• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Windows 8

...z mojego zdania, które podkreśliłeś, chyba nic nie zrozumiałeś. Dla kogo są, dla tego są, wszystko opisałem dość jasno z mojej perspektywy widzenia.

Twoja perspektywa widzenia, która ocenia innych, którzy to już mieli styczność z WIN8, a nie tylko CZYTALI jak Ty mój drogi kolego - wieje hipokryzją.

Swoja drogą wracając do tematu. W moim odczuciu nowy Win8 jest ok, sporo uproszczen, płynność, innowacyjność. Kwestia przyzwyczajenia sie i przeskoku na coś nowego, innego dla przecietnego Kowalskiego.
 
Miałem okazję posiedzieć na win8 u kolegi, jak wgrał moda na powłokę jak w win7 nie widziałem dużych różnic, najbardziej bolał mnie brak aero(charakterystycznej dla win7 szklanej kompozycji) może i im zależy na optymalizacji ale mogli by też pomyśleć o tych którzy nie używają zintegrowanych kart graficznych.
Ogółem to jest jak windows vista - dużo osób wypowiada się negatywnie a jak dla mnie możliwości ma te same co jego poprzednicy
miałem laptopa z vistą home basic i jakoś mnie nie dotykały te ogromne dziury na które wszyscy narzekali tak samo jak nie rusza mnie płacz jaki to gówniany jest windows 8
ale mimo wszystko nie jestem w stanie przyzwyczaić się do tego UI i jednak poczekam aż przestaną wydawać gry na win7 zanim przesiądę się na coś nowszego(chociaż nie wykluczam instalacji windowsa 8 na moim przestarzałym laptopie).
 
jak to tak mozna narzekac na jakies UI (metro), z ktorego w ogole nie trzeba korzystac, ani troche. Przywrocenie 'menu start' nie jest trudne, nawet tego nie zrobilem, a i tak w ogole nie wchodze do metro.
Pulpit niczym sie nie rozni (https://i.imgur.com/jyBJ1gM.jpg), to o co te wielkie krzyki? =o

Porownywanie Windows Store do repozytoriow Linuxa tez sie troche mija z celem, bo nie jest to ani troche podobne, aplikacje tam dostepne sa tylko pod Metro.
 
Do userów win8:
Też macie taki marny efekt podczas przenoszenia okna otwartego folderu w inne miejsce na pulpicie(być może moje sterowniki nie lubia win8 albo odwrotnie)?
23234057953098949236.png


@edit
Tak nie powinno być, to wina sterowników - ciekawe ile teraz będę czekał aż HP wyda sterowniki do mojego lapka kompatybilne z win8(aktualnie mam te z windows update i cos nie hula).
 
Last edited:
Help
Mam lapka z win 8 Sony VAIO(modelu nie podam bo to nie ważne) i ostatnio wziolem uruchom ponownie i zaktualizuj i juz sie nie chce wlaczyc :(
przyjmą do reklamacji?
 
Help
Mam lapka z win 8 Sony VAIO(modelu nie podam bo to nie ważne) i ostatnio wziolem uruchom ponownie i zaktualizuj i juz sie nie chce wlaczyc :(
przyjmą do reklamacji?

"Wziołem" ??????????????????????????????????????????????????????????????????
 
Back
Top