• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Polskie ots upadają?

Status
Not open for further replies.
Sądzę że OTS'y nie upadają. Tylko po prostu wszystko się zmieniło.
Teraz nie ma normalnej i równej gry. W tych czasach liczą się tylko punkty na gildie. Bez nich Twój serwer może się nawet nie znajdzie na 1-2 stronie OTSListy =/
Z jednej strony fajnie że są takie duże ekipy i się trzymają, grają wspólnie itd. Ale zapewne każdemu hosterowi brakuje tej gromady noobów która zawsze klimatyzowała serwery 7.6,7.8,7.92,8.10 :)

Pozdrawiam.

P.S Pracuje aktualnie nad serwerem, i nie mam zamiaru rzucać punktami dla Gildi.
 
Też nie mam zamiaru rzucać punktami na gildie ;p
Lepiej robić ciekawe eventy typu guild battle, castle war itp., w których biorą udział gildie, a gdy wygrywają to sami sobie zdobywają punkty :)

Nie tylko chodzi, o to, że nie ma ich na ot listach bo mało graczy, ale też, że poważna konkurencja jest zazywczaj eliminowana przez banicje :)
 

Ten temat prowadzi do "nikąt".
Ludzie rozdawali punkty i będą rozdawać i nikt z tym nic nie zrobi.
Tyle z mojej strony.​
 
Ja nie daje pkt a gra 120+ i mam z tego więcej kasy niz z 500 online guild.
Zreszta temat mozna zamknąć bo i tak każdy pisze to samo.
 

Ten temat prowadzi do "nikąt".
Ludzie rozdawali punkty i będą rozdawać i nikt z tym nic nie zrobi.
Tyle z mojej strony.​

A niech sobie rozdawają, nie obchodzą mnie te nuupki.
Gdyby nie te rozdawanie nie znaleźli by się na szczytach. Kiedyś aby mieć serwer na 300 osób trzeba było zapracować na nie. A nie bezmyślnie wpierdolić komuś na postac 10.000 pkt.

Ten kącik prowadzi do rozmów na temat otsów i wyrażania ludzkich myśli na ten temat.
Jeżeli nie przeczytałeś wszystkich wypowiedzi to nie odpowiadaj tutaj =)

I mógłbyś nie wyśrodkowywać tekstu? Wygląda to noobowsko troszeczke ;)
 
Ten kącik prowadzi do rozmów na temat otsów i wyrażania ludzkich myśli na ten temat.
Jeżeli nie przeczytałeś wszystkich wypowiedzi to nie odpowiadaj tutaj =)

Śledze ten temat od momentu jego założenia. I jak widze wypowiedzi co niektórych ludzi to mi sie płakać chce, już nie mówie o tym, że ciągle piszą jedno i to samo. Jeden pod drugim...
 
Last edited:
A ja daje punkty i mam wyjebane :)

Ale zapewne każdemu hosterowi brakuje tej gromady noobów która zawsze klimatyzowała serwery 7.6,7.8,7.92,8.10 :)

Te nooby teraz wyrosły na dużych poważnych ludzi.
 
Last edited:
1000 euro za turniej, chyba im sie powodzi : D
Jeżeli to prawda - to możemy spierdalać z OT, bo Xinnu wprowadzi taki zamęt teraz, że na otwarcie serwera TEAM'y nie będą chciały już darmowych punktów tylko tysionc ełro tornamentów. ; x​
 
To jest raczej prawda, przeczytałem 100~~ stron postów na hexanie i cały czas mowi ze to co bedzie na tym serwerze to rewolucja otsów, cos niespotykanego itp, no ale pozyjemy zobaczymy ; p miedzy innymi bedzie mozna sobie ustawiac dowolną kombinacje hotkeyow, bindow
 
za chwilę na start każdy będzie dostawał miliony i będzie zajebiście - wtedy zacznę grać w tibie!

a tak na serio zamiast przeżywać to zacznijcie myśleć, jak chcecie sobie ciągnąć dalej interes na otsach :)
 
A ja daje punkty i mam wyjebane :)



Te nooby teraz wyrosły na dużych poważnych ludzi.

Tak poważnych jak Ty?
Zamiast mózgiem też myślą tym co Ty?

Nie zapomnij się pochwalić adresem IP, dam Ci free punkty.
 
Znów wam żal dupę ściska ,że team z hexany sobie radzi ,a wy nie, to samo było z narvią i innymi projektami, które tworzone były przez lata dzięki ciężkiej pracy ich ownerów... Nie dziwie się ,że dają 1000 euro, ta kwota tylko obrazuje ich szacunek i w pełni profesjonalne podejście do graczy. W końcu to ma być porządny EVENT ,a nie kolejny ots z guild competition za 100zł...

Zauważyłem ,że najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają osoby niekompetentne, które same pogorszyły jakość ots i szukają teraz kozła ofiarnego dla obecnej sytuacji. Prawda jest taka ,że jak same dorwały się do koryta to tylko pokazały jak bardzo to co piszą na forum przekłada się na realia i jak wielki jest ich profesjonalizm. Sami doprowadziliście do takiej sytuacji i przyszedł moment ,w którym swoich braków nie można nadrobić punktami czy kasą. Zżeracie się wzajemnie jak jebane zwierzęta ,a ludzie z większymi zasobami wiedzy teraz na tym korzystają. Możecie sobie wieszać psy na Xinnie, Inwobie czy kimkolwiek innym kto teraz zbija kasiorę, jednak pamiętajcie ,że sami im utorowaliście pod to drogę dając się manipulować bandzie liderów, która zupełnie straciła do was szacunek i zorganizowała sobie darmowe granie. Wymyślcie na siebie jeszcze tysiąc innych bugów ,a gwarantuje wam ,że napisanie fixa na każdy z nich to 5 min na analizę dumpa oraz edycje kodu dla kogoś kto zna się na rzeczy, a dla was kolejne obcinanie połowy funkcji silnika i upadek paru serwerów... Dlatego proszę Was, skończcie zakładać takie debilne tematy do narzekania ,ponieważ 90% osób ,które się tu wypowiada to hipokryci, którzy nie mogą przełknąć faktu ,że są zbyt głupi na administrowanie otsa i szukają sobie usprawiedliwienia w zachowaniu innych... Tylko pokazujecie ,że społeczeństwo polskiej części otlandu straciło już jakąkolwiek wartość... Może nie jestem święty ,bo przez pewien czas też działałem podobnie do tego co napisałem, ale nie nadrabiałem swojej głupoty pogrubioną czcionką, capslockami, bajkami, szukaniem usprawiedliwienia czy też wymądrzaniem się na tematy ,o których nie mam zielonego pojęcia... Dziękuje, do widzenia.
 
Znów wam żal dupę ściska ,że team z hexany sobie radzi ,a wy nie, to samo było z narvią i innymi projektami, które tworzone były przez lata dzięki ciężkiej pracy ich ownerów... Nie dziwie się ,że dają 1000 euro, ta kwota tylko obrazuje ich szacunek i w pełni profesjonalne podejście do graczy. W końcu to ma być porządny EVENT ,a nie kolejny ots z guild competition za 100zł...

Stary, Ty mi tu nie wyjeżdżaj z Narvią bo to takie same gówno jak jak 3/4 innych serwerów. Widziałeś coś unikalnego w ich serwerze poza komendą !bug, która i tak gówniany efekt przynosi?

A Inwobek, z tego co czytałem jest największym wodolejem z jakim miałem styczność online.

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.
 
Stary, Ty mi tu nie wyjeżdżaj z Narvią bo to takie same gówno jak jak 3/4 innych serwerów. Widziałeś coś unikalnego w ich serwerze poza komendą !bug, która i tak gówniany efekt przynosi?

A Inwobek, z tego co czytałem jest największym wodolejem z jakim miałem styczność online.

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.

Szkoda, bo Inwob imho. najbardziej ogarniety z tych wszystkich polaczkow XD.
 
Szkoda, bo Inwob imho. najbardziej ogarniety z tych wszystkich polaczkow XD.

Nie wiem co umie, bo go nie znam, swoją opinię podpieram tym co wypisuje we wpisach na swoich serwerach. Kolega zachwycił Narvię jakby była jakaś wyjątkowa, a on niczym się nie wyróżnia, kompletnie.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top