• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rl ots - zapraszam do dyskusji

Nie ma i raczej nie bedzie takich ots'ow z custom mapa.
Ci co maja najwiekszy zapal nie poradza sobie z tym wszystkim.
Gdy zaczynaja sobie radzic zaczyna ich to nudzic.

Ja posiadam ots z mapą unikalną, własną, która nie posiada ani 1 kratki skopiowanej z innej, chociaż nie jest taka duża jak rl to i tak starczy na nawet 200 graczy online
 
Tak sobie spytam z ciekawosci, czy forum na localhoscie powaznie moze zaszkodzic? Idzie obciazyc przez to powaznie serwer? Gdzie postawic jezeli nie na swoim serwerze, jakies mybb, najlepiej bez reklam jezeli znacie jakis hosting to sie podzielcie
 
Tak sobie spytam z ciekawosci, czy forum na localhoscie powaznie moze zaszkodzic? Idzie obciazyc przez to powaznie serwer? Gdzie postawic jezeli nie na swoim serwerze, jakies mybb, najlepiej bez reklam jezeli znacie jakis hosting to sie podzielcie

tak np xaa.pl, mogę ci polecić ;)
 
Sepira.pl - jedyna real mapa, której warto poświęcić chwile uwagi, dlaczego?

Jest to w 99 %, mają nawet postman questa, czego nie znajdziecie chyba na żadnej innej real mapie.
 
Gdzie ty masz zjebane grafiki?! z aktualizuj lepiej przeglądarkę ^^ , a ,że ventrilo jest na tym samym to co z tego ?
nic tylko nie potrafisz nawet podpiac domeny pod swoje ip na vt. zjebane grafiki masz w highscores
Wytlumacz prosze co przeszkadza forum i VT na jednym hoscie.

nie napisalem ze przeszkadza
Sepira.pl - jedyna real mapa, której warto poświęcić chwile uwagi, dlaczego?

Jest to w 99 %, mają nawet postman questa, czego nie znajdziecie chyba na żadnej innej real mapie.
xinn ma chyba od roku postmana,i jescze razachai, full banute
 
że mnie nie stać na nawet głupiego vpsa to to co robię robię dla siebie, chcę stworzyć coś fajnego czego jakąś tam wizję mam a że nikt nie będzie chciał grać? kij z tym, nie mam na czym tego postawić ^^
(chociaż gdyby nie moje epickie zdolności maperskie byłoby nieco łatwiej ;d)
co prawda chętnie bym pozwiedzał rlmapę ale szukać otsa gdzie banda dzieciaków nie będzie mnie bez sensu wyzywać mi się nie chce więc od czasu do czasu poganiam pająki na globalu i tyle gram ^^
 
Co trudnego jest w napisaniu skryptow do postmana? Przy moim lenistwie to jakies 4h roboty, ktos kto potrafi sie dobrze zmobilizowac zrobilby to pewnie i w 20 minut
 
pisania jako pisania nawet i mniej ale bez motywacji to i parę miesięcy(ile rzeczy zacząłem i jak tylko stwierdziłem, że wiem jak skończyć to mi się już nie chce ^^)
zwłaszcza, że postman to dosyć proste skrypty tylko w większej ilości, żadne wyzwanie a zrobić aby zrobić? to jest cos co już ktoś kiedyś napisał to po co? pokazać, że umiem skopiować pracę cipsoftu? nie lepiej pokazać, że mogę znacznie więcej? ;d)
 
Niby mozesz, ale ludzie tego nie doceniaja. W kazdym badz razie nie szara masa grajaca na otsach
 
Powiem wam, że brakuje teraz otsów z klimatem RPG (np. RonOTS - który jest teraz szitem...).
A RL mapa teraz jest przereklamowana. Głównie tam się wchodzi, żeby ponapieprzać w ludzi i tyle.
Ja bardziej preferuje własne mapki (customy) niż zwykłe RL szity które zajmują 3,9/4 otservlisty.
Nawet porządne Evo z tp na expa i noob Overpowered broniami jest lepsze bo tam przynajmniej koleś może cokolwiek "pomapować" :D
 
rl mapy, rl mapy fapy fapy fapy

Kiedyś bylem podobnego zdania co Wy, ale zrozumialem, ze to walka, walka o kazdy grosz (miedzy nami). Do takiej walki trzeba sie przygotować - botnet, dobre zabezpieczenia + serwerownia, nie zalować kasy, która i tak się zwróci, własny wysiłek + rozdupcanie innych, to jest wspaniałe! A czytając Wasze komentarze to idzie wywnioskować, że mieliście rl. map, dostaliście ddosa na cycki i tyle z Waszej rl. mapy, później przychodzi myśl "przecież te gówno zajmuje pół listy! zrobie customa! tylko kurcze, no money, no skills, no brain, no love! trzeba jebnąć posta, żeby się troche opamiętali, bo ja też chce zarobić, a to, że nic nie umiem, i jade po kosztach to tylko szczegół!"

-----

Wiem, ze tak nie jest u wszystkich. Bo znajdzie się ktoś, kto po prostu chce stworzyć coś unikalnego. Ale zasada jest ta sama: stworzysz coś dobrego, to bedziesz mial graczy, stworzysz gówno to sobie sam z NPC grać możesz - tak samo jest w przypadku rl. map.
 
heh Samme w sumie dobrze mowisz, a tak swoja droga ile w ogole sie wyciska z takiej topowej real mapy miesiecznie? Wiecie zawsze ponad 300 online i tak dalej...
 
Back
Top