• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia 10.0

Mogą to zrobić kiedykolwiek, miało być po wprowadzeniu PvP.
 
O co dokładniej chodzi z tym połączeniem serwerów, moglby mi ktos pokrótce wytłumaczyc? :)
 
O co dokładniej chodzi z tym połączeniem serwerów, moglby mi ktos pokrótce wytłumaczyc? :)

Stare serwery zostaną połączone bo znikomy jest sens utrzymawania serwera dla 100-200 osób na dzień. Takie właśnie światy połączą się w jeden, w ich miejsce być może powstaną nowe (nowe zawsze przyciagają dużo ludzi, chociaż najnowsze hardcory pokazały, że nie ale to ze względu na typ pvp).
 
Tak sobie własnie kiedys myslalem, czemu Cipsoft jeszcze na to nie wpadł, ale oni ostatnio przecież dodali nowe serwery(?) Według mnie starczyło by z 25 tych serwerów, nie wiecej. I tak gra coraz mniej osób :(. *boty*
 
Cipsoft na to nie wpadł, zaakceptowali po prostu sugestie graczy.
 
No tak, przecież ważniejsze żeby hajs leciał, lepiej dac outfit/mounta w gratisie do pacc :).
 
Może aż tak nie zależy im na hajsie?

nie zalezy, patrzac na zaangazowanie cipsoftu w updaty teraz i porownojac to z iloscia graczy online, oni zawsze byli niechetni do reklamy i do tego czesto banuja duzo ludzi czy tam deletuja
 
Cenzura gorsza niż w ustawie ACTA, delete za głupoty, gówniana reklama tylko dlatego gracza odchodzą (/odchodzili), do PVP idzie się przyzwyczaić (tego przed update, bo o tym jeszcze nie czytałem :D), a aktualizacje to najlepsze co im wychodzi od ostatnich lat.

Taka moja opinia.
 
A nie pomyślałeś, że za reklame też trzeba zapłacic?
Tylko, że Tibia to gra o której słyszał praktycznie każdy, wiec po co reklamowac jak i tak wiecej ludzi jej nienawidzi za grafike, chociaz nie mają pojecia o co tak naprawde chodzi w tej grze i najprawdopodobniej nie mieli nigdy okazji zagrac.

Ale z tą cenzurą sie w sumie zgadzam. :)
 
To jest wynikiem reklamy, gdyż nie potrafili przekazać wystarczających informacji dla potencjalnego gracza do spróbowania tej gry :D

Według mnie teraz jest już nieco za późno, a tibię powinni wprowadzić na smartfony do AppStore i Android Shopa tylko w wersji full a nie ME, i gra zyskała by znacznej popularności, bo na urządzeniach mobilnych ludzie szukają nowości.
 
To jest wynikiem reklamy, gdyż nie potrafili przekazać wystarczających informacji dla potencjalnego gracza do spróbowania tej gry :D

Według mnie teraz jest już nieco za późno, a tibię powinni wprowadzić na smartfony do AppStore i Android Shopa tylko w wersji full a nie ME, i gra zyskała by znacznej popularności, bo na urządzeniach mobilnych ludzie szukają nowości.

już sobie to wyobrażam, reportaże tvn'u z gimbazjum, "zły cipsoft, postanowił znowu zaatakować, tym razem jest to bardziej niebezpieczne, gdyż złowieszcza gra będzie dostępna po za kontrolą domową rodziców, praktycznie w każdym miejscu z dostępem do internetu dla osoby posiadającej smartfona"

"dzieci na przerwie zamiast grać w piłkę na boisku, to pushają piksel na wzór piłki"

"zamiast poznawania tajnik chemii czy matematyki, oni robią zadania na zdobycie magicznych mikstur, a astronomia jest już praktykowana tylko na Edron Academy"

"dzieci na pytanie kim chcą zostać w przyszłości, co raz rzadziej odpowiadają strażak/policjant/nauczyciel/lekarz/etc, teraz w grę wchodzą tylko elitarni rycerze, królewscy paladyni,.."

"dom, to teraz miejsce na itemy"
 
E tam moim zdaniem Tibia i tak sie konczy, po co oszukiwac samego siebie co? :)

Z roku na rok gra coraz mniej osob.
 
E tam moim zdaniem Tibia i tak sie konczy, po co oszukiwac samego siebie co? :)

Z roku na rok gra coraz mniej osob.

załóż temat na forum, kiedy kto przestał grać na rl tibii, to zobaczysz, że w to nie gra się już od paru lat, a nie od dwóch apdejtów
 
Przecież nie napisałem, że od dwóch apdejtów, tylko, że z roku na rok.
 
W zasadzie jak połączą te serwery to ja na ich miejscu bym postawił serwer 0,25rate, 0,5x rate bo 2x już są ^_^
 
Wyjebac 2x rate zostawic kilka normalnych serwerów, kto normalny na 0,5 expa by gral?
 
Już nie pierdolić że tibia upada bo prędzej taki metin padnie niż tibia.
Przez ponad 15 lat nie jest łatwo utrzymać taką liczbę graczy a taki metin co ? leci już na łeb na szyje.

- - - Updated - - -

Teraz jest 15 tyś a w okolicy 18-22 jest ponad 20 tyś to jest mało? ile gra na metinie osób? hm?
 
Back
Top