• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nazwa serwera

Kawon said:
No i to jest myślenie polaka.. Działać na kogoś nie korzyść uwierz że jakby każdy miał po kolei sprawdzać każde oprogramowanie z którego korzysta czy nie ma bugów to by mu to zajęło dużooo czasu, a w tym czasie by wyszły aktualizacje. No ja już zwalczyłem błędy które wykorzystują pseudo-hakerzy (lolek,sasir itp)
Ale mimo wszystko te dzieci mogą ddosować co już jest trudniejszą sprawą chociaż lolek po wyjściu z zakładu mam nadzieję że zmądrzał
ale i tak na robił dużo złego i u mnie i wielu innych szacunku nie będzie miał i będą go jechali


Odezwal sie przemuś :(
ten który sam wykorzystuje Gotowe projekty, Pomysły innych
ten który nigdy nie stworzył nic dobrego swoja praca tylko ''Kradnąc''
Wiec daruj sobie twoje teksty ..
 
Odezwal sie przemuś :(
ten który sam wykorzystuje Gotowe projekty, Pomysły innych
ten który nigdy nie stworzył nic dobrego swoja praca tylko ''Kradnąc''
Wiec daruj sobie twoje teksty ..


Rep++

Jako pierwszy miałem kosmosa, moonotsa, a nigdy tego nie postawiłem a taki KAWON zobaczył kosmosa na necie, to w ciągu 1 dnia jak już oficjalnie był dostępny zaczął się reklamować "JAKO OTS, NA KTÓRYM NIE CHCE ZAROBIĆ I STAWIA NOWA, LEPSZA WERSJE KOSMOSA".

Tak samo z moonotsem, 2/4 ludzi się na nim "ZAROBIŁA".

Więc kawon, ty raczej nie powinieneś się udzielać =]

CYA

@ Co to widneta, troche zrobił w open tbii, ale i troche namieszał. Osobiście jak bym miał jakis problem, to bym wolał zapłacić 5x więcej niż go poprosić o pomoc.

@ A co do nazwy, podpierdol jakaś nazwe świata z real tibii, lekko podpicuj i GOTOWE :p
 
Padły dobre serwery?
W moim mniemaniu dobry serwer to taki, który nie ma bugów. Ale mówta jak chceta.

Wybaczcie, ale jeśli człowiek robi na czymś pieniądze, to albo robi to na odpierdol i staje się ofiarą takiego lolka czy sasira, albo robi coś dobrze. W chwili obecnej powstaje taka masa serwerów, że lekkie "przefiltrowane" (ot chociażby pod kątem sasirowych/lolkowych bugów) jest dobre.

Prawda jest jedna i niezmienna - nie znam się to nie stawiam (...serwera OTS, gwoli ścisłości).
A jak ktoś chcę robić biznes na siłę to już jego problem.
 
Bartastkd idealnie opisales Kawona nic nie potrafi sam zrobic tylko sciaga a potem udaje fajnego a jak cos mu sie zrobi to placze ze ile on nad tym pracowal i KTOS mu to "popsul" . Najlepsze sa jego posty w takich wlasnie tematach w ktorych stara sie pokazac jaka to z niego nie jest CIPA xD

Pzdr Kawonka!
 
Co do kosmosa miałem go ponad miesiąc przed tym nim dziecko zool wrzucił go do sieci a później dzwonił do mnie i płakał mi do telefonu...
Jak czegoś zazdrościcie to powiedzcie a nie jedziecie od razu ;)
No cóż, pozdro dla spinaczy na forum
 
Co do kosmosa miałem go ponad miesiąc przed tym nim dziecko zool wrzucił go do sieci a później dzwonił do mnie i płakał mi do telefonu...
Jak czegoś zazdrościcie to powiedzcie a nie jedziecie od razu ;)
No cóż, pozdro dla spinaczy na forum

Zool może jest troche przygłupawy i nie kumaty, ale nie jest dzieckiem. Niestety, cała prawda o Tobie i nikt tu się nie spina, a kosmosa też miałem przedtym jak go opublikował.

A to, że Ci wydzwaniał nie jest dziwne, stracił serwer nad którym pracował praktycznie pare lat, i zrobił go tak naprawde sam w 60%.

Rownież pozdrawiam.
 
Zool może jest troche przygłupawy i nie kumaty, ale nie jest dzieckiem. Niestety, cała prawda o Tobie i nikt tu się nie spina, a kosmosa też miałem przedtym jak go opublikował.

A to, że Ci wydzwaniał nie jest dziwne, stracił serwer nad którym pracował praktycznie pare lat, i zrobił go tak naprawde sam w 60%.

Rownież pozdrawiam.

Yyy nie jest dzieckiem? Kto normalny dzwoni po nocach, najpierw jęczy żeby wyłączył otsa chociaż sam go dał do sieci, a później zaczyna dzwonić na domowy i to nie do mnie tylko do mojej ciotki?? Nie wspomnę o tym że groził że mnie zabije, jechał po rodzinie i groził również że coś im zrobi. A kiedy skończył? Kiedy mu wysłałem jego dane na gg, wtedy dopiero się wystraszył i chyba zrozumiał że zachowuje się jak dziecko. Jest rok starszy ode mnie, ale zachowywał się jak jakieś dziecko z gimnazjum... Możesz go bronić, ale przerobiłem tego jego śmiesznego kosmosa i mimo wszystko nie ma prawa się o nic upominać bo OTS SAM DODAŁ DO SIECI, a że później skasował to już nie moja wina.
Mam prawo z niego korzystać jak każdy inny.
pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
A ja kurwa miałem wszystkie wasze n00b otesy i powiem wam ze mam na was wyjebane!
Możecie mi opierdolić gałgana...
To co wyjebałęm to moje ,nie wasze... i nie wiecie co sie swieci wiec współczuje ownerom duzych "otsuf"
Udp na klate :) Wiec firewalle kupujcie
 
Jeśli on wydał 600zł na mapę to mu gratuluję "głupoty".

Tak sie sklada, ze akurat data Thunderiona byla jednym z najbardziej dopracowanych serwerow, wiec wydanie na nia pieniedzy nie jest/bylo glupota.

Kurwa wszytsko miałem lacznie z tarnowska policja i ubuntu.pl

W to akurat wierze, bo na wlasne oczy widzialem bledy na stronie policji z Tarnowa :p.
 
A ja kurwa miałem wszystkie wasze n00b otesy i powiem wam ze mam na was wyjebane!
Możecie mi opierdolić gałgana...
To co wyjebałęm to moje ,nie wasze... i nie wiecie co sie swieci wiec współczuje ownerom duzych "otsuf"
Udp na klate :) Wiec firewalle kupujcie

ty chyba naprawdę masz problemy ze sobą...

mały szatan? heh....Nie rozumiem takich ludzi jak ty i sasir. No tak, ale jeżeli się potrafi coś więcej to można pierdolca dostać...
 
Nie wiem co Wy macie do Lolka.
To jedna z osób, która najbardziej przyczyniła się do skondensowania tego środowiska.

I lepiej z nim nie zaczynać ;)

@topic

napalm.pl
thunder.pl
illfucku2night.pl xD
 
Back
Top