• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[POLAND] Altaron RPG - server start 15.09 at 18:00

humppa

New Member
Joined
Sep 13, 2017
Messages
2
Reaction score
0
Server is in polish only, so if you dont speak polish you wouldnt be able to play there.

Start serwera w piątek 15.09 o 18:00

Strona: www.altaron.pl

Klient: własny
Host: Polska
Exp: własny(mniej więcej 1x)

Po więcej informacji odsyłam na stronę, lub do poniższej zapowiedzi serwera.

 
Server is in polish only, so if you dont speak polish you wouldnt be able to play there.

Start serwera w piątek 15.09 o 18:00

Strona: www.altaron.pl

Klient: własny
Host: Polska
Exp: własny(mniej więcej 1x)

Po więcej informacji odsyłam na stronę, lub do poniższej zapowiedzi serwera.

Jeżeli chcesz zrobic nastepna edycje po angielsku mozesz sie ze mna skontaktowac moge pomoc w tłumaczeniu twych zwoji :D
A co do filmiku to gratulacje widze chyba 1 raz profesjonalnie zrobiony I zdubbingowany filmik przedstawiający gre jej mechaniki oraz Ciekawy asortyment muzyczny. Czy ścieżka dzwiękowa jest także w kliencie?!
 
@up
To nie jest mój serwer, w sprawie tłumaczenia musisz napisać bezpośrednio do administracji. Ścieżki dźwiękowej nie ma w kliencie.
 
Its great server, quite a bit of players there speak english aswell that can help, only tricky part is getting off rook doing the quests because its all in polish , but if you have somone to help you its fast, i'm playing here easy enough as a lvl 13 warrior. forum name is my name ingame if any other english speakers start up. Add me
 
Back
Top