• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trzeba cos zrobic z Real Mapami!

Zniszczyc RealMapy?

  • Ta!

    Votes: 20 51.3%
  • Nie! RealMapy sa cool i daja spore zyski

    Votes: 19 48.7%

  • Total voters
    39
Status
Not open for further replies.
Temat na poziomie...

Usuniecie RL Mapy to nooby się wezmą za stawianie OTSów z own mapkami z Otlandu & TNET. Nie będzie rl map, będzie kasa z own map.
Nooby zawsze znajdą drogę :D
 
Co do wałkowanych w kółko tematów: część faktycznie po prostu spamuje, ale te wyszukiwarki są ch warte, wiem, że jakiś temat był, nawet jego nazwe znam, wrzucam w wyszukiwarke a mi wywala 50+ stron wyników z czego 99% nie jest w żaden sposób związana z tematem

Gdyby to poprawić przynajmniej część powtarzanych tematów by znikła(ewentualnie jakieś faq czy przyklejone z tymi problemami)
 
Co do wałkowanych w kółko tematów: część faktycznie po prostu spamuje, ale te wyszukiwarki są ch warte, wiem, że jakiś temat był, nawet jego nazwe znam, wrzucam w wyszukiwarke a mi wywala 50+ stron wyników z czego 99% nie jest w żaden sposób związana z tematem

Gdyby to poprawić przynajmniej część powtarzanych tematów by znikła(ewentualnie jakieś faq czy przyklejone z tymi problemami)

no szukarka vb jest rzeczywiscie chuja warta, ale google dobrze sobie radzi
 
Jako owner jednego z większych serwerów postawionych na rl mapce zgadzam się, że takie serwery pod administracją osób, które mają zerowe pojęcie o ots to przesada. Jednak z własnego doświadczenia (4+ miesięcy z vexorią) wiem, że jeżeli admin ma serwer w dupie to w końcu gracze mu go zniszczą... Nawet nie zdajecie ile jest ekip, które tak zawzięcie będą crashować Ci otsa póki nie upadnie. Dlatego wszystkie tego typu projekty stawiane przez dzieci(bo zazwyczaj one tracą wiarę w siebie po pierwszej porażce) trzymają się góra miesiąc,a zarabiają na nich naprawdę niewielkie pieniądze( <3 opłata instalacyjna ovh <3), ponieważ ludzie nie kupują itemek na serwerze, który ciągle crashuje lub mogą je sobie sklonować.

Dlatego uważam, że jedyny sposób walki z tymi nastawionymi tylko na kase rl mapkami to pozwalanie padać im z powodu głupoty ownerów i nie pomagać takim ludziom, którzy błyszczą swoją niekompetencją na odległość i oczekują, że WSZYSTKO ZOSTANIE IM PODANE NA TACY.

OWSZEM i ja sam wiele razy prosiłem o pomoc znajomych, jednak Oni nie robili za mnie wszystkiego, lecz pomagali/doradzali mi tam gdzie ja wolałem poradzić się kogoś mądrzejszego z racji na komfort graczy na moim serwerze.

Pozdrawiam
Legolas ;)

legolasiku malenki sam jestes jednym z tych debili - chojraka prosisz o skrypty lua (bez niego bys nawet nie umial zrobic najprostszego skryptu po tych 4 miesiacach) i innych o zabezpieczenia serwera gdy jakies lamusy ci go ddosuja, takze nie jestes upowazniony do wypowiadania sie w tym temacie pozdro i potancz
tutaj jeszcze lap linka http://otland.net/624717-post12.html
Sad But True.
Umiem zrobić nawet więcej niż najprostszy skrypt, a Chojraka proszę zazwyczaj gdy nie mam czasu lub czegoś nie umiem(nie, nie jestem kolejnym wszystkowiedzącym Kocim lub innym z "expertów"), ponieważ moje prywatne życie nie tylko ogranicza się do otsa. Owszem DDOSowali mi ludzie, ale nauczyłem się przed tym bronić również z pomocą znajomych, którym naprawdę wiele zawdzięczam i tego nie ukrywam, ale to nie znaczy, że przez te wszystkie miesiące sam się czegoś od nich nie nauczyłem. Poza tym gdybym był noobem odpuściłbym sobie już wiele razy ten serwer, jednak ciągle się uczę radzić z problemami samodzielnie i inwestuje w to wiele czasu, którego mam bardzo mało szczególnie, gdy mam szkołę ,aby uczynić go lepszym.

Btw. Wypowiadać się mogę w każdym temacie skoro to forum publiczne :)

@link
Co z tego? Może niektórzy uważają mnie za nooba, ale to już ich sprawa, może tak jest może nie, w każdym razie to nic nie wnosi do tematu :eek:
Gówno prawda.


Popieram w 100%, jednakże Talaturen sam jest noobem i hostuje globalną mapę, dlatego nie ma zakazu to raz, a dwa- nie przysrał się jeszcze do niego CipSoft, co zrobił w przypadku OTFans, na czym oni tak nawiasem stracili trochę użytkowników.
 
@ELF

Powinniście zrobić żeby RealMapa nie działała pod nowszego TFS'a a następnie [nie wiem czy to możliwe] wy DEVELOPERZY TFS'a moglibyście stworzyć jedyna perfekcyjna RealMape mam na myśli bez gengi, oken, pyre wszystkie qesty jak na real low exp i pacc za sms'a. I to by mógł być jedyny ots z RealMapa wtedy by było elegancko a nie 1000000 OTS'ow z RealMapai i każdy właściciel tego OTS'a myśli co dodać do sms shopu żeby zarobić więcej np. GOD Legs, GOD Sword itp.
 
@ELF

Powinniście zrobić żeby RealMapa nie działała pod nowszego TFS'a a następnie [nie wiem czy to możliwe] wy DEVELOPERZY TFS'a moglibyście stworzyć jedyna perfekcyjna RealMape mam na myśli bez gengi, oken, pyre wszystkie qesty jak na real low exp i pacc za sms'a. I to by mógł być jedyny ots z RealMapa wtedy by było elegancko a nie 1000000 OTS'ow z RealMapai i każdy właściciel tego OTS'a myśli co dodać do sms shopu żeby zarobić więcej np. GOD Legs, GOD Sword itp.

poki tfs bedzie open source bedzie mozna robic rl mapy, bo wszystko da sie edytowac, wiec zabezpieczenia beda zbedne ;]
 
poki tfs bedzie open source bedzie mozna robic rl mapy, bo wszystko da sie edytowac, wiec zabezpieczenia beda zbedne ;]

Ale nooby nie beda bawic sie w hard-coding, no i jeszcze jakis zakaz pisania poradnikow by sie przydal. :)
 
Czesc Paxton.
Macie tam jakies fajne studia w Londynie?
 
Jest kilkaset, ale ja chyba ide do City of Westminster bo podobno dobry kierunek na web developerke jest, mozesz pomyslec rowniez nad University of London na pewno na CV bedzie robilo wrazenie :) Natomiast wszyscy odradzaja mi Essex nie wiem czemu, no ale coz.
 
Na Polskie ok~ 20,000 rocznie. Ceny maja sie podobno zmienic od przyszlego roku na wieksze :(
 
Popieram w 100%, jednakże Talaturen sam jest noobem i hostuje globalną mapę, dlatego nie ma zakazu to raz, a dwa- nie przysrał się jeszcze do niego CipSoft, co zrobił w przypadku OTFans, na czym oni tak nawiasem stracili trochę użytkowników.

Cipsoft przysrał się do otfansu? Mógłbyś przybliżyć tą sytuację (kiedy ona była, etc.)?
 
Nie wiem czy w Polsce jest taniej heh, mozesz liczyc na wsparcie od rzadu.

A tak nawiasem mowiac nie wyobrazam sobie wyprowadzki z Polski tutaj na studia, mam ukonczone GSCE tutaj i robie teraz kursy National a i tak nie mam nawet 90% szans na dostanie sie na studia, nie wiem jak oni to robia z obco krajowcami, dobrym rozwiazaniem jest zrobienie sobie tak zwanego gap year tak jak ja mam zamiar zrobic i porobic kilka platnych kursow i zrobic certyfikaty Microsoftu dla przykladu.
 
A może by tak wrócić do tematu?

@Topic
Jak mówiłem że to ścierwo to nie słuchali. Rozpierdalałem co się dało przez pma ( Kochamy load data local infile <3 ), to połatali. No, życie.

Peace & Love.
 
@Paxton
Czy ty w ogóle wiesz jaka wiedze musisz mieć żeby zdobyć certyfikat od ms lub cisco ...
 
Sad But True.
Popieram w 100%, jednakże Talaturen sam jest noobem i hostuje globalną mapę, dlatego nie ma zakazu to raz, a dwa- nie przysrał się jeszcze do niego CipSoft, co zrobił w przypadku OTFans, na czym oni tak nawiasem stracili trochę użytkowników.
Daj IP servera.
 
po co wy cos planujecie, jak wam wszystko moze sie odwidziec... po za tym to jakie papiery bedziesz mial nie beda stanowic dowodu na Twoja "niby" wiedze i umiejetnosci, w wiekszosci przypadkow tak jest, ale nie powinno tak byc... potem takie frykasy wychodza w gotowaniu
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top