bijatyk" jak się okazuje, coś tam czasem wyjdzie 'rekreacyjnie' jednakże wgl hm "nie skończy do końca czegoś co zaczął robić" bo brak mu wytrwałości i łatwo się zniechęca, to widać jak np. dostaje się po dupie np. w sporcie; jedni będą dalej walczyli i w końcu coś osiągną, a inni odpuszczą i będą tak odpuszczali zawsze gdy pomyślą "och nie dam rady"



znowu jakieś filozofije dojebuje ale kij tam, fajnie tak czasem napisać takie coś, nawet na otlandzie, chociaż pewnie 90% nie przeczyta tego całego ;p
 
Iranimes ostatnio cala serie dbz obejrzalem i takie samo wrazenie mialem. Duza dawka motywacji do dzialania i tez kilka typow dziewczyn z ktorymi spotkalem sie w pozniejszym zyciu ( jako dzieciak po prostu mnie to bawilo) a teraz tak to ogladalem i sobie mysle o ku*wa jaka ta bajka jest madra.
Niektore postacie sa nieco przebarwione ale wiadomo to tylko bajka i tez stara dosc ale w porownaniu do tego co teraz leci w telewizji to nie ma porownania
 
Soraka - SOLO TOP (JA)
Veigar - Jungla

Mamy 3 supportów bo wtedy jest fajnie.

[video=youtube;LlZbVohL45c]https://www.youtube.com/watch?v=LlZbVohL45c[/video]
 
Protip: Skille mozesz rozdawac CTRL + Q/W/E/R, dzieki temu masz kontrole nad kursorem myszki caly czas :p. Poza tym masz slaby czas reakcji ustaw sobie na innych klawisach smart casty dodatkowo, mogles przezyc tego Garena na poczatku jakbys pierwszy mu silence wrzucil :p.
 
To się zwie smartcastem i nie korzystam z tego bo mi się niewygodnie gra jakoś, przyzwyczaiłem się do manuala więc piwnicowy protip xd, mam 560 winów jak coś.
Grasz na east?
 
No wiem ale na smart casta są też hotkeye przecie, daj nicka na PW.
 
[video=youtube;HBgidq5bQy4]http://www.youtube.com/watch?v=HBgidq5bQy4[/video]

Jak tylko zrobię dziś formata to wrzucam 3 odcinek z Max Payne 3, 1-godzinny :p
 
:(

[video=youtube;9VgO07Z-Wj0]http://www.youtube.com/watch?v=9VgO07Z-Wj0[/video]
 
Zapuść sobie tą gre w nocy, na słuchawkach z maksymalną głośnością i się posrasz jak ja, gwarantuje...

A poza tym 99% strachu z tej gry jest z oprawy audio a grafika to taki dodatek jakby.
 
Last edited by a moderator:
K o c h a m c i e l a n c e q j e s t e m t w o i m f a n e m
 
Ja Cię też Łukasz !
Pamiętaj żeby dać łapkę w górę i zasubskrybować kanał.
 
face_1324557129_by_zytomirek3.jpg
 
Back
Top