• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

~~Party~~

Hehehe też się nad tym kiedyś sporo zastanawiałem i powiem Ci tyle że aby postać była w pt to musi być co najmniej 2 graczy online więc pt musi być dawane po tym lognięciu 2 graczy, a co jeśli będzie tych 2 graczy i jeden wyjdzie z pt? W każdy bądź razie po zalogowaniu 2 graczy powinno ustawić na 1 z nich pt następnych automatycznie przyłączać do pt. Po pewnym czasie zrezygnowałem z tego pomysłu :D Wiem że są osoby bardziej doświadczone które coś wymyślą.

@Chojrak można tą komendą przyłączyć się do pt ale jak pobrać id lidera skoro żadnego pt jeszcze nie ma?
 
W ogole w jakim celu mieli by dolaczac do tej druzyny?
 
Hehehe też się nad tym kiedyś sporo zastanawiałem i powiem Ci tyle że aby postać była w pt to musi być co najmniej 2 graczy online więc pt musi być dawane po tym lognięciu 2 graczy, a co jeśli będzie tych 2 graczy i jeden wyjdzie z pt? W każdy bądź razie po zalogowaniu 2 graczy powinno ustawić na 1 z nich pt następnych automatycznie przyłączać do pt. Po pewnym czasie zrezygnowałem z tego pomysłu :D Wiem że są osoby bardziej doświadczone które coś wymyślą.

@Chojrak można tą komendą przyłączyć się do pt ale jak pobrać id lidera skoro żadnego pt jeszcze nie ma?

party.h:
Code:
bool disbandParty() {return (memberList.empty() && inviteList.empty());}
=>
Code:
bool disbandParty() {return false;}

party.cpp:
Code:
	if(getLeader() == player)
	{
		if(!memberList.empty())
			passPartyLeadership(memberList.front());
		else
			hasNoLeader = true;
	}
=>
Code:
	if(getLeader() == player)
		if(!memberList.empty())
			passPartyLeadership(memberList.front());

heh, tera juz wystarczy 1 ;/
 
Back
Top