• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pytanko dotyczace klienta we fleshu.

Status
Not open for further replies.
właśnie, na razie nie było fullscreena jak yt np ma implementowanego przez flasha czyli w foxie nie szło wyłączyć poza zabiciem foxa :D(nie było nic na co można przełączyć focusa żeby f11 zadziałał jako wyłącz fs)
i nawet nie wiem czy ktoś na to uwagę zwrócił bo ja zapomniałem :D
 
Wbudowany bot.
Tibia upada.

No troche.

Wygląda to tak sobie, zobaczymy jak to wyjdzie, jednemu się spodoba a drugi będzie spamował na forum przez jakiś czas że do dupy, dopóki się nie przekona.

Zwykły klient tak szybko nie upadnie, potrzyma jakiś czas jak tibia 7.6 w dzisiejszych czasach.
 
elf? mogę zrozumieć, że dużo umie - ale chyba nikt nie jest wszechstronnie utalentowany w tej dziedzinie, a już na pewno nie na tyle żeby stworzyć flash clienta ;p.

co do innych, to możliwe, że znajdzie się osoba ogarniająca flasha na "ponad przeciętnym" poziomie, ogłosi projekt, po czym albo zaśnie, albo skończy jak YATC.
"stworzyć klienta flasha" - owszem, nie umiem, tak jak i Ty czytać. Koleś pyta, czy będziemy z ekipą zrobić serwer pod to, a Ty oczywiście missinterpretacja.
Z tego miejsca odwołam się do poniższego postu:
Mam nadzieje, ze nie. Ten flash client to straszny kombajn, bedzie CPU reap ;c.
Wątpliwe, by klient był napisany we Flashu, bo zabijałby performance i Cip o tym wie. Założenia padają na CPP/CS lub ewentualnie Java, skompilowany do Flashowego bytecode.
OTSy wyginą albo przestaną w ogóle istnieć jeśli nie uda się złamać klienta flash, smutne ale jakże prawdziwe. Na szczęście jeszcze trochę czasu minie, bo powolutku ludzie którzy przeszli z "real" Tibii na otsy w swoim czasie przestaną grać, a nowi nie będą w ogóle wchodzić na prywatne serwery bo będą musieli pobierać dodatkowego klienta żeby grać, a jak jeszcze dowiedzą się że istniało kiedyś więcej wersji klientów i że co drugi ots używa innej wersji, to dopiero skapitulują.
Nie wyginą, albowiem zmiana adresu IP będzie równie trudna, jak była do tej pory... Jedynie problem- a dokładniej: jest to niemożliwe; będzie z Chromium, ponieważ sandboxuje Flasha. I tutaj trzeba by ręcznie edytować SWF, co będzie łamać TOS CipSoftu- co nie czyni tego niemożliwym, jak możecie wywnioskować. Jednak pozostanie wyłącznie dla śmiałków, którzy będą potrafili to zrobić i zaryzykować ewentualnym sądem (czego szansa jest bliska zeru, bo do tej pory Cipy nie oskarżyli nikogo o przerabianie klienta).

Co do "wycieku" o którym ktoś tu napomknął- to jest właśnie metoda powstawania plotek. Jak czegoś nie wiesz, nie wypowiadaj się proszę na ten temat.
 
"stworzyć klienta flasha" - owszem, nie umiem, tak jak i Ty czytać. Koleś pyta, czy będziemy z ekipą zrobić serwer pod to, a Ty oczywiście missinterpretacja.
Z tego miejsca odwołam się do poniższego postu:.

nie wiem czy to co napisalem ma jakikolwiek sens, ale nie spalem juz 2 dni wiec prosze nie krzyczec glosno.

I nie myślę, że to miss interpretacja, tak samo możliwa jak teraz z Twojej strony. Nie napisał dokładnie czy będziecie to robić z ekipą, tylko czy ktoś ze "sław" (wtf) sobie z tym poradzi. Wymienił Ciebie, więc skomentowałem czy Ty sobie poradzisz, sam przyznałeś; potwierdziłeś moje zdanie. kthxbye misiu.
 
Wymieniając Elfa miałem na myśli cały tfs team.

Nom, Twój post był bardzo porządnie zbudowany i zawierał informacje, o których nie śnił pentagon.

Tak czy siak, co ma do tego TFS DEV Team - klienta sobie może każdy napisać (oczywiście ten kto ogarnia) . Więc raczej bym zapytał, czy ktoś jest na tyle zdolny, aby się tego podjąć ;). Ja znam taką osobę, ale jeśli zacznie już pisać, to możecie się spodziewać, że intro będzie zajebane reklamami jego serwerów. :(
 
Oh ah
Jakaż cudna przepowiednia.
Podaj nam nick tego wybawcy proroku Samme ,bo skąd mamy wiedzieć czy ktoś inny nie będzie próbował zrobić klienta i spamować przy tym reklamami swoich serwerów?
 
Oh ah
Jakaż cudna przepowiednia.
Podaj nam nick tego wybawcy proroku Samme ,bo skąd mamy wiedzieć czy ktoś inny nie będzie próbował zrobić klienta i spamować przy tym reklamami swoich serwerów?

maciekxx.

Co tu ma nick do rzeczy? Już przestaje rozumieć o czym do mnie piszesz.
 
cichuuutkoo smerfy male
tak naprawde to tibii nie ma
serio tibia nie istnieje tylko sobie ja wykreowalismy w glowach
dajcie spokoj
zmykac w kokon pedraczki ;p
 
cichuuutkoo smerfy male
tak naprawde to tibii nie ma
serio tibia nie istnieje tylko sobie ja wykreowalismy w glowach
dajcie spokoj
zmykac w kokon pedraczki ;p

Nas też nie ma :D.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top