• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zima

Głupoty to Wy tu pieprzycie, typek co pisał że od -15 zamykają szkoły miał racje.
Tyle, ze nie musem, tylko kiedy temperatura wynosi -15C i niżej, dyrektor placówki ma prawo odwołać zajęcia lekcyjne tudzież skrócić je o jakiś tam określony czas.

Ma prawo, nie musi.

A i oczywiscie ta temperatura to musi byc w szkolnych salach, bo na dworze to może byc -100C a dopóki w szkole nie bedzie tych -15 stopni to się nic nie dzieje

@Down: Wszystko zależy od dyrekcji natomiast poniżej -15 stopni mają takie wytyczne - ja dzis mialem -8 w sali, zima, rękawiczki rozumiesz kurteczka i ciepła kawa i chociaż chuja to dawało to zajęcia _mają być_ i tyle. Stwierdzili ze jeszcze nie jest tak zle!
 
Last edited:
@up
A jak by było w salach - 10 to by prowadzili? Według mnie piszesz głupoty.
 
rozwalasz rure w szkole z ciepla wodą (nie ze ściekami) i szkoła owned, ded, kaput tylko trzeba odrabiać ;)
 
Witam wszystkich.
Mi też się autobus spóźnił. ;/
O jakieś 40 minut :(
Podwórko mam całe zasypane i co chwile trzeba odśnieżać.
 
Last edited:
A u mnie 0 śniegu tylko strasznie zimno i w niektórych miejscach korki :(
Btw My first post \o/ xD
 
Głupoty to Wy tu pieprzycie, typek co pisał że od -15 zamykają szkoły miał racje.
Tyle, ze nie musem, tylko kiedy temperatura wynosi -15C i niżej, dyrektor placówki ma prawo odwołać zajęcia lekcyjne tudzież skrócić je o jakiś tam określony czas.

Ma prawo, nie musi.

A i oczywiscie ta temperatura to musi byc w szkolnych salach, bo na dworze to może byc -100C a dopóki w szkole nie bedzie tych -15 stopni to się nic nie dzieje

@Down: Wszystko zależy od dyrekcji natomiast poniżej -15 stopni mają takie wytyczne - ja dzis mialem -8 w sali, zima, rękawiczki rozumiesz kurteczka i ciepła kawa i chociaż chuja to dawało to zajęcia _mają być_ i tyle. Stwierdzili ze jeszcze nie jest tak zle!

Nam skrócili o 10 minut. -15 stopni w nocy -20 :D

# topic

Tak od siebie to powiem, że kurwa sybir.
 
w salach to poniżej 15 chyba było, żeby do 0 spadło to chyba trzeba by okna pootwierać przy -20...
no chyba że ktoś ma taki fajny budynek
 
kurw... znowu sypie u mnie ... jutro czeka mnie to co w poniedziałek czyli 2h w autobusie do szkoły ...
 
ogólnie to ten tydzień chujnia z grzybnią. Next ma być cieplejszy niby...
 
Fuck! Dziś rano -15 jak jechałem autobusem nie czułem stóp ;<. Btw. w czwartek i piątek ma być przejebanie zimno
 
JEBAĆ ZIMĘ! Wyjechaliśmy z Wrocławia o 16(wycieczka szkolna xD) i teraz dojechaliśmy >.> A do Wrocławia jechaliśmy jakieś 3h. MASAKRA.
PS. Wary mnie pieką :/.
 
Głupoty to Wy tu pieprzycie, typek co pisał że od -15 zamykają szkoły miał racje.
Tyle, ze nie musem, tylko kiedy temperatura wynosi -15C i niżej, dyrektor placówki ma prawo odwołać zajęcia lekcyjne tudzież skrócić je o jakiś tam określony czas.

Ma prawo, nie musi.

A i oczywiscie ta temperatura to musi byc w szkolnych salach, bo na dworze to może byc -100C a dopóki w szkole nie bedzie tych -15 stopni to się nic nie dzieje

@Down: Wszystko zależy od dyrekcji natomiast poniżej -15 stopni mają takie wytyczne - ja dzis mialem -8 w sali, zima, rękawiczki rozumiesz kurteczka i ciepła kawa i chociaż chuja to dawało to zajęcia _mają być_ i tyle. Stwierdzili ze jeszcze nie jest tak zle!

a jak ktos chodzi na 15:30 =d ?

Zeby bylo smieszniej
Mowcie ile zaliczyliscie wywrotek ja Zer 0 ! xd
 
Back
Top