• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

jak to gówno jest lekkie a silnik ma wykurwisty to sie nie ma co dziwic :D
 
śmierć na miejscu ^^

bilde

bilde

bilde

bilde
 
Zobacz źródło fotek, echodnia ^.^
Z mojego województwa :p

Dla ciekawości o tak wkleiłem bo ciekawe :D

@ps. tak honda honda :D
 
Z jazdą bez prawka jest tak : (pytałem mojego instruktora na prawko, był policjantem)
• do 16 lat gdy cie złapią to sąd rodzinny
• od 17 lat za pierwszym razem 500zł + ktoś z prawkiem musi odebrać samochód jak nie to lawetka ($$)
• od 17 lat za drugim razem bez prawka też jakaś sprawa w sądzie i ewentualnie odroczenie

Mam 16 raz płaciłem ,ale miałem inną kategorię. :) W razie wypadku owszem, sąd rodzinny.
 
Ja moge co najwyżej się pochwalić moją yamahą neo's, ktora jest skuterem ;P.
Wsadzilem w nią troche kasy i powiem wam, że teraz daje rade, te 100-110km/h wyciaga ;). Oczywiście nie myślcie sobie, że jestem synkiem bogatych rodziców co wsadził w skuter kupe kasy, zapieprza nim stówe, a ledwo co się na przepisach zna jak i na motoryzacji. Otóż tak nie jest ;p
Zaniedługo będe robił prawko na A1 i planuje kupić sobie aprilie 125 lub NSR'ke 125 :D
 
Ja moge co najwyżej się pochwalić moją yamahą neo's, ktora jest skuterem ;P.
Wsadzilem w nią troche kasy i powiem wam, że teraz daje rade, te 100-110km/h wyciaga ;). Oczywiście nie myślcie sobie, że jestem synkiem bogatych rodziców co wsadził w skuter kupe kasy, zapieprza nim stówe, a ledwo co się na przepisach zna jak i na motoryzacji. Otóż tak nie jest ;p
Zaniedługo będe robił prawko na A1 i planuje kupić sobie aprilie 125 lub NSR'ke 125 :D

polecam nsr'ke albo yamahe yzf lub tzr :)


Zobacz źródło fotek, echodnia ^.^
Z mojego województwa :p

Dla ciekawości o tak wkleiłem bo ciekawe :D

@ps. tak honda honda :D

kiedy to było? ;d

btw rok temu było lepsze obok stacji BP ;)

co typ z prędkością ok.200km/h wpierdolił się w auto które skręcało na stacje, rozdarło go na kilka dzieciąt cześci i leciał w powietrzu z 200 metrów ;d jeszcze osoby z auta siedzące z tyłu w ciężkim stanie ;[
 
Last edited:
Najlepszy chlop na 3:55 tylko nie wiem po co przedni hamulec przycisnol, gdybym ja tak zrobil na moim motorze to by mi sie przewrocil na lewa strone
 
YouTube - ‪J. TOMASZCZYK / K. MIKLASZEWSKA Honda Civic VTI RPP 19 Rajd Rzeszowski 07-08-2010‬‎

ale to popierdala :):) aż się chce być kierowcą rajdowym ^.^

0:45 widać jakie honda ma słabe hamulce ^^, zajebał zderzakiem o krawężnik ;d
koło tylnie cały czas zablokowane, a auto leci jak chce ^^

@edit
http://www.youtube.com/watch?v=_ERi2Tb9FPs&feature=watch_response_rev

tutaj 0:25 widać jakie hamulce ma opel HAHA! a później mitshubishi ładnie wyhamował mimo że zapierdalał również ^^
 
Back
Top