• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zima

TriamerA

The Mystic One.
Joined
Nov 16, 2008
Messages
1,256
Reaction score
17
Location
Poland
Jak wyżej, w tym temacie możecie pisać wszelkie zażalenia oraz przemyślenia na temat zimy ;d od siebie dodam - Piździ w ahooj!
 
YE YE juz troche sniegu za oknem :p & dzisiaj wieczorem ide na saneczki P:

7jzDy.jpg
 
Bardzo mi z tym źle, że dzis cały dzien padalo i sniegu prawie do kolan , przez co nie moge jezdzic motorem :/. Kto mi współczuje i łączy się ze mną w żalu?
 
Nie mów nic o autobusach bo komfort jazdy jest ;D! Jedziesz tym autobusem z tyloma ludźmi jakby wieźli do obozu ;D
 
Nie mów nic o autobusach bo komfort jazdy jest ;D! Jedziesz tym autobusem z tyloma ludźmi jakby wieźli do obozu ;D
Zajebisty komfort jechać z mafią, dokładnie moherami, które wsiadają do autobusu, jadą przystanek dalej i wysiadają - ale miejsce zając muszą. Niektóre robią całe kółka po mieście. Teraz tylko proste pytanie - co robią stare, emerytowane babcie w autobusie o 7:00? Jadą bronić krzyża, bo dopiero o nim usłyszały?
 
Nie mów nic o autobusach bo komfort jazdy jest ;D! Jedziesz tym autobusem z tyloma ludźmi jakby wieźli do obozu ;D

Taa komfort, jezdze codziennie zawalonym autobusem na 1 sqm przypada 2 ludzi, nie wiem czy taki komfotr :D Tylko, ze ja wsiadam na petli to mam miejsce :p
 
chojrak widzę że mocne zarażenie tibią.
1 sqm przypada 2 ludzi
jak bd mieszkanie kupował to się spytasz ile ma square? XD
 
Dzisiaj do szkoły jechałem 2 godziny autobusem... Dojechałem do szkoły i wróciłem do domu bo mi zimno było :/
 
u mnie przez caly dzien snieg napaza zaspy po kolana zal do szkoly sie wybierac ale -3 aby :)
 
u Was chociaż śnieg pada. U mnie leży 5cm jedynie, a tak co cały czas leje deszcz i jest masakryczna chlapa, co powoduję że jak chcesz gdzieś wyjść to jesteś cały mokry i brudny
 
u Was chociaż śnieg pada. U mnie leży 5cm jedynie, a tak co cały czas leje deszcz i jest masakryczna chlapa, co powoduję że jak chcesz gdzieś wyjść to jesteś cały mokry i brudny

Zazdroszcze Ci!!! Przynajmniej na motorze mógłbyś jechac :(
 
Back
Top