• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

Patrol dlaczego z 50 ma się przesiąść na 80? Żadnej różnicy prawie nie odczuje, chodź rometem to za dużo nie jeździł. Kup sobie honde nsr 125, poczujesz różnicę. W porównaniu do cbr 125, jest o dużo lepsza, nie zamula aż tak. Spokojnie pociągniesz nią ponad 140km/h.
 
Patrol dlaczego z 50 ma się przesiąść na 80? Żadnej różnicy prawie nie odczuje, chodź rometem to za dużo nie jeździł. Kup sobie honde nsr 125, poczujesz różnicę. W porównaniu do cbr 125, jest o dużo lepsza, nie zamula aż tak. Spokojnie pociągniesz nią ponad 140km/h.

lollll , nia pociagniesz na lajcie 160 jak nie 180 , w sierpniu kupuje własnie ją , tak do 6k :p
 
Zauważ że takie sportowe mają słabe skręty na których się pochylasz, dużo osób kupuje rg a następnie przenosi się na coś mocnego. NSR kup zablokowaną 120 V-Max[nauka] jak zabraknie ci gazu to ściągniesz 170V-max.
 
Zależy mi na jakiejś sportówce, właśnie...
Dla szpanu mam zamiar ją kupić, a szusować po drodze to i tak bym do 120 pizgał.;p
 
Wszystkie wg. mnie 125 warte uwagi:

Honda CBR 125

HondaCBR150.jpg


Honda NSR 125

zagued_1100013317_honda_nsr125_cote_.jpg


Aprilia RS 125 <-- Najszybsza

aprilia-rs-125-lorenzo-rep-07.jpg



Yamaha YZF R125 - Najładniejsza ^^
2010-Yamaha-YZF-R-125-Black-Color.jpg


Derbi GPR 125

GPR_125_R_1.jpg


Cagivo Mita 125 - Wyglada jak Ducati ^^

22913_0_1_2_mito%20125_Image%20credits%20-%20Cagiva.jpg


To były wszystkie motory na jakie sie decydowolam przez 6 miesiecy.

Wybralem Yamahe, bo wydaje mi sie ze to jest marka w ktorej nie bedzie problemu potem znalezc kupca i znalezc czesci do niej. Rowniez jest zdecydowanie najladniejsza ze wszystkich, chociaz Aprilia RS 125 z 2010 tez zajebiscie wyglada, i jest bardzo dluga, ale siedzenie ma za nisko, duzo nizej niz Yamaha a ja jestem dosyc wysoki. Dalem zdjecia, bo porownywanie czegos innego niz wygladu w 125 nie ma sensu, wszystkie maja prawie takie same osiagi, jedynie Aprilia wysuwa sie na prowadzenie, jest szybka ale podobno tez walidwa bardzo, i chyba najszybsza jest ta z 2006 i wstecz. Dobrego wyboru ;)
 
To były wszystkie motory na jakie sie decydowolam przez 6 miesiecy.

Wybralem Yamahe, bo wydaje mi sie ze to jest marka w ktorej nie bedzie problemu potem znalezc kupca i znalezc czesci do niej. Rowniez jest zdecydowanie najladniejsza ze wszystkich, chociaz Aprilia RS 125 z 2010 tez zajebiscie wyglada, i jest bardzo dluga, ale siedzenie ma za nisko, duzo nizej niz Yamaha a ja jestem dosyc wysoki. Dalem zdjecia, bo porownywanie czegos innego niz wygladu w 125 nie ma sensu, wszystkie maja prawie takie same osiagi, jedynie Aprilia wysuwa sie na prowadzenie, jest szybka ale podobno tez walidwa bardzo, i chyba najszybsza jest ta z 2006 i wstecz. Dobrego wyboru ;)

dzieki paxton :p , szczerze mówiąc ja zamknąłem się do 3 modeli nsr,yzf,rs a tu widzę że jeszcze 2 są fajne xd , derbi i ten 2 :D


@edit

ale i tak wybiorę honde nsr chyba :p , najbardziej mi się podoba :wub:
 
Last edited:
Polecam ci przejsc sie i zobaczyc je na własne oczy, bo sam sie przekonalem ze na zdjeciach zupelnie inaczej wygladaja, myslalem ze to sa male motoroki, ale jak zobaczylem YZF to jest kolos przeciez, wyglada jak R1 lub R6, Aprilia to samo. Szczerze mowiac na wlasne oczy widzialem tylko, YZF, Aprilie, i Hondy i Hondy mi nie przypadly do gustu, jedynie YZF i Aprilia i wybralem YZF. dokladnie taka jak na zdjeciu :) Miala byc niebieska, ale nawet w Hiszpanii w fabryce nie mieli wiec dali mi czarna, nie zaluje tez fajna :)
 
Yamaha yzf 125 jest najładniejsza cagiva jedna z najszybszych 125 ale i tak NSR jest najlepsza. :p w NSR jest praktycznie większość co w każdym 125 Dobry wygląd i prędkość. :p
 
Yamaha yzf 125 jest najładniejsza cagiva jedna z najszybszych 125 ale i tak NSR jest najlepsza. :p w NSR jest praktycznie większość co w każdym 125 Dobry wygląd i prędkość. :p

lubie cie :$ , choć jedna osoba napisała tutaj że nsr ma ładny wygląd :D
 
Witam. Mam takie pytanie czy na prawo jazdy na motor jest ciągle od 18 lat?
Szukałem trochę w internecie i na wielu forach piszą że o 24 ale są jeszcze fora na których mówią ludzie że zdają w tym roku jeszcze mając 18 lat. Bo planowałem sobie zrobić prawko na motor zaraz po prawku na samochód czyli za jakieś dwa miesiące.
Jak było pytanie to przepraszam ale nie chciało mi się oglądać 36 stron :p
 
Witam. Mam takie pytanie czy na prawo jazdy na motor jest ciągle od 18 lat?
Szukałem trochę w internecie i na wielu forach piszą że o 24 ale są jeszcze fora na których mówią ludzie że zdają w tym roku jeszcze mając 18 lat. Bo planowałem sobie zrobić prawko na motor zaraz po prawku na samochód czyli za jakieś dwa miesiące.
Jak było pytanie to przepraszam ale nie chciało mi się oglądać 36 stron :p

nie , jest od 18 lat A (125+cm3) na razie i od 16 lat A1 ( 125cm3 )

btw. robiąc prawko b i a płacisz jeden raz za testy i jazdy + koszt egzaminu za motor i samochód czyli wychodzi ok. 1800 za 2 prawka a tak ponad 2400 wychodzi za 2 :) jak robisz oddzielnie
 
No u mnie w Płocku 1400 kosztuje za samo prawy jazdy na samochód + 1100 za prawo jazdy na motor do tego badania więc i tak i tak 2tys wyjdzie :/
 
No u mnie w Płocku 1400 kosztuje za samo prawy jazdy na samochód + 1100 za prawo jazdy na motor do tego badania więc i tak i tak 2tys wyjdzie :/

omg typie ogarnij to że płacisz 1400zl i w tym masz wykupione egzaminy/jazdy/te książki do nauki, płacisz 200zl czy tam 250zl za same egzaminy na motor bo robisz niższą kategorię prawa jazdy czyli płacisz 1800zl góra ;)
 
Znajdzcie mi dobra yamaha dt 50 (lub cos z tym samym silnikiem np. peugeot xps) do 2k ;<
 
Back
Top