• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trzeba kiedyś odpuścić...

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Status
Not open for further replies.
bywaj zdrów lancequ, swoja droga przydatne rzeczy tam znalazłem ale chyba ich nie wykorzystam :<
 
Wypiszcie co było w tej paczce wgl bo nie chciało mi się nawet ściągać.
 
Wiem że liczyłeś na insta 9999 lajków, stąd ten post. Odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie możecie.


Rozumiem że Tala Ci daje przyzwolenie na takie zachowanie? Meh, pewnie nawet jakbym dostał bana to by tylko nonszalancko wzruszył ramionami i na odchodne rzucił "I dont speak Polish" jako argument na wszystko co tutaj się wyprawia. Enjoy warnowanie niewygodnych osób dla boardu za rzekomy trolling, a w następstwie permowanie ich z notką typu 'niereformowalny, masa stron warnów', 'niewygodnych' w sensie takich którzy mają problem z sprawianiem przez Ciebie władzy tutaj, pozostaje mi tylko wykrzyknąć Cedant arma togae! i dostać warna za trolling, to musi boleć - nie znać istoty erystyki.

Wybaczcie za ten poważny post w tym już mniej poważnym temacie ale po prostu gardzę totalitaryzmem.

też nim gardzę, ale i tak dałem mu lajka xd
 
Ehhh co za dzieciaki. Przecież, dla was Pan Lanceq, dał wskazówkę do otworzenia tej paczki. Powiem jeszcze, że skrypty lancqa i jego rozwiązania są całkiem ciekawe. Szkoda, że już się nie bawię w otsy bo bym zlajkował.

PS
W prezenciku brakuje tylko kodów do LoLa! :$
 
Dzięki za docenienie mojej pracy chłopaki.
 
hmmmm into reverse tailing jesli to prawda ale cos mi nie idzie ;p
 
Last edited:
Ogólnie najśmieszniejszą rzeczą jest to że teraz zdaliście sobie sprawę z tego że ten temat to nie był żart prima aprillisowy :)

Plik zostawiam, dla Was, bierzcie z niego wszyscy i stawiajcie swoje jednodniowe otsiaki.
 
ta paczka wg nie działa :D

rhjbRjL.jpg
 
no to kurwa powiedz jak ro zrobic a nie pajacujesz
 
Jeżeli lanceq daje coś za darmo to wiedz, że coś się dzieje.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top