• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rl ots - zapraszam do dyskusji

dragon1155

Member
Joined
Mar 5, 2010
Messages
122
Reaction score
5
Rzygam już waszymi rl otsami, są oczywiście wchuj oryginalne, 95% (jak nie więcej) są to otsy rl, a nikt nie pomyślał, że ideą ots jest to żeby się bawić, ale grupka ludzi, którym gra na rl nie idzie zabrała się za robienie ots z rl mapą i innymi gównami z rl. Nie było by nic w tym złego gdyby kolejna już nie grupka tylko grupa idiotów zabrała się za nawałnice rl otsów, plagę, gdzie 1 normalny ots na 10 stron rl otsów się przebije....Bardzo bogaty tok rozumowania - exp ciut większy niż na rl, bo mi nie idzie tam gra ale nie za duży bo to już jest noob ots, w ogóle żałosny, ale nie ! dla was żałosne jest to, że ma inną mape niż 1000 innych otsów i inne skrypty w ogóle co to ma być ? milion otsów z taką samą mapą a ten ma inną ? nowe potworki ? czary ? co to ma być ? exp większy niż x2 ? To nie jest ots ! jakiś dzieciak musiał go zrobić ! nie potrafił znaleźć rl mapy ! haha bana mu !
 
Przeciez gdyby ludzie chcieli grac na takich otsach to by takie dzialaly. Tibia staje sie gowniana gra, wiekszosc starych graczy juz zupelnie o niej zapomniala, a to co teraz sie dzieje, no coz... jakby jakis stary gracz popatrzyl na dzisiejsza global tibie to by pomyslal, ze to jakis lipny OTS, wiec nie dziwie sie, ze gracze nie wymagaja niczego wiecej niz "mega oro" i wypasionych "itemkow". Wyszukane mapy, skrypty itp to juz przeszlosc.

Co do samej rl mapy to ja nic nie mam no bo w sumie jakbym ja mial grac to tez lenistwo sklania do grania na tym co sie zna. Bardziej bola mnie te exp stejdze i item shopy, ktore zupelnie psuja rozgrywke. Kiedys wiekszosc otsow wygladala tak, ze byly 2 teamy i one walczyly miedzy soba 24/7. Teraz to wyglada tak, ze na kazdym rl map otsie jest po 10 teamow, ktore bija sie "kazdy na kazdego" praktycznie, nie ma zadnych sneakow czy innych bajerow, pozostala czesc gry tez zdycha bo adminowi zwykle nie chce sie myslec (albo nie potrafi) i po prostu wstawia gotowce - gengie, pyre + oczywiscie poi i inq - wszedzie to samo, a te wszystkie pyre, gengie itd to sa straszne buble jezeli chodzi o mape, to jest najgorsze moim zdaniem
 
Rzygam już waszymi rl otsami, są oczywiście wchuj oryginalne, 95% (jak nie więcej) są to otsy rl, a nikt nie pomyślał, że ideą ots jest to żeby się bawić, ale grupka ludzi, którym gra na rl nie idzie zabrała się za robienie ots z rl mapą i innymi gównami z rl. Nie było by nic w tym złego gdyby kolejna już nie grupka tylko grupa idiotów zabrała się za nawałnice rl otsów, plagę, gdzie 1 normalny ots na 10 stron rl otsów się przebije....Bardzo bogaty tok rozumowania - exp ciut większy niż na rl, bo mi nie idzie tam gra ale nie za duży bo to już jest noob ots, w ogóle żałosny, ale nie ! dla was żałosne jest to, że ma inną mape niż 1000 innych otsów i inne skrypty w ogóle co to ma być ? milion otsów z taką samą mapą a ten ma inną ? nowe potworki ? czary ? co to ma być ? exp większy niż x2 ? To nie jest ots ! jakiś dzieciak musiał go zrobić ! nie potrafił znaleźć rl mapy ! haha bana mu !

Co chciałeś wnieść, tworząc ten bezsensowany temat ?
 
@up
Dlaczego bezsensowny ? bo i tak dalej będą powstawać ots z taką samą mapą i systemami, które różnią się od siebie tylko (czasami) layoutem acc makera ?
 
Nie chodzi o to, że nie ma takich ludzi, bo na PB jest cała inteligencja Polish OT Support, aczkolwiek
nie mniej jednak każdemu już zbrzydł ten temat, a Ci co zostali przy tym(w tym ja) piszą do GL'ów, potem do Basiora,
załatwiam HT dedyk, ogarniam fixy i mapę+nowe questy na start i mam 600+. :)
Po 4k na gildię i niech się napierdalają(Oops ! Przepraszam za wyrażenie).
Realki stawia się już dla zabawy. Chcesz zarobić ? Postaw kilka evosów i zgaś jak my, te już stojące.
Prosta sprawa. :).
ogarniam fixy i mapę+nowe questy na start i mam 600+. :)
Po 4k na gildię i niech się napierdalają(Oops ! Przepraszam za wyrażenie)

http://zanoria.net/index.php?subtopic=whoisonline

27502202308719137825.png



http://evoxia.sytes.net/?subtopic=whoisonline

32485250727565375158.png


Oraz tutaj, zakładka 'MOTD'... hmm, czyżby aż 5 zmian nazw, bo OTS nie chciał wypalić?
http://otslist.eu/ots/8585/start_real_map.html

te 600 osób, które miałeś, to chyba własny spoof...
 
Last edited:
Poco ktos ma tworzyc cos wlasnego skoro

Sa gotowe otsy evo / rl map / custom
w necie ...
I Teraz tylko takie sie beda powtarzac.
 
oj nie kolego, gdybyś dobrze odwiedzał kurwa polskie fora o tibii to byś znalazł nie jeden dobry choć nie koniecznie online RPG serwer.
szukaj mnie po nickach na forum a dotrzesz ;]
 
@J u Z e k: o tym mówiłem, teraz tylko w configu ip zmienić i utworzyć baze danych, acc maker wgrać i ots stoi
 
http://zanoria.net/index.php?subtopic=whoisonline

27502202308719137825.png



Zanoria - Who is online?

32485250727565375158.png


Oraz tutaj, zakładka 'MOTD'... hmm, czyżby aż 5 zmian nazw, bo OTS nie chciał wypalić?
Start Real Map / Ots, Otserv, Open Tibia Server - OtsList.eu

te 600 osób, które miałeś, to chyba własny spoof...

Yeap, tylko, że prócz Zanorii, była jeszcze Vexoria, Vizeria, Flarenia, Kubusiu...
Z resztą... Będzie więcej.
Pokaż mi jakiś Twój OTS.
Z resztą, nie odzywaj się na temat ots'ów z Marfim, bo mieliście chyba 50 OnLine w swoim gównianym życiu.
I nie mnie tu jedziesz, kurwa, a gościa, który nie potrafił ogarnąć zabezpieczeń(Pan Vex...) z którym owego OTS'a stawiałem.
 
Last edited:
Dragon1155, jest popyt, jest podaż, dopóki 'teamy' będą latać po otsach jak pszczółki po kwiatkach, administratorzy rl mapek będą się przed nimi płaszczyć i rozdawać coraz więcej fri premium punktów.. kupować nowe domeny, stawiać nowe orsze itd.. by tylko mieć te 500 graczy przez parę godzin :)
Tak swoją drogą, ots z custom mapką Ci nie wypalił że postanowiłeś się tu wypłakać?
 
Yeap, tylko, że prócz Zanorii, była jeszcze Vexoria, Vizeria, Flarenia, Kubusiu...
Z resztą... Będzie więcej.

Co z tego, że były/będą jakieś inne otsy? Po prostu chciałem trochę przygasić te twoje przechwałki i pokazałem, że na twoich serwerach jest/gra 0 ludzi.

Pokaż mi jakiś Twój OTS.

Po co? Nie mam ots i z góry Ci mówię, że nigdy nie miałem 600 osób (poczułeś się fajniejszy?)

Z resztą, nie odzywaj się na temat ots'ów z Marfim, bo mieliście chyba 50 OnLine w swoim gównianym życiu.

Chyba nie żyjesz moim życiem, aby móc je oceniać. Co do OTSów... to JA miałem UCZCIWIE, bez żadnego spoofu, około 170 graczy i jarałem się tą liczbą, ponieważ nie jestem takim specjalistą jak Ty i nie umiałem/nie umiem osiągnąć rekordu 600 graczy. <- Tak, to jest ironia.

I nie mnie tu jedziesz, kurwa, a gościa, który nie potrafił ogarnąć zabezpieczeń(Pan Vex...) z którym owego OTS'a stawiałem.

Nie jadę Cię, gdzie to zauważyłeś? Sam też nie jedź właściciela vexorii, bo zapewne umie on więcej od Ciebie w dziedzinie robienia otsów.


@Ethan
Również nie będę się z tobą wykłócał. Każdy wie swoje.
Tibijski bywalcu? Nie mam nic wspólnego z Tibią, poza tym, że udzielam się na tym forum.

See you.
 
Last edited:
Rzygam już waszymi rl otsami, są oczywiście wchuj oryginalne, 95% (jak nie więcej) są to otsy rl, a nikt nie pomyślał, że ideą ots jest to żeby się bawić, ale grupka ludzi, którym gra na rl nie idzie zabrała się za robienie ots z rl mapą i innymi gównami z rl. Nie było by nic w tym złego gdyby kolejna już nie grupka tylko grupa idiotów zabrała się za nawałnice rl otsów, plagę, gdzie 1 normalny ots na 10 stron rl otsów się przebije....Bardzo bogaty tok rozumowania - exp ciut większy niż na rl, bo mi nie idzie tam gra ale nie za duży bo to już jest noob ots, w ogóle żałosny, ale nie ! dla was żałosne jest to, że ma inną mape niż 1000 innych otsów i inne skrypty w ogóle co to ma być ? milion otsów z taką samą mapą a ten ma inną ? nowe potworki ? czary ? co to ma być ? exp większy niż x2 ? To nie jest ots ! jakiś dzieciak musiał go zrobić ! nie potrafił znaleźć rl mapy ! haha bana mu !
Wiesz czemu większość otsów stoją na real mapkach? Bo lepiej grać na czymś co jest dobre niż na jakimś gównie zrobionym przez przeciętnego mappera który wrzucił swój projekt w neta. Co z tego że nie ma już otsów z miastami enigma itd., kiedyś takie były bo rl mapa była trudno dostępna a średni rate serwera wynosił 3, z biegiem czasu było więcej rl mapek (niedopracowanych) i dali exp stage żeby można było się wyexpić. Ogólnie czytająć Twój post widze jedno, jesteś zwykłym lamerem hostującym swoje evo na komputerze ściągnięte z internetu.

@up
Dlaczego bezsensowny ? bo i tak dalej będą powstawać ots z taką samą mapą i systemami, które różnią się od siebie tylko (czasami) layoutem acc makera ?
W czym Ci to przeszkadza? Na takie otsy idą teamy i jakieś 50 neutrali którzy grają dla expa.
 
@topic: powiedzcie mi kiedy ostatnio widzieliście ots w 100% z własną mapą, własnymi potworkami i czarami, ciekawymi systemami, oryginalnymi skryptami i ciekawym acc makerem ? A powiedzcie kiedy ostatnio widzieliście kolejny ots z tą samą mapą, skryptami i systemami i może ewentualnie acc makerem ?
 
@topic: powiedzcie mi kiedy ostatnio widzieliście ots w 100% z własną mapą, własnymi potworkami i czarami, ciekawymi systemami, oryginalnymi skryptami i ciekawym acc makerem ? A powiedzcie kiedy ostatnio widzieliście kolejny ots z tą samą mapą, skryptami i systemami i może ewentualnie acc makerem ?

W lutym, kealia.pl, innego nie widziałem.
 
http://zanoria.net/

No to fajnie macie. Jak polak czegoś nie zajebie to się zesra. Dziex za podjebanie nazwy OTA :D Zanoria.pl & evo-dark.net RuleS!!! Dla tych co pamiętają. Już coś okolo 3 lat mija ;d

Zapomniałem dodać archerots.pl v1. Donaj to były czasy xddd. OTSy wtedy chociaż nie były na dnie tak jak teraz są.!!!
 
Nie ma i raczej nie bedzie takich ots'ow z custom mapa.
Ci co maja najwiekszy zapal nie poradza sobie z tym wszystkim.
Gdy zaczynaja sobie radzic zaczyna ich to nudzic.
 
Tibia jak i wszystko co związane z nią upada i nikt ani nic tego nie zmieni, będzie (lub może jest) nowy klient to Tibia straci dawny klimat (a może sentyment) czyli chyba jedyna rzecz która trzyma starszych graczy przy tej beznadziejnej grze która wypaczyła nie jednego...

@Up
Jaki jest sens robić custom mapy jak i tak nie wypalą bo jak wiadomo gracze nie chcą grać na takich mapach, poza tym każdy lepszy serwer który powstaje na start jest atakowany z każdej strony a wystarczą niewielkie problemy podczas startu aby resztka graczy zaczęła szukać innego serwera.
 
Back
Top