• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Temat nie na temat

Status
Not open for further replies.

tfs

New Member
Joined
Aug 25, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Location
OtLand
O Elf widać Cię to zdenerwowało i musiałeś zamknąć temat żeby nikt dalej się nie mógł wypowiadać? Nie dałeś mi szansy ustosunkować się do tego. A zacznę może od tego że ja w mojej wypowiedzi Cie nigdzie nie wyzwałem ani nie obraziłem tylko wyraziłem swoją opinie na ten temat! Widać źle to odebrałeś i znowu musiałeś pokazać kto tu rządzi. Niestety nie robi to na mnie wrażenia.
Co do Hall of Flame, wiesz ja myślę że każdy powinien mieć prawo do własnej opinii o danej osobie, a nie Ty z góry zakładasz, że ktoś tam raz sobie coś przeskrobał to już należy go skreślić, zwyzywać i dodać jeszcze na listę.

Teraz napiszę o czymś innym bo już od dawna mnie to strasznie irytuje. Widzę dalej kontynuujesz wprowadzanie swoich 'standardów' do TFS. Były kody na które ktoś pracował latami a Ty je niszczysz, uważasz tylko swoje za słuszne. Znasz zapewne PHP i chciało by Ci się na nowo uczyć wszystkich funkcji bo autorzy by uznali że źle są sformułowane? Podam Ci dla przykładu: strlen, strtolower, strtoupper Ty zapewne zmienił byś je na coś w stylu: hejStringLenghtReturnMePls. Kropkuj dalej swoje commity bo sam nie wiesz jak nazwać to 'coś' co wprowadzasz. Tylko kropkami można je opisać. Niedługo revscriptsys a Ty zajmujesz się bzdetami bo inaczej tego nie można nazwać. Robisz zamieszanie zamiast wprowadzać coś użytecznego. Na 2911 commitów zapewne ~2800 jest Twoich. Zobacz jak Talaturen coś wprowadza to jego lista jest długa na 2 strony, tak samo robią wszyscy w OpenTibii (gdzie aktualnie jest rewizja 4990 a mają prawie 10 projektów pod sobą i 5 lat commitowania) a Ty po prostu usilnie dążysz do czegoś innego, nie wiem nie chcę snuć domysłów ale podejrzewam że masturbujesz się przy liczbie Twoich commitow. Ale to nie one są miarą pracy jaką ktoś włożył aby projekt się rozwijał.

PS. Samme czemu usunąłeś moją wypowiedź w temacie "Stages checker?", czyżbyś uznał ją za zbędną? ;) Bo według mnie była bardzo trafna i odpowiedziała na pytanie autora.

@Slawkens
 
Poprawnie, a tak z ciekawosci czemu nie piszesz z prawdziwego konta?
 
Co do Hall of Flame, wiesz ja myślę że każdy powinien mieć prawo do własnej opinii o danej osobie, a nie Ty z góry zakładasz, że ktoś tam raz sobie coś przeskrobał to już należy go skreślić, zwyzywać i dodać jeszcze na listę.

Chyba nie za bardzo zrozumiałeś cel, HoF - mieszczą się tam osoby które grzeszą swoją inteligencją a biorą się za OT (ale nie koniecznie tylko te osoby np. Paxton - ocenia ludzi po wyglądzie).

PS. Samme czemu usunąłeś moją wypowiedź w temacie "Stages checker?", czyżbyś uznał ją za zbędną? ;) Bo według mnie była bardzo trafna i odpowiedziała na pytanie autora.

Racja, musiałem być pod siłą presji wiedząc że w polish board co 2 post to spam.

Post został przywrócony, dzięki za informację.

Myślę że na resztę Twojego posta odpowie Elf :p
 
Huh? Śmiałeś się, bo oceniłeś że wygląda chujowo.

Hehehe!
 
No czyli ocenilem jego wyglad, a nie osobowosc.

Zreszta jak poprzez forum moge cokolwiek innego ocenic?
 
Oceniłeś jego wygląd, wjeżdżając mu przy tym na osobowość.
 
Więc po co się śmiałeś? Na Twoje zdjęcie ktoś inny zareagował by tak samo, jaka by była Twoja reakcja?
 
Zreguly mam wyjebane na takich ludzi.

Zreszta kto tu mowi o ocenianiu, oceniles mnie na Polskiego dresa a niby skad to wiesz? Dresem nie jestem, i nigdy nie bylem.
 

xD

#Paxton

z Twojej gadki wynika że jesteś, albo kiedy się rodziłeś tak Cię wyrzuciło że zajebałeś w ścianę przez co masz stały uszczerbek na zdrowiu albo po prostu byłeś bity w Polsce dlatego uciekłeś za granicę i tam możesz pokazać kto to Ty :cool:

Zresztą, o czym my tu mówimy, wstaw swoje zdjęcie a powiem Ci kim jesteś :)
 
agree with "tfs" tak dalej "ondeath" i
Code:
	<movevent type="StepIn" itemid="416" event="script" value="tiles.lua"/>
zamiast
Code:
	<moveevent event="StepIn" itemid="416" script="switch_tile.lua" />
randomization yeah
groups xml yeahhh
fuck fuck otserv db structure !
elf przecierz ma "elf db structure"
Code:
class compat i innych 10 plikow zamiast 2 global.lua oraz functions.lua
aby tak dalej ^^ żądze wladzy :X
cos pominelem jeszcze?;x
 
To nawet smieszne nie bylo, jak to czytalem przypomniala mi sie podstawowka.

A bity to raczej nie, sam sie napierdalam cwicze MMA.

Na osiedle w Krakowie wracam co wakacje.
 
Ty i ta twoja ironia.

Na tym forum liczy sie tylko kto jest lepszym programista, kto umie 'shackowac' OTS i kto wie jak napisac NPC z wlasnymi modyfikacjami.

Niech zgadne, ty dostajesz lub dostales kiedys porzadny wpierdol i pozostaje ci jedynie siedzenie na forum czyz nie?

Nie oszukujmy samych siebie, i tak wiemy ze zaprzeczysz.
 
#Topic:

1. Tak bo kurwa mać ja dałem do swojej sygnaturki:
"NPC... z własnymi modyfikacjami + ..." i odrazu mnie ocenił
Elf. Musisz zrozumieć Elfie że nie jestem debilem, ani noobem,
mogę co chce mieć w sygnaturze.

2. Nie wiem dlaczego dodałeś mnie do Hall of Flame,
za mój nick? A ty masz FightingElf i co myślisz że jesteś lepszy.
Ludzi się nie ocenia po nicku a po charakterze chyba jeszcze tego nie wiesz...

3. Potrafisz też kłamać w 100%, więc dla mnie możesz się nazywać
"prawdziwym-kłamcą" :)

4.Najpierw oceniaj sie i dodaj siebie do Hall of Flame a później innych, jedna rada elfku-ssaczu :p

Wszystko kierowane do Elf-a.

Jestes tam z dobrego powodu, nawet teraz tego nie zrozumiales, ze to nie elf Cie dodal, tylko Samme. Pozatym, jezeli sie przejmujesz jakims smiesznym tematem to gratulacje...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top