• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[No Name] Projekt

Drakos

Banned User
Joined
May 27, 2008
Messages
218
Reaction score
1
Location
Poland
Witam , przedstawiam wam mój nowy projekt gry . Gra będzie stała na silniku tibi , lecz do klient wykorzystamy YATC-a . Grafika będzie 100 % nasza ,

Kilka SS :



Teraz pytania do was ;
- Co sądzicie o tym projekcie ?
- Może jakieś pomysły , na ulepszenie projektu ;]

@ A i jeszcze bym zapomniał proszę o pomysły na nazwę gry ;]

Za dobre pomysły na urozmaicenie gry można zarobić reputa xD

@Edit 2
Rekrutacja !
Grafik :
- Witam , pilnie poszukajmy grafika który będzie wstanie zrobić lay , oraz pomoże nam pociąć wszystek grafiki do gry ;] . Za profesjonalny lay , grafik dostanie zapłacone (cena do uzgodnienia) .
Programista :
- Poszukujemy programistę który jest obeznany w źródłach YATC , oraz Silnika OTServ (nie żadne tfs które by crashowało co 5 min ;]). Za wykonanie większych prac programista także dostanie zapłacone (Ceny do uzgodnienia)


PS: oczywiście programista , jak i grafik będą mieć zapewnioną posadę w Team-ie


.
 
Last edited:
Haax , możliwe że będzie pomagał na razie ja sam sklepiam wszystkie itemki do spr , i wypierdalam te z tibi ;] . A potem mapy i skrypty ;]

Mikuch
Pokemony na gameboya to jedna z lepszych gier ^^

Dawać pomysły na urozmaicenie gry , za wyjebane pomysły można zarobić reputka :p
 
Hmm , wstępna mapa jest , zostały do wprowadzenia kilka grafik szczególniej monstrów , itemek . No a na końcu to questy , i skrypty ;] . Myślę ze 45 % już jest


@ A i jeszcze bym zapomniał proszę o pomysły na nazwę gry ;]
 
Dobre dobre :D idzie + , czekam na dalsze propozycje ;]

@ down Ale to nie pokemony :p
 
Last edited:
Back
Top