• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

<3 love fiat stilo 2006 ;] 1.9 JTD 115 KM , mało pali a komfort jazdy jest. Jak ma full wyposażenie to jedzie się jak w mercedesie :peace:
1_9_JTD_Active_Aircon_large.jpg


Ma zajebistego buta :] znajomy ma i jest zadowolony..

A ja sobie mogę używanego załatwić z Francji full wyposażenie tylko ze "walnięty" za 2-3 tysiące euro :p


/////////
edit:]
////////


WOW 100 postów ;d! oDDawać repy! porozdawałem żaden nie wrócił ;d
 
Last edited:
Hahaha :)

Wiesz, moje pierwsze auto miało 160 koni 2.0 turbo, moment obrotowy to 240Nm. Wszystko było fajnie, śmigał jak ta lala, but zajebisty, jeździłem nim półtora roku, ale... co chwile coś się z nim działo, co chwilę jakaś malutka kolizja lub zima i wyszło jak wyszło, że volvo z 1999 roku sprzedałem za 5 tysięcy :| żal. Generalnie jako pierwszy samochód polecałbym Ci coś słabszego, bo wiadomo, że gdyby nie miał on 160 koni tylko 80 to bym go tak nie poharatał :p jako kolejny samochód kup sobie mocniejszy, bo wtedy będziesz mądrzejszy i będziesz wiedział, że mocniejszy samochód jest bezpieczniejszy, dlaczego? Bo już nie będziesz małolatem szpanującym po mieście nową furą, ale jeździł inaczej bardziej ekonomicznie i całej mocy nigdy nie użyjesz bo będzie ona Twoim zapasem której użyjesz jedynie przy wyprzedzaniu... Mając 80 koni przy wyprzedzaniu już musisz się dobrze zastanowić czy czasem po drodze nie spotkasz na wysepkę lub wyjeżdżający samochód zza zakrętu i... Np teraz mam 2.4 126 koni i 300Nm momentu obrotowego, pomimo lepszego momentu już muszę się dłużej zastanowić niż tym starszym przy wyprzedzaniu, choć i tak śmiga pięknie :) zastanawiam się jednak nad programowaniem go na 205KM oraz 440Nm.
No ale jak jechałem z kumplem Seatem Toledo to masakra jest jakaś przy wyprzedzaniu niby te 90 koni ale normalnie jakieś auto wyprzedzić to ładnie musiał buta dawać ... i przejebane wyprzedzać takim bo kurwa zanim to sie zbierze to wiesz :p
A takim 125-170 koni to już ma buta i wyprzedza się git.
 
No ale jak jechałem z kumplem Seatem Toledo to masakra jest jakaś przy wyprzedzaniu niby te 90 koni ale normalnie jakieś auto wyprzedzić to ładnie musiał buta dawać ... i przejebane wyprzedzać takim bo kurwa zanim to sie zbierze to wiesz :p
A takim 125-170 koni to już ma buta i wyprzedza się git.

vimoco
Widzę ze koło Mostostalu mieszkamy ;] Ty kończysz gimnazjum w tym roku?

A 115 koni fiat stilo zbiera się zajebiście szybko :] Na autostradzie z kolegą 200km/h od 0 gdzieś w 1,30 minuty :p a i tak to niebyła prędkość maxymalna :p
 
Last edited:
vimoco
Widzę ze koło Mostostalu mieszkamy ;] Ty kończysz gimnazjum w tym roku?

A 115 koni fiat stilo zbiera się zajebiście szybko :] Na autostradzie z kolegą 200km/h od 0 gdzieś w 1,30 minuty :p a i tak to niebyła prędkość maxymalna :p
Dlaczego sądzisz że mieszkam koło mostostalu?
 
Ta tylko jeżdząć automatem trzeba lewą noge wystawić za szybę i przywiązać do lusterka nie radzę lewą nogą hamować! Ja siedząc z tyłu mało nie wyleciałem przez przednią szybę, a dziewczyna kolegi który prowadził podczas hamowania schowała się pod schowek z przodu ^^
 
Hehe niby tak, ale wiesz jak człowiek całe życie jeździ manualem, a później przesiądzie się na automat to nie ma co z ta nogą zrobić :p i kopie w pedał :p a, że sprzęgło się wciskało zawsze do końca i długo... to i tym razem tak kopnął, że wylądowałem pomiędzy przednimi fotelami :D
 
Back
Top