• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Studia informatyczne Opinie

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Witam.
Waszym zdaniem jakie uczelnie najlepiej wybierać?
Może ktoś mógłby coś doradzić, oraz wyrazić swoją opinie?
Pozdrawiam
 
Nie idz na informatyke. Chyba ze bardzo lubisz uczyc sie pierdol do niczego niepotrzebnych.
 
Jeżeli znajdziesz pasje w jakimś zawodzie z tym związanym to czemu nie - grafik, programista, pozycjoner, cokolwiek, jeżeli nie to nawet nie próbuj. Bo tylko stracisz kilka lat życiorysu bo robota której nie lubisz to najgorsza rzecz jaka może się człowiekowi przytrafić.
 
no właśnie chcę iść tam bo mnie to ciekawi, interesuję się tym od paru lat. Myślałem o politechnice krakowskiej.
 
Gdańska jest spoko
pjwstk jest spoko
is na gdańskiej... poza spamem fizyką jest spoko
 
Programista bardzo dobry zawód jeśli to lubisz to bez problemu znajdziesz pracę którą lubisz i zarobisz przy tym nie małe pieniądze nawet w Polsce.
 
Politechnika Poznańska, ale odradzam wydział elektryczny na którym jestem ;P Jeżeli szedłbyś w kierunku programowania, wydział informatyczny
 
lol ile miałeś z matury rozszerzonej z matmy próbnej?xd Bo pewnie dobry wynik skoro chcesz na informatykę startować i pewnie też fizykę zdajesz co?
 
Programista bardzo dobry zawód jeśli to lubisz to bez problemu znajdziesz pracę którą lubisz i zarobisz przy tym nie małe pieniądze nawet w Polsce.

Programowania akurat na studiach informatycznych jest najmniej. Nie wiem jak wyglada sytuacja na innych uczelniach, ale na pewno nacisk nigdzie nie jest kladziony na programowanie a na technike cyfrowa, elektronike, fizyke lub matematyke.
 
No. Na isie ciężko. Ale w końcu fizyka... Na infie czystej większości osób wystarczy usiąść chwilę i działa.
 
Ktoś wie coś na temat WATu i ich cybernetyki?
na WAT idziesz jak chcesz za rok zmieniać na politechnike.
mi odradzał wujek - wojskowy. Patrząc po znajomych, którzy tam poszli to jest tak:
Jeden pracuje bo ojciec wysoko postawiony wojskowy.
Drugi się szkoli, bo twierdzi, że potej uczelni potrafi tylko wykonywać rozkazy (był na cywilnych)
Nie idz na informatyke. Chyba ze bardzo lubisz uczyc sie pierdol do niczego niepotrzebnych.
na PJWSTK jest spoko
Programowania akurat na studiach informatycznych jest najmniej. Nie wiem jak wyglada sytuacja na innych uczelniach, ale na pewno nacisk nigdzie nie jest kladziony na programowanie a na technike cyfrowa, elektronike, fizyke lub matematyke.
na PJWSTK jest sporo
Gdańska jest spoko
pjwstk jest spoko
is na gdańskiej... poza spamem fizyką jest spoko
PJWSTK JEST SPOKO!
 
Jeżeli chcesz znaleść prace jako dobrze płatny programista musisz znać obecnie używane przez daną firme technologie i brać udział w ciągłych szkoleniach.
A studia nie wiele mają z tym wspólnego
 
Już na wstępie ci powiem, że łatwo nie jest, a tym bardziej jak człowiek jest po liceum.

po technikum też za dużo nie wiesz, tyle samo co po liceum + niepotrzebne gówno które Ci się w życiu nie przyda.
Program do technikum informatycznego nie jest zmieniany od 10 lat więc z czym do ludzi? Uczysz się czegoś co jest już na wymarciu...
 
Jeżeli chcesz znaleść prace jako dobrze płatny programista musisz znać obecnie używane przez daną firme technologie i brać udział w ciągłych szkoleniach.
A studia nie wiele mają z tym wspólnego

skad wiesz?
 
Back
Top