• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Polskie ots upadają?

Status
Not open for further replies.
ogólnie tibia upada i moją propozycją dla wszystkich będzie szukanie lepszego zainteresowania bo to i tak będzie kwestia czasu kiedy i tak jego ots nie będzie dawał dochodu :)
 
ogólnie tibia upada i moją propozycją dla wszystkich będzie szukanie lepszego zainteresowania bo to i tak będzie kwestia czasu kiedy i tak jego ots nie będzie dawał dochodu :)

Nie wszyscy utrzymują za to rodzinę : -)
 
Mysle ze teraz najwiecej mozna zarobic na grach WWW ;)
 
OTSy nie upadają tylko te popierdolone teamy manipulują Waszymi mózgami jak plasteliną, robicie co chcą, włazicie im w dupsko...
Mówią, że nie będą grać na OTS równym klientowi rl. tibii - a jednak niektórzy mówią, że odchodzą na rl.

Nie widzicie, że takie szmaty traktują OTSy jak zabawki?

Niech każdy kto ma rl. mape zrobi ją na najnowszą aktualnie wersje, to zobaczymy gdzie pójdą teamy.
A no fakt, zapomniałem, dobrze Wam tak jak jest teraz, bo teamy przez całe 2 tygodnie napierdalają i macie multum graczy a później upadacie.

@Kaczooh

Mało to możliwości? ;)
 
Samme dobrze mówi wszyscy robicie to co chce jakiś lider i dlatego wszystko tak podupadło... Może weźcie przykład z xinna który ma w nich wyjebane a i tak do niego idą. Nie daje free pkt stawia rl mapy nawet pod tą głupia tibie 8.6 i dobrze mu idzie . Hexana stoi już z pół roku bez resetu i zobaczcie na otservlist.org Top OTS i to jeszcze 440 osób online


Hexana.net: Currently there are 432 active and 365 AFK players on Hexana.net.
Total number of players: 797.
 
Dobrze mowicie :p

A ambera stoi juz prawie rok (brakuje miesiac do pelnego roku)
I nadal cziesza sie niezla iloscia graczy online :
Currently there are 214 active and 204 AFK players on ambera.net.
Total number of players: 418.
 
@EvulFapMastah

hexanie to niedlugo udezy 1,5roku
 
Może weźcie przykład z xinna który ma w nich wyjebane a i tak do niego idą. Nie daje free pkt stawia rl mapy nawet pod tą głupia tibie 8.6 i dobrze mu idzie . Hexana stoi już z pół roku bez resetu i zobaczcie na otservlist.org Top OTS i to jeszcze 440 osób online

Po pierwsze Hexana już prawie upadała, połączyli ją z Taurią i teraz ktoś tam gra. Po drugie Xinn rozdawał punkty na początku, rozsyłając spam SMS z kodami promocyjnymi.

Minie trochę czasu i Hexana znów będzie nisko.
 
Swoja droga to trzeba bylo o konsekwencjach swoich debilnych zachowan pomyslec wczesniej, a nie teraz sie obudziliscie, ze to nie wy tylko liderzy gildii wam robia OTSy. To oni ustala exp, itemy z sms shopu i jak czesto masz banowac.

Kiedys klimat OTSow zjebywaly noob-OTS, na ktorych byl GM Shop i GOD rozdawal 'free itenz' w depo. Pozniej te punkty (nie wiem kto to wymyslil). Jak widac, do obnizenia poziomu OTS (zarowno graczy jak i samych serwerow) przyczynila sie totalna amatorszczyzna, czyli dostep do tworzenia OTS przez osoby zupelnie niekompetentne.
 
Po pierwsze Hexana już prawie upadała, połączyli ją z Taurią i teraz ktoś tam gra. Po drugie Xinn rozdawał punkty na początku, rozsyłając spam SMS z kodami promocyjnymi.

Minie trochę czasu i Hexana znów będzie nisko.

Napewno nie rozdał tyle pkt przez rozsyłanie sms-ów co nie jeden hoster dla 1 gildi
 
Prawda jest taka ze to Exp Stage
Zepsuł klimat otsów ...

Każdemu się to może znudzić wbijac 200 lv w 1h a z 200-220 kolejne 1h ...
Ptk na gildie swoja drogo tak samo ...
Najlepsze eq dostepne w sms shopie


Kiedyś na ots wszystko odbywało sie jak na Rl tibi.
Jedynie w przyspeszonym tempie


Przez exp stage / eq z sms shopa / free ptk
Gracze nie maja o co walczyc ...
nie dosc ze lv nie spada to i eq maja z sms a ptk od hosteow :|




Klient 8.6
non stop ta sama versja .. [bo nie maja botow]
nie beda miec botow bedzie lepszy klimat / lepsze wary
a niektorzy i tak maja bota bo graja na rl tibi !
 
Po cholerę 10 osób piszę na jedno i to samo?
 
Większość z was się tak spina, a i tak daje te zjebane pkt dla gildii i słuchają liderów bo boją się że stracą graczy :)
ja nigdy pkt na gildie nie dawałem i zawsze mówiłem że droga wolna bo nikogo nie trzymałem na siłę na serwerze :)
zacznijcie to stosować to te łebki się nauczą bo póki co to zamiast WY rządzić serwerami to jesteście pod komendami grupki dzieciaków :)
 
Zer O ma racje. Exp stage byl poczatkiem lawiny gownianych ots, potem free points to jak tsunami zniszczylo otsy ale to ze 8.6 jest zly bo sa boty to sie nie zgodze, jak dla mnie expienie manualne na exp stage mija sie z celem, gdyby byl staly 3 x exp mozna by bylo sie pobawic dla satysfakcji a na expie 100 w dol nie ma to sensu kazdy wbija 200 lvl zmienia sie stage i na tym koniec same 200 biegaja.. do tego jestes uzalezniony od healingu na bocie nie chce mi sie samemu leczyc lub siochac kogos :) Osobiscie mam nadzieje ze ktos ogarniety pusci jeszcze kiedys rl mape 3x exp bez shopa
 
Jakoś nie widzę problemu z postawieniem serwera pod np. 9.1 czy jakie tam są.
Jeżeli ktoś postara się itd to spokojnie ogarnie.

Moze i zrobic zeby mozna bylo sie laczyc przy uzyciu klienta 9.3 jest latwo. Ale z nadganianiem zmian (niekoniecznie wszystkich, ale chociaz tych pozytywnych, nowych itemow, jakichs tam funkcji nowych) generalnie spolecznosci idzie coraz gorzej, zwlaszcza od czasu private svn, gdzie wiekszosc spolecznosci stracila dostep do najpopularniejszego (moze poza 0.3) TFSa. Oczywiscie ktos powie, przeciez jest 0.2, otserv, no tak - ale jednak ludzie jakims dziwnym trafem ciagle szukaja tego 0.4 bo on mimo wszystko jest najmniej w tyle za real tibia

@fracek:
Dalkon mowil, ze jak skonczy z klientem to moze napisze jakis dat editor pod najnowszego klienta. Poza tym Fallen pisze map editor, to moze za pare miesiecy znowu wszystko odzyje xd.

z naciskiem na "moze". Wystarczy, ze jedna czesc tego planu nie wypali i juz plan siada


Co do sluchaniem teamow - oczywiscie, ze dali ludzie sobie wejsc na glowe. No ale niestety, to bylo nieuniknione, zawsze znalazlby sie jakis lamus, ktoryby dla pieniedzy zrobil co mu powiedza. I dlatego real tibia caly czas sie trzyma - bo mimo, ze gracze placza na forach i protestuja jak tylko moga to jeszcze nie cofneli chyba zadnej zmiany swojej. I jak widac wyszlo im to na korzysc bo tamci wielce oburzeni i tak nie przestali grac, a cipy postawily na swoim.
 
I jak widac wyszlo im to na korzysc bo tamci wielce oburzeni i tak nie przestali grac, a cipy postawily na swoim.

To się nazywa być człowiekiem odpowiedzialnym, dorosłym, mądrym - wiem, że to firma ale takie decyzje należą do dyrekcji CipSoftu.

Tutaj mamy dzieciakow, taki hoster feby przecież musi dac punkty, bo nie wyżywi rodziny i to jest kurwa ostre!
 
To się nazywa być człowiekiem odpowiedzialnym, dorosłym, mądrym - wiem, że to firma ale takie decyzje należą do dyrekcji CipSoftu.

Tutaj mamy dzieciakow, taki hoster feby przecież musi dac punkty, bo nie wyżywi rodziny i to jest kurwa ostre!

XDDD


@topic
I tak tutaj gadacie i gadacie i nic nie postawicie ;p
Powyżej 250 lvl'a balans się psuje, potwory są źle dobrane itd. tibia została stworzona z myślą o maksymalnie 140 lvl'u, przypomnijcie się co było gdy bubble czy ktoś tam wbił ten 200 lvl na ORC FORTECY!
 
Jeszcze tak niedawno byl "MoonOTS"
wystarczy ze mial "upgrate items za Crystal coiny" i staly x30 od 500 lvla
i ots'ik dosc dlugo stal :)

bo ludzie mieli cel.
Stworzyc jedna z najlepszych broni na serverze to bocili zdobywali kase...
a przykoazji juz od 500 lvla byl staly exp x30 wiec bylo poco expic
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top