• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Windows 8

to teraz który jest który o_O ale patrzcie jaki jebany

nawet ma tyle samo reputacji!!! xD

posty tylko różna ilość i join data inna
 
20121122220540982.png


Już się chwalił.
 
ale właśnie niewiem za co dostałem, tzn za który post, jak się dowiedzieć?
 
Zainstalowałem Windows 8 i wrażenia ogromne, przez pierwsze pół godziny, przyzwyczajony do gadżetów Apple i Samsunga chciałem macać swój ekran.
Co prawda mało jeszcze aplikacji Metro, które wg. mnie działają świetnie, zaś duża część obecnych ma jeszcze biedne opcje (np. Gadu). Mimo to, świetnie się korzysta z systemu, który jest przejrzysty i płynny. Wystawiam 7 na 10 jako, że mogli jeszcze z tą premierą poczekać i trochę rozwinąć swoje aplikacje (np. Poczta, gdzie brakuje np. POP3).


PS
nie wiem, kto zamknął ten temat, ale dyskusja była fajna.
 
gadu nie tykałem, ale rozmownik działa świetnie
im+ tż nie najgorzej, trochę zasobów ciągnie, ale ujdzie
poczta u mnie chyba ma pop3, zaraz zerknę
EDIT: ok, jest na liście, ale nie działa
good job M$
 
gadu nie tykałem, ale rozmownik działa świetnie
im+ tż nie najgorzej, trochę zasobów ciągnie, ale ujdzie
poczta u mnie chyba ma pop3, zaraz zerknę
EDIT: ok, jest na liście, ale nie działa
good job M$
Rozmownik nie ma opcji przesyłania i odbierania zdjęć :/.
 
komunikator służy do rozmów, w tym wypadku tekstowych
może czasem tak jest szybciej, ale w większości wypadków wystarczy dropbox z pluginem(może być nawet własnoręcznie napisanym) i jest szybciej:D
 
Przepraszam że odświeżam stary wątek ale czy wiecie jak ustawić żeby po starcie odrazu pojawiał się pulpit ;p
Nie szukałem w google chciałem poprostu odświeżyć fajny temat ;p
 
A zastanawiam się jaka jest dostępność aplikacji pod 8 x64? Chodzi mi o zwykłe programy no i aplikacje otsowe :D
 
Back
Top