• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam Real Mapy 8.54

Martynka

New Member
Joined
Nov 27, 2009
Messages
139
Reaction score
0
Location
Płock
Jak w temacie szukam sprawnej Real mapy najlepiej na 8.54 a właściwie to całego silnika z mapą tylko że nie z taką co w google można sobie znaleźć chodzi o to żeby nie było bugów (a chociażby jak najmniej) zapłacę
 
Zaplace, hmm napewno by ktos sprzedal ale o jakiej cenie mowisz? :>

bo jak 20 zl to zapraszam na allegro, tam kupisz niby full bla bla bla, a tak naprawie sciagnieta z brayzijskich forum i dodanych gengia,pyre,oken i przy tym narobionych mnostwo bugow !
 
heh

Czekam aż się ktoś wypowie ( Co posiada i czego oczekuje w zamian )

a co ty jesteś zainteresowany Donaj ?
 
nie poleca ci kupowania z allegro kumpel kupił i myślał że się załamie przy odpaleniu ots w silniku z 1kk bugow
 
hehe

w dupie mam hiterie, mam mapę Realia/Doberia ale o kant dupy potłóc całą chyba trzeba edytować ;D
 
Ja mam, dodalem gengia,pyre,oken. Bledow w silniku nie ma, wszystkie questy dzialaja, mysle ze malo bledow na mapce, jak dobrze zaplacisz to moze sprzedam...
 
o_O

Donaj hostujesz obecnie tą mapę ?? jak tak to podaj linka to lookne sobie możesz na pw jak nie chcesz tutaj
 
Nie cierpię przerabianych miast z RL Mapki.
i na dodatek niewyłączony firstitems.
I te 13 plaeyrs onlien xD a psize 700+ xD
 
;D

Ty no bez przesady to tylko mapka a zeby zarabiac kilka k trzeba duzo wiecej niz tylko miec dobrą mapkę
 
Back
Top