• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam działającego skryptu Homepay.pl dla Modern AAC

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: code

Filename: pages/homepay.php

Line Number: 14

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset:

0
Filename: pages/homepay.php

Line Number: 83

Why? Czy wszystkie skrypty Homepay muszę być takie wadliwe?

@EDIT
Mam dokumentacje, ale przecież skrypt elfa chyba to wszystko zawiera. Co może być źle?
 
Last edited:
Why? Czy wszystkie skrypty Homepay muszę być takie wadliwe?

@EDIT
Mam dokumentacje, ale przecież skrypt elfa chyba to wszystko zawiera. Co może być źle?

Fajnie masz zatem mając włączone błędy na produkcji. Ba, nie tyle nawet, że błędy, tylko powiadomienia ;d
Tak, sugeruję Ci skromnie, że to chuja ma do działania skryptu.
 
Moge wyłączyć pokazywanie tych powiadomień tylko, że nie działa mi potwierdzanie przykładowego kodu. Nie pomógłbyś mi na teamviewer lub gg? Wszystko przez to, że gesior jest chujowy ;/ Mam już gotowe wszystko przy stronie tylko buypoints brakuje do 100%.

@EDIT
Jak próbuje potwierdzić kod to strona się odświeża i znika pierwszy błąd z 'code'.

@EDIT2
Do IVR Premium pobiera mi wartości skonfigurowane w SMS. << To już sobie naprawiłem, niedopatrzenie ze strony Homepay.pl, ale teraz jak wybieram z listy daną usługę IVR to numer zmienia się na undefined...

@EDIT3
Sam sobie nie poradzę to pewne...
 
Last edited:
Back
Top