• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rl ots - zapraszam do dyskusji

heh Samme w sumie dobrze mowisz, a tak swoja droga ile w ogole sie wyciska z takiej topowej real mapy miesiecznie? Wiecie zawsze ponad 300 online i tak dalej...

O połowę mniej niż z 300 online~ na evo ;).

Jakieś 100-250 / dzień ;].
 
rl mapy, rl mapy fapy fapy fapy

Kiedyś bylem podobnego zdania co Wy, ale zrozumialem, ze to walka, walka o kazdy grosz (miedzy nami). Do takiej walki trzeba sie przygotować - botnet, dobre zabezpieczenia + serwerownia, nie zalować kasy, która i tak się zwróci, własny wysiłek + rozdupcanie innych, to jest wspaniałe! A czytając Wasze komentarze to idzie wywnioskować, że mieliście rl. map, dostaliście ddosa na cycki i tyle z Waszej rl. mapy, później przychodzi myśl "przecież te gówno zajmuje pół listy! zrobie customa! tylko kurcze, no money, no skills, no brain, no love! trzeba jebnąć posta, żeby się troche opamiętali, bo ja też chce zarobić, a to, że nic nie umiem, i jade po kosztach to tylko szczegół!"

-----

Wiem, ze tak nie jest u wszystkich. Bo znajdzie się ktoś, kto po prostu chce stworzyć coś unikalnego. Ale zasada jest ta sama: stworzysz coś dobrego, to bedziesz mial graczy, stworzysz gówno to sobie sam z NPC grać możesz - tak samo jest w przypadku rl. map.

Dokładnie, dobrze mówi Samme - trzeba coś unikalnego stworzyć, rl mapa na liście serwerów to przecież już norma, niegdyś
dużo graczy grało na mapie SadTeamMapper, mógłbym tu podać przykład WypasOTS'a który niegdyś był dobry.

Sam teraz będę pracował nad stworzeniem czegoś unikalnego, powiedziałem sobie że muszę się wziąść do roboty,
nie chce się niczym przechwalać ale mogę już na starcie powiedzieć że będzie to mapa EVO z teleportami,
też mam świetny plan aby uzbierać team do serwera bo przecież sam nie będę tego robił.
 
O połowę mniej niż z 300 online~ na evo ;).

Jakieś 100-250 / dzień ;].

A rok temu jak ludzie dopiero zaczeli wałkowac pajacow na czateriach to dziennei bylo poo 600zl - oczywiscie 80% smsow to te za 30zl :w00t:
 
O połowę mniej niż z 300 online~ na evo ;).

Jakieś 100-250 / dzień ;].

Lol to chyba z jakis evo 999 =/
gdzie super mr super sd ...

Bo pamietam czasy 550 graczy evo i max 220 zl/dzien =S
 
a mi nic w zyciu nie wychodzi, najlepsze wyniki to byly 4 dyszki/dzien, ale to przez tydzien... hehe
 
a mi nic w zyciu nie wychodzi, najlepsze wyniki to byly 4 dyszki/dzien, ale to przez tydzien... hehe

sposobem "download & run" nie zrobisz kokosów musisz go dopracować, przede wszystkim poświęcić trochę czasu i będzie widać efekty.
 
Balicuss z tego co ja widze to jest wrecz przeciwnie - im wiecej sie staram tym mniej ludzi gra... zrobilem jakies wypasione questy z roznymi skryptami i lipa... chociaz moze to dlatego, ze ludzie graja teraz glownie na 8.6... bede musial popracowac nad tym w najblizszym czasie
 
A jak zrobil sasir z elestium :D? sciagnal gotowa narozie i mial po 500 online ^_^ i wiekszy hajs na tym gownie niz na irianach :)
 
"Przyjaciel" wszystkich ludzi z otland, rozdupczał servery jak na kogoś się uwziął i kazał płacić w zamian za "przerwer" w ddosie ;p Ogólnie rzecz biorąc człowiek biznesu który wiedział na czym zarobić.
 
Back
Top