• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ventrilo.

Backy

Vivere militare est
Joined
Feb 25, 2009
Messages
157
Reaction score
2
Location
P(r)oland/Sanok
Siemanko

Panowie, może ktoś z was wie jak zrobić na własnym serwerze ventrilo tak że nie widać ilu użytkowników jest na danym kanale?

Wersja venta to 2.1.4
 
Wiesz, to, że ja, Ty i kilka innych osób zarabiamy po 5-6k zł miesięcznie (może Ty więcej, nie wnikam) nie znaczy, że taki Koci czy ktoś ma tyle kasy żeby płacić ~1zł/slot:p

Uo! Zarabiasz 5-6k/month?! Zostaniemy kolegami? :wub:
 
Wiesz, to, że ja, Ty i kilka innych osób zarabiamy po 5-6k zł miesięcznie (może Ty więcej, nie wnikam) nie znaczy, że taki Koci czy ktoś ma tyle kasy żeby płacić ~1zł/slot:p



Nie miał bym nic do tego ale żebyś chociaż te pieniądze zasłużenie dostawał :mad:
 
Korzystam, i będę dalej korzystał gdy noob otsy wyginą bo ich czas wkrótce minie.



HEHEHEHEHE


btw. Stormreaver

Chwalisz się że takie kokosy ciągniesz na otsach a coś chyba Ci pieniędzy zabrakło na odpalenie http://salvador.mine.nu/
Start przelozony ze wzgledow finansowych ! / we dont have any money for serwer, and serwer start later
w sylwestra przewaliłeś 5-6k zł ? dla takiego biznesotsowca 400zł na dedyk to pikuś powinien być

he he ?
 
Niah Niah Niah :)

Kret's killing spree
 
Ty storm jestes ta kurwa co na gg jej pomagalem a pozniej ze swojej plain db "hackowala" mi graczy na serwie i wkrecala, ze to ja ich opierdalam aby wiecej smsow slali?
 
Back
Top