• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

Faktycznie, to jest bardzo irytujące. Czasami mam ochotę zadzwonić na policje aby takiego dzieciaka zgarneła i wlepiła mu mandat za nieposiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdu.
Jeszcze bym przeżył gdyby to były peugoty czy aprilki dobre na oka. Ale czemu chinole które wydają dźwięk gorszy niż kosiarka i jadą 20 km/h

Ja tam się ciesze, że 20 "chinolem", a nie 80 aprilla, przynajmniej nie robi z byle drogi toru wyścigowego.
 
Trochę widzę że temat śpi więc ja pokażę co mam ;P...Prawko mam od 10 maja tego roku ;p
zdjcie0027r.jpg
 
ile koni? :)

@topic
Czy 173 koni mechanicznych dla początkujacego tzn. jako pierwsze auto to nie za dużo? Czy ujdzie? Ma kopa chyba takie autko ;' p
 
ile koni? :)

@topic
Czy 173 koni mechanicznych dla początkujacego tzn. jako pierwsze auto to nie za dużo? Czy ujdzie? Ma kopa chyba takie autko ;' p

Zależy od stylu jazdy chyba nie? Jeżeli wyjeżdżasz na miasto po to by się przejechać spokojnie czy nawet gdzieś dalej to wystarczy Ci nawet 80 koni. Jeżeli lubisz czasami wcisnąć pedał gazu lub jechać szybciej to proste, że wybierzesz samochód który ma więcej koni. Ale żeby opanować taką maszynę to trzeba być trochę doświadczonym kierowcą, bo nie chodzi o to, żeby przycisnąć pedał do dechy i niech zakurwia, trzeba myśleć przy jeździe, by nie stworzyć zagrożenia dla innych, chodź jest na świecie takich pojebów masa, co zaczną świrować furą ojca i wyrasta im na drodze drzewo. Co do kopa, sam pomyśl lub pooglądaj filmiki na youtube czy poczytaj na jakimś serwisie samochodowym, powinno Cię to zainteresować skoro wsiadasz do maszyny, która ma pod machą 173 koni mechanicznych.

Czyli prosta rada, jeżeli dasz radę opanować styl jazdy 173 konnym samochodem to nic nie stoi na przeszkodzie byś nim jeździł, lecz na początek polecałbym Ci samochód, który ma powyżej 80 koni do 120. Uwierz, że tym też możesz się zabawić, co prawda nie jak 173 konnym, lecz zabawa to zabawa.

cześć.
 
Zależy od stylu jazdy chyba nie? Jeżeli wyjeżdżasz na miasto po to by się przejechać spokojnie czy nawet gdzieś dalej to wystarczy Ci nawet 80 koni. Jeżeli lubisz czasami wcisnąć pedał gazu lub jechać szybciej to proste, że wybierzesz samochód który ma więcej koni. Ale żeby opanować taką maszynę to trzeba być trochę doświadczonym kierowcą, bo nie chodzi o to, żeby przycisnąć pedał do dechy i niech zakurwia, trzeba myśleć przy jeździe, by nie stworzyć zagrożenia dla innych, chodź jest na świecie takich pojebów masa, co zaczną świrować furą ojca i wyrasta im na drodze drzewo. Co do kopa, sam pomyśl lub pooglądaj filmiki na youtube czy poczytaj na jakimś serwisie samochodowym, powinno Cię to zainteresować skoro wsiadasz do maszyny, która ma pod machą 173 koni mechanicznych.

Czyli prosta rada, jeżeli dasz radę opanować styl jazdy 173 konnym samochodem to nic nie stoi na przeszkodzie byś nim jeździł, lecz na początek polecałbym Ci samochód, który ma powyżej 80 koni do 120. Uwierz, że tym też możesz się zabawić, co prawda nie jak 173 konnym, lecz zabawa to zabawa.

cześć.
No tak myślałem że te 173 konie to będzie troszku za dużo, ale jeszcze kilka lat do prawka mam więc może coś się zmienić ;'p

A zajebiscie mnie kreci fura Subaru Impreza WRX STI
1047252632

320 konna suka :p

Będę zbierał aż uzbieram XD

@edit
Zawsze można kupic starsze subaru i pózniej sprzedać i przesiąść się na mocniejszy model i nowsze.

http://allegro.pl/item1048153070_subaru_impreza.html

115 koni idealnie

A o tym 173 koni to miałem na myśli Audi A4 2.8 ponieważ takie otrzymam CHYBA od ojca jak prawko zrobię ;'>
 
Last edited:
Tutaj moim zdaniem trochę przegięcie ;D
Takie coś na polskie drogi? huhuuhuhuh :D
Subaru to wydatek max 50 tyś zł za już mówie porządną fure zadbaną WRX STI z 300~ koni
 
Tutaj moim zdaniem trochę przegięcie ;D
Takie coś na polskie drogi? huhuuhuhuh :D
Subaru to wydatek max 50 tyś zł za już mówie porządną fure zadbaną WRX STI z 300~ koni

Paxton mieszka w angli.
 
a no ta zapomniałem, e to może sobie zapierdalać autostradami 300km/h.... tam to jest luz

I przy tym pstrykna mi 50 zdjec kamerami.

Druga sprawa, Aston Martin nie jest az tak drogi, oczywiście jest droższy nis standardowe auta. Lecz nie jest to az tak bardzo wielkie marzenie można powiedzieć.

Nowy kosztuje ~110 tysięcy funtów, używanego można dostać już nawet za 60 tys. W porównaniu do innych super aut, to jest mało.
To auto mi się podoba z racji ze nie rzuca się aż tak bardzo w oczy i dostosowuje się do miasta, oczywiście i tak wszyscy się patrzą jak jedzie ale jest różnica miedzy tym a np. matowym gallardo których tutaj jest dość dużo i wyglądają oszołamiająco. Widzieliscie auta z matowym lakierem? 3 dni temu widzialem Porshe Carrere z czyms takim, a jakis czas temu wlasnie gallardo, szary matowy kolor z takimi czarnymy paskami, zajebista sprawa.

Kolejna sprawa, nikt nie da mi ubezpieczenia na auto powyzej chyba 1.6 tak to juz jest w Anglii, pozatym jest prawo ze trzeba miec 21 albo 25 lat zeby jezdzic super autem, a ten oto ma 6.0l silnik, ale chyba 21 lat bo kumpel ma 24 i jezdzi 5.8l
 
Last edited:
Tam to w ogóle dzien w ktorym nie zobaczysz pare Porshe i lamborgini, jest jakis dziwny, zeby zakozaczyc to chyba trzeba Bugatti kupic.
 
Tam to w ogóle dzien w ktorym nie zobaczysz pare Porshe i lamborgini, jest jakis dziwny, zeby zakozaczyc to chyba trzeba Bugatti kupic.

To tylko w centrum sa takie auta, a bardziej od centrum zwykle auta, duzo BMW, Mercedesow etc. Btw fajna jest BMW M6 i dosyc tania rowniez :thumbup: Moze to cos bardziej mozliwego heh

Chociaz jaka jechalem do collegu i bylem juz nie daleko jechalo Bugatti Veyron, niestety zobaczylem tylko przez ułamek sekundy :\ Bo jechalem w druga strone :(

Widzieliscie Citroena GT? :D
 
To tylko w centrum sa takie auta, a bardziej od centrum zwykle auta, duzo BMW, Mercedesow etc. Btw fajna jest BMW M6 i dosyc tania rowniez :thumbup: Moze to cos bardziej mozliwego heh

Chociaz jaka jechalem do collegu i bylem juz nie daleko jechalo Bugatti Veyron, niestety zobaczylem tylko przez ułamek sekundy :\ Bo jechalem w druga strone :(

Widzieliscie Citroena GT? :D

Wykop.pl - Citroen GT na ulicach Londynu (HD)

Kozacki ^_^
 
Tak mam, mam już drugi. Uwielbiam samochody, a w szczególności volvo. Nie jarają mnie jakieś bmw (blachary mamy was czy też będziesz miał wydatki :eek:) i ich płaskie fotele, kocham volvo i ten komfort jazdy :) wielkie, miękkie i przewygodne fotele

Amen Bracie!

4723006432.jpg

4731529751.jpg
 
wszyscy maja golfy! masz i Ty!
Hahaha :)
ile koni? :)

@topic
Czy 173 koni mechanicznych dla początkujacego tzn. jako pierwsze auto to nie za dużo? Czy ujdzie? Ma kopa chyba takie autko ;' p
Wiesz, moje pierwsze auto miało 160 koni 2.0 turbo, moment obrotowy to 240Nm. Wszystko było fajnie, śmigał jak ta lala, but zajebisty, jeździłem nim półtora roku, ale... co chwile coś się z nim działo, co chwilę jakaś malutka kolizja lub zima i wyszło jak wyszło, że volvo z 1999 roku sprzedałem za 5 tysięcy :| żal. Generalnie jako pierwszy samochód polecałbym Ci coś słabszego, bo wiadomo, że gdyby nie miał on 160 koni tylko 80 to bym go tak nie poharatał :p jako kolejny samochód kup sobie mocniejszy, bo wtedy będziesz mądrzejszy i będziesz wiedział, że mocniejszy samochód jest bezpieczniejszy, dlaczego? Bo już nie będziesz małolatem szpanującym po mieście nową furą, ale jeździł inaczej bardziej ekonomicznie i całej mocy nigdy nie użyjesz bo będzie ona Twoim zapasem której użyjesz jedynie przy wyprzedzaniu... Mając 80 koni przy wyprzedzaniu już musisz się dobrze zastanowić czy czasem po drodze nie spotkasz na wysepkę lub wyjeżdżający samochód zza zakrętu i... Np teraz mam 2.4 126 koni i 300Nm momentu obrotowego, pomimo lepszego momentu już muszę się dłużej zastanowić niż tym starszym przy wyprzedzaniu, choć i tak śmiga pięknie :) zastanawiam się jednak nad programowaniem go na 205KM oraz 440Nm.
Zależy od stylu jazdy chyba nie? Jeżeli wyjeżdżasz na miasto po to by się przejechać spokojnie czy nawet gdzieś dalej to wystarczy Ci nawet 80 koni. Jeżeli lubisz czasami wcisnąć pedał gazu lub jechać szybciej to proste, że wybierzesz samochód który ma więcej koni. Ale żeby opanować taką maszynę to trzeba być trochę doświadczonym kierowcą, bo nie chodzi o to, żeby przycisnąć pedał do dechy i niech zakurwia, trzeba myśleć przy jeździe, by nie stworzyć zagrożenia dla innych, chodź jest na świecie takich pojebów masa, co zaczną świrować furą ojca i wyrasta im na drodze drzewo. Co do kopa, sam pomyśl lub pooglądaj filmiki na youtube czy poczytaj na jakimś serwisie samochodowym, powinno Cię to zainteresować skoro wsiadasz do maszyny, która ma pod machą 173 koni mechanicznych.

Czyli prosta rada, jeżeli dasz radę opanować styl jazdy 173 konnym samochodem to nic nie stoi na przeszkodzie byś nim jeździł, lecz na początek polecałbym Ci samochód, który ma powyżej 80 koni do 120. Uwierz, że tym też możesz się zabawić, co prawda nie jak 173 konnym, lecz zabawa to zabawa.

cześć.
Mądre słowa :)
No tak myślałem że te 173 konie to będzie troszku za dużo, ale jeszcze kilka lat do prawka mam więc może coś się zmienić ;'p

A zajebiscie mnie kreci fura Subaru Impreza WRX STI
320 konna suka :p

Będę zbierał aż uzbieram XD

@edit
Zawsze można kupic starsze subaru i pózniej sprzedać i przesiąść się na mocniejszy model i nowsze.

Subaru Impreza (1048153070) - Aukcje internetowe Allegro

115 koni idealnie

A o tym 173 koni to miałem na myśli Audi A4 2.8 ponieważ takie otrzymam CHYBA od ojca jak prawko zrobię ;'>
Subaru <3 love :D
A mnie Aston Martin v12 vantage ;)

Cel zyciowy przed 30stka heh
Oh shit mens :eek: to niektórzy przed 50tką jeszcze o takim nie marzą :D
Tam to w ogóle dzien w ktorym nie zobaczysz pare Porshe i lamborgini, jest jakis dziwny, zeby zakozaczyc to chyba trzeba Bugatti kupic.
Szczerze mówiąc, to kiedy nie jestem w Warszawie widzę Astona lub Bugatti :p Polska staje się bardzo bogata przez ostatnich kilka lat, zobaczcie na inne kraje jak przyjęli kryzys, a jak my, (my - nie hosterzy otsów lub otsmaniaki, ale wszyscy Polacy) tak bardzo tego nie odczuliśmy... Ostatnie kilka lat Polski są najlepsze mimo wszystkich politycznych sporów.
Amen Bracie!
Twoja c? :)
 
Last edited:
Back
Top