• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam działającego skryptu Homepay.pl dla Modern AAC

Shikate

Pixel Artist since 2011
Joined
Mar 30, 2011
Messages
404
Reaction score
838
Location
Poland
Siemka, tak jak w temacie. Macie na swoich ots'ach jakiś wytestowany i działający skrypt HP dla Modern? Za pomoc dam +
 
Ten skrypt nie dodaje mi punktów do bazy danych po wysłaniu sms.
 
to nie lepiej napisać w tamtym temacie, że coś ci nie działa zamiast robić nowy temat?
 
Problem jest taki, że kolega XKuzirashi nie rozumie, iż usługi SMS premium musi zrobić bezobsługowe i wszystkie o takiej samej treści, czyli bez względu na to, czy jego gracz wysyła SMS na numer 7355 czy 7955 treść pozostaje taka sama, np. HPAY.JESTEMNOOBEM- wtedy całość działa poprawnie. Jeśli natomiast próbuje być mądrzejszy niż przewiduje system, czyt. polaczkuje, robi usługi HPAY.JESTEMNOOBEM3 dla 7355 oraz HPAY.JESTEMNOOBEM9 dla 7955 to płacz, że nie działa.
 
Po pierwsze napisałem w tamtym temacie, po drugie usługi zostały ustawione na te o takiej samej treści, ale skrypt nie dodaje punktów. Mogę wstawić skrypt jeżeli sobie życzysz.
 
Po pierwsze napisałem w tamtym temacie, po drugie usługi zostały ustawione na te o takiej samej treści, ale skrypt nie dodaje punktów. Mogę wstawić skrypt jeżeli sobie życzysz.
A podałeś poprawny link do pliku wejściowego w panelu Homepay?
Ja mma taki problem ;p że biore testowy kod i wg pisze że mam zły kod
Cool, możesz sobie zbierać te kody nawet, bo w tej sytuacji na nic Ci się nie przydadzą.
 
Link do pliku wejściowego? Mógłbyś mi przedstawić, gdzie to się ustawia? Nie mam osobiście dostępu do HP i przekazałbym koledze, może właśnie przez to tak jak mówisz nie dodawało punktów. Trzeba tam ustawić link do xxx/homepay.php czy system/pages/homepay.php?
 
Miałem podobny problem i gdy dałem taką scieżkę xxx/API/homepay.php wszystko zaczęło działać
 
Okej, a mógłbyś dokładniej opisać gdzie to znaleźć? Byłbym bardzo wdzięczny.
 
Ten skrypt otrzymałem od homepay.pl:
Code:
<?php
$config['homepay'] = array(
	'uid' => 0, // ID PARTNERA
	'provider' => 'John Doe', // DANE PARTNERA (Imię, nazwisko, adres zamieszkania)

	'aid' => 0, // ID TRANSFERU
	'hash' => '', // HASH (HASŁO) TRANSFERU
	'transfers' => array(
		// KOSZT => ILOŚĆ PUNKTÓW
		'3' => 100
	),

	'message' => 'MODERN', // TREŚĆ WIADOMOŚCI SMS (bez HPAY. !!!)
	'sms' => array(
		// KOSZT => ILOŚĆ PUNKTÓW, NUMER USŁUGI SMS
		'3' => array(100, 0)
	),

	'ivr' => array(
		// KOSZT => ILOSĆ PUNKTÓW, NUMER USŁUGI IVR, NUMER TELEFONU
);

if (!function_exists('str_getcsv'))
{
	function str_getcsv($input, $delimiter = ',', $enclosure = '"')
    {
		$tmp = fopen('php://memory', 'rw');
		fwrite($tmp, $input);
		fseek($tmp, 0);

		$res = fgetcsv($tmp, 4096, $delimiter, $enclosure);
		fclose($tmp);
		return $res;
	}                                                                               
}
?>
To plik domena/homepay.php i wyskakuje jak wejdę w pages, iż na 21 linii pliku domena/homepay.pl oczekuje ')', a nie ; ehh
 
Zajebista pomoc.
Mi się tam podoba.

PHP:
<?php
$config['homepay'] = array(
	'uid' => 0, // ID PARTNERA
	'provider' => 'John Doe', // DANE PARTNERA (Imię, nazwisko, adres zamieszkania)

	'aid' => 0, // ID TRANSFERU
	'hash' => '', // HASH (HASŁO) TRANSFERU
	'transfers' => array(
		// KOSZT => ILOŚĆ PUNKTÓW
		'3' => 100
	),

	'message' => 'MODERN', // TREŚĆ WIADOMOŚCI SMS (bez HPAY. !!!)
	'sms' => array(
		// KOSZT => ILOŚĆ PUNKTÓW, NUMER USŁUGI SMS
		'3' => array(100, 0)
	),

	'ivr' => array(
		// KOSZT => ILOSĆ PUNKTÓW, NUMER USŁUGI IVR, NUMER TELEFONU
	)
);

if (!function_exists('str_getcsv'))
{
	function str_getcsv($input, $delimiter = ',', $enclosure = '"')
    {
		$tmp = fopen('php://memory', 'rw');
		fwrite($tmp, $input);
		fseek($tmp, 0);

		$res = fgetcsv($tmp, 4096, $delimiter, $enclosure);
		fclose($tmp);
		return $res;
	}                                                                               
}
?>
Brakowało )
 
Back
Top