• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam zgranej ekipy do swojego projektu

Status
Not open for further replies.

mbbm8

ellexis.pl
Joined
Apr 23, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Witam Was wszystkich!
Chcąc zrealizować swój pomysł na nowy projekt full RPG ots'a, poszukuję:

Mapperów (pięciu)
Zależy mi na mapperach którzy będą w stanie stworzyć każde expowisko z przydzielonej mu specjalności.
Przyjmę każdego kto wykona (samodzielnie) "testową" prace.
"Testowe" prace,
Undead Dragon na wzniesieniu skalnym
Frost Dragon wyspa
Wyvern na wzniesieniu skalnym
Dragon Lord na wzniesieniu oraz pod ziemią
Nightmare kopalnia

5 prac z tego 1 do wyboru, z każdej pracy "wylosuję" najlepszą i najładniejszą. Proszę o wybranie sobie jednej w której Twierdzisz że poradzisz sobie najlepiej. Podkreślam że każdy masz takie same szanse na osiągnięciu danego stanowiska.

Skrypterów lua (nie ograniczona liczba miejsc)
Skrypter ma być elastyczny i wykonać każde przydzielone mu zadanie.
Skrypty nie będą jakieś "kosmiczne" wiec twierdzę że nie powinno być większego kłopotu z napisaniem ich.
Praca testowa,
Pits of Inferno, blisko przy początku questu Pits of Inferno są "dźwignie" które należy poprzeciągać w odpowiedniej kolejności. Wiec, Skrypt ma wyglądać tak, Dopiero gdy przeciągniemy pierwszą dźwignie będzie można przeciągnąć następną i tak od pierwszej do szesnastej

Grafik (wyłącznie jeden)
Poszukuję grafika który będzie w stanie stworzyć sygnaturę oraz reklamę w formie sygnatury. Nie będę go testować! Pracę ocenię i wykorzystam lub nie, jeśli wykorzystam dany grafik otrzyma jednorazowe wynagrodzenie.

Pragnę podkreślić iż nie będę zwracał uwagi na wielkość pracy czy maperskiej czy też skrypterskiej, lecz na dokładność wykonania.
Wszelkie dodatkowe pytania i niejasności proszę kierować na numer mojego Gadu-Gadu (13624614)

Pozdrawiam i zapraszam!
 
Last edited:
Ha lepiej się naucz najpierw pisać :/ "Mapreów" a potem szukaj ekipy, a tak po za tym skąd mamy wiedzieć, że nie zabierzesz sobie po prostu tych prac ? :> ja co do tego projektu mam wątpliwości, czy masz już dedyk, jak tak to jaki ? jak będziesz płacił za niego ? ;/
 
1. Szukasz frajera który zrobi Ci mapke bo Ci sie nie chce?
2. Szukasz zgranej ekipy? To stąd wyjdź ^^
 
#up
Jak chcesz krytykować moje pismo to naucz się pisać z dużej litery!

###
Nie nie szukam frajera do zrobienia mapy ponieważ tylko skrypt będę sprawdzał osobiście, a z map oczekuję na ss... Więc nie wiem o co wam chodzi ;|
Dla jasności napiszę! Z prac oczekuję na ss! Skrypt proszę przesłać na pw, a co do grafika to chcę dogadać się osobiście.
Jeśli chodzi o dedyka to cóż... Owszem nie mam dedyka jeszcze wykupionego, ale mój komputer jest:
Dwuprocesorowy - (2x Inter Core 2 Duo),
Ram - 12 GB
i dysk dwardy 2x 500GB
Wiec myślę że utrzyma "kilka" osób :)...

Ha lepiej się naucz najpierw pisać :/ "Mapreów" a potem szukaj ekipy

Zauważ iż mogę szybko pisać na klawiaturze, wiec mogłem chyba przez przypadek nacisnąć nie ten klawisz na klawiaturze...

to jakiś początkujący, dlatego nie umie pisać :/

Dlaczego twierdzisz iż nie potrafię pisać? Sądząc po zapotrzebowaniu i oryginalnym sensie twej wypowiedzi, twierdzę że wolę nie umieć pisać niż nie używać rozumu i nabijać bezsensowne posty...
 
Last edited:
Powinienes jeszcze wspomniec o swoim downloadzie/uploadzie.
 
mbbm8 ej wiesz co ja chyba pójdę do twojej ekipy ok ? nie śmiejcie się z niego on dobrze myśli my mu zrobimy mapę on bezie kasę zarabiał i każdy będzie zadowolony . Ja nic nie potrafię ale mogę być w twoim teamie ok ? da rade ? czy nie ? proszę !!!! jeszcze nigdy nie współpracować z analfabetą !!
 
Ja chem do timu.

w folnych hwilah robjie skrypdy na speeele umjiem eksane poks.

zropie wszystko za ciepie !


:D

edid@@@
jezdem poczatkujacy




Ej to konkurs jakis? Kto bedzie za Ciebie wszystko robil?
 
Witam Was wszystkich!
Chcąc zrealizować swój pomysł na nowy projekt full RPG ots'a, poszukuję:

Maperów (pięciu)

Nie piszę się Maperów tylko Mapperów, popraw ;)
 
#up
Dzięki!
Ja chem do timu.

w folnych hwilah robjie skrypdy na speeele umjiem eksane poks.

zropie wszystko za ciepie !


:D

edid@@@
jezdem poczatkujacy




Ej to konkurs jakis? Kto bedzie za Ciebie wszystko robil?

Nie to żaden konkurs, tylko nie mam zamiaru pracować z byle kim...
Ja raczej też nie będę siedział bez czynnie ponieważ znam dosyć dobrze język php. Po prostu szukam dobrego zespołu bo mam zamiar zrobić dobry ots, a nie tek jak w pojedynkę ot z teleportami i exp x999...
 
#up
Dzięki!


Nie to żaden konkurs, tylko nie mam zamiaru pracować z byle kim...
Ja raczej też nie będę siedział bez czynnie ponieważ znam dosyć dobrze język php. Po prostu szukam dobrego zespołu bo mam zamiar zrobić dobry ots, a nie tek jak w pojedynkę ot z teleportami i exp x999...

wiesz moze powiem ze osobie z liczba postow 9 bym nie zaufal xd
 
#up
Liczba postów ma dla Ciebie znaczenie?;o Jeśli tak to powodzenia w życiu! :) To co jak "nabije" 400+ postów to będę godniejszy zaufania? (zastanów się zanim coś napiszesz)
Wszystkich którzy nie boją się "zaufać" gorąco zapraszam!
 
Last edited:
Szczerze ? Na tym forum nikogo nie znajdziesz :/ sam szukałem teamu i z mojego tematu zrobiło się 1 wielkie spamowisko + dostałem warna za to że zacząłem ich przezywać bo mnie wkurwiali :( radzę teamu poszukać gdzie indziej :)
 
Szczerze ? Na tym forum nikogo nie znajdziesz :/ sam szukałem teamu i z mojego tematu zrobiło się 1 wielkie spamowisko + dostałem warna za to że zacząłem ich przezywać bo mnie wkurwiali :( radzę teamu poszukać gdzie indziej :)

Dobra rada ;)
Btw. to forum jest bardziej jak koło gospodyń wiejskich, wszyscy smieja sie z otsow rpg, a jak przyjdzie co do czego, nowe outfity, wlasna mapa itd. To 'o ale fajne hce mjec gjeema na tym oteesjeee jaaacjebjeee ale wypashny!'

Po 1, zero zrozumienia.
Po 2, może jest na polish thread kilku ludzi ktorzy pomogli by ci i są w miare rozgarnięci, ale ludzie tacy jak Piotrek1447 (pozdrowienia z Boguchwały ;)) wysmieja cie, obroca temat w zart i tyle. Jak chcesz szukać ekipy, to idz na tnp, otsoft, albo otserv i tam zrób temat. Chociaż wątpie czy i z takimi wymaganiami jakie sobie stawiasz ktoś chciał by do ciebie dojsc.
No i wreszcie po trzecie, bla bla bla, enter.
<enter>
Opisz co będziesz TY robił, na czym masz zamiar się skupić, do czego potrzebujesz ludzi, jaka jest twoja wizja, i tak dalej...

powodzenia ;)
 
#up
Najmądrzejszy post w tym temacie! I co mam powiedzieć jedno wielkie dzięki! Rep+. Po tym co zobaczyłem to bez problemu stwierdzam że masz rację! Założę ten sam temat na otsoft. :D Może zmienia wymagania :|
 
racja idź na tnet/otsoft tam pelno skilzorow z 7 letnim doswiadczeniem, tu sa same nooby
 
racja idź na tnet/otsoft tam pelno skilzorow z 7 letnim doswiadczeniem, tu sa same nooby

Wydaje ci się że jesteś fajny?

Btw. nie sugeruję że siedzą tu same nooby, tylko nikt nie potrafi podejść do tematu z powagą --
Czepiacie sie bledow jak jakies jebane dzieci, programistom tez wychodza bledy jak pisza szybko w konsoli, oby was chuj pogrzebał że tak lekko powiem.

Tam przynajmniej są ludzie którzy są chętni do stworzenia czegoś nowego, jak nie wyjdzie, przykro. Można spróbować za rok, jeżeli się podszkolisz w tym czym jesteś dobry.

Próbuj wszędzie, zbierz ekipe, i pokaz im ze mozna coś stworzyć.
Jednakże jeżeli sam będziesz tylko dyrygentem, i nie bedziesz nic robił, wszystko się posypie. Chyba że będziesz takim ludziom płacił.

Mój mózg nie ogarnia tego, dla czego na tym świecie żyja takie nooby. Boże, widzisz, a nie grzmisz. A może cię nie ma? Bo dopusciles sie takiego uchyłu ;\
 
#up
Liczba postów ma dla Ciebie znaczenie?;o Jeśli tak to powodzenia w życiu! :) To co jak "nabije" 400+ postów to będę godniejszy zaufania? (astanów się zanim coś napiszesz)
Wszystkich któży nie boją się "zaufać" gorąco zapraszam!

mwhaahahah wez prosze wyjdz.

po pierwsze to nie " astanawiam " się tylko ja to wiem ze każdy pajac moze zrobic sobie konto z 8 postami i pisać Bóg wie jakie rzeczy. Po drugie to niewiem co ma życie do tego forum,wydaje mi sie ze po to jest licznik postów po coś został umieszczony na forum :|
 
mwhaahahah wez prosze wyjdz.

po pierwsze to nie " astanawiam " się tylko ja to wiem ze każdy pajac moze zrobic sobie konto z 8 postami i pisać Bóg wie jakie rzeczy. Po drugie to niewiem co ma życie do tego forum,wydaje mi sie ze po to jest licznik postów po coś został umieszczony na forum :|

Ale zauważ że np. ja mam konto od lutego 2008 roku, nawet wcześniej przed Tobą, i do tej pory nie miałem czasu uczestniczyć w życiu forum Otlandu. Co mają właściwie posty i uczestniczenie w forum life do szukania ekipy? Licznik postów jest po to żeby widzieć ile user wniósł, a nie po to żeby oceniać go po ich ilości...
 
Status
Not open for further replies.

Similar threads

Back
Top